Aslan Tek Forvete Dönüyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3pJd80.jpg

Son dört maçta sekiz puan kaybederek zirvedeki avantajlı konumunu yitiren Galatasaray'ın kurmayları Florya'da toplandı.

Başkan Dursun Özbek ve Sportif Direktör Cenk Ergün arasında Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen zirvede yaşanan kayıplar hakkında geniş bir rapor hazırlanmasına karar verildi.

Sarı kırmızılıların bu süreçte alacağı kararlarda Aytemiz Alanyaspor ve Beşiktaş maçlarından çıkacak sonuçların kritik önem taşıdığı öğrenildi.

Son 4 haftada yaşanan puan kayıplarında dikkat çeken detay, taktik anlamda neredeyse her maç değişikliğe gidilmesi. Yönetimin verilecek raporda bu konuda detaylı açıklama bekliyor.

Igor Tudor, Aytemiz Alanyaspor kadrosunu belirlemeye başladı.

Jason Denayer'i yedeğe çekilerek cezasını tamamlayan Serdar Aziz'in forma giymesi bekleniyor.

Medipol Başakşehir maçında çift forvet ile sahaya çıkan sarı kırmızılılar, Aytemiz Alanyaspor mücadelesiyle birlikte yeniden tek santrafora dönebilir.

Bu konuda son karar yapılacak antrenmanlar sonucunda verilecek.

Galatasaray 13. haftada oynayacağı Aytemiz Alanyaspor maçı hazırlıklarını yapacağı çift antrenmanla sürdürecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hoffenheim Bşehir maçında gördü b ihtimal hofenheimi çift forveti yapayım dedi
Gb maçında da uyguladı (3 defanslısını) ama maça 4lüyle çıktı
yani 3 haftalık bir süreç
buna rağmen 5 yedik
değişik formasyonlar ve görevlere uygun kadromuz yok. Hele Gary Sinan ve Yasin oynatılmazken ve feghouli cezalıyken hiç yok.

sampiyonlugun havasi söndükten sonra isterse yüz tane forvetle oynasin bana ne
soguttu beni iyice fusbaldan

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm basit 4-2-4 madridleno style bam bam bam

orta sahaya bi modricle kroos lazım çok da şaapmayalım
sol bekin marcelodan bir tek saçı eskik

Benim takıldıgım konu yasin sinan gibi adamları neden kullanmıyor hiç

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çift forvet oynatmasında sıkıntı yok ama sıkıntı kanatlara ortaa açacak adamlarıda koymuyor gidiyor tolgayı sol açıga koyuyor

Tolga kanat olmasın. Lato sol bek olmasın. Takımın kimyası ile fazla oynanmasın. Değişiklik için müdahaleler geç kalınmasın. Bizde önümüze bakalım. Nedir ? Bu iki de bir sistem değişikliği anlamıyorum.

Fernando Ndiaye veya Tolga önlerinde Belhanda iki kanat Yasin, Rod, Feg bunlardan biri tabii ilerde Gomis işte olm zaten alternatifte yok fanteziye de gerek yok bu kadar.

Üst Alt