Aslan resimleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan resimleri

Cevap: Aslan resimleri

2csjg35.jpg

Galatasaray’ın simgesi olan aslan, futbolcuları Nihat Bedik’ten geliyor. Galatasaray kurulmadan 3 yıl önce dünyaya gelen Bedik, Galatasaray Lisesi’nde eğitimini sürdürürken spor hayatına başladı.

1916 yılında başlayan Galatasaray macerası süresince sadece futbolcu olarak değil üç adım atlama, yüksek atlama, binicilik, yelken ve yüzme alanlarında da kulübüne hizmet eden Bedik, tam 20 yıl boyunca futbolcu olarak verdiği mücadelesinde 268 kez forma giydi. Galatasaray futbol takımının 8 yıl kaptanlığını yapan, 18 kez giydiği A Milli Takım formasını 8 kez kaptan olarak taşıyan Bedik, 1936 yılında aktif spordan çekilmesine rağmen spor yapmayı ihmal etmedi. “Aslan” ismini verdiği teknesi ile yarışlara katılan, futbol oynadığı dönemlerde “Aslan Nihat” olarak çağırılan Bedik, hayatını adadığı Galatasaray’a kendi lakabını simge olarak bıraktı.

:tiphat:

Bir hastalıktan dolayı öyleler.İnsanda da mevcut, pigment bozukluğundan kaynaklanıyor. Bizim kafede çalışan amcada bu aslan gibi, bembeyaz tamamen.:b5:

Evet onlara Albino deniyor.Muhabbet kuşlarında,güvercinlerde falan da var bu.Renkleri tamamen beyaz gözleri kırmızı oluyor bende 3 tane albino muhabbet vardı rahmetliler çok narin oluyorlar canlarım benim ya:sad007: Enteresandır onların anneleri babaları da maviydi biz öyle 3 tane beyaz çıkınca çok şaşırmıştık:)

Yalnız bu beyaz aslanın olayı albino değilmiş.Dün okumuştum yani gen bozukluğu diye geçmiyormuş baya baya beyaz renk pigmenti varmış bunlarda çok enteresan

Evet onlara Albino deniyor.Muhabbet kuşlarında,güvercinlerde falan da var bu.Renkleri tamamen beyaz gözleri kırmızı oluyor bende 3 tane albino muhabbet vardı rahmetliler çok narin oluyorlar canlarım benim ya:sad007: Enteresandır onların anneleri babaları da maviydi biz öyle 3 tane beyaz çıkınca çok şaşırmıştık:)

Yalnız bu beyaz aslanın olayı albino değilmiş.Dün okumuştum yani gen bozukluğu diye geçmiyormuş baya baya beyaz renk pigmenti varmış bunlarda çok enteresan

Bahsettiğim amca çok acayip, bembeyaz ten, saçlar bembeyaz, gözler hafif kırmızı. Muhabbeti süperdir ama :) Benimde vardı albino muhabbet bu arada. Çok akıllı hayvandı rahmetli. Çok severdim ama kafes dışında durma alışkanlığı ve uçamaması sebebiyle kediye kurban gitti:(

Yemek hazırla kadın!

sexist001.JPG

stand_1231389373.jpg

pd987239.jpg

istockphoto_3449309-angry-male-lion.jpg

Ne baktın?

FpMrVj2dK.jpg

Bu da diğer takımların bizle dalga geçmek için kullandıkları resim. Ki ben çok gülüyorum çok tatlı :D

cat%20is%20Lion.jpg

Üst Alt