Aslan, Zorlu Maçlarda Kalesini Gole Kapatamıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
maicon-serdar-nando.jpeg

Sezonun ilk 8 haftasında hanesine 22 puan yazdıran, kalesinde ise sadece 6 gol gören Galatasaray'ın son 6 haftadaki performansı ise taraftarları düşündürüyor. Bu periyotta 11 puan bırakan sarı-kırmızılılar, kalesindeki 11 gole de engel olamadı.

Sezona yenilenen kadrosuyla son derece hızlı bir giriş yapan Galatasaray, ligde önceki gün ezeli rakibi Beşiktaş'la yaptığı derbi karşılaşmasında sahadan 3-0'lık yenilgiyle ayrılırken taraftarlarına adeta saç baş yoldurdu. Sarı-kırmızılıların, ilk 8 haftadaki performansının ardından son 6 maçta sergilediği performans ise hayal kırıklığı oluşturdu. 9. haftada Fenerbahçe derbisinde alınan beraberlikle başlayan süreçteki 6 maçta 2 galibiyet alabilen sarı-kırmızılılar, 3 yenilginin yanı sıra 1 de beraberlik alarak 11 puan bıraktı. Özellikle son 5 haftadaki performans ve defansta yaşanan sıkıntı da sarı-kırmızılılarda keyifleri kaçırdı. İlk 8 haftada 7 galibiyet ve 1 beraberlik alarak kalesinde sadece 6 gol gören Galatasaray, son 5 maçta ise rakip forvetlere tam 11 kez geçit verdi.

5 KARŞILAŞMADA MAÇ BAŞINA 2.2 GOL YEDİ

Fenerbahçe ile oynanan karşılaşmanın ardından Trabzonspor deplasmanına giden Galatasaray, bordo-mavili ekip karşısında sahadan 2-1’lik yenilgiyle ayrıldı. Bu maçın ardından taraftarı önünde Gençlerbirliği’ni 5-1’le geçen ve nefes alan Galatasaray, bir sonraki lig maçında ise Başakşehir’e 5-1’lik skorla kaybetti. Sahasında oynadığı karşılaşmalarda farklı bir performans gösteren Galatasaray, evinde Alanyaspor’u 2-0’la geçse de, Beşiktaş deplasmanında 3-0 mağlup olmaktan kurtulamadı. Ligin ilk haftalarında kalesini gole kapatan Aslan, son 5 karşılaşmasında maç başına 2.2 gol yedi.

Yeni Şafak

GSCimbom Portal

Zaten bu city verdiği adamdan ne zaman hayır geldi
Elano denayer fernando üçüde saman alevi gibi parladı geçti
Elano geldi 30 metreden yazdı sonra kaçarak gitti
Denayer geldi atletico maçı balı sürdü sonrası rezalet
Fernando iki sıradan maçta kasti büyük maçlarda madara oldu

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muslera taffarelden sonra saldım çayıra yapmış ! birde üstüne fernando belhanda ve nidiaye nin berbat performansı eklenince yumuşak orta sahan olunca dişli takımlara karşı solbek alsak bile gene bizden cacık olmaz

transferde inanılmaz bir bahtsızlığımız var millet bitmiş babeli alır adam ronaldo gibi oynamaya başlar biz forvet alırız sigortson gibi adam müzmin sakat olur ! kağıt üstünde bu ligi dağıtması gereken bir kadro kurduk ancak büyük maçtan korkan futbolcular topluluğuna dönüştük nedir bu üzerimizdeki karabulut çözemedim !!

Ön liberosuz sol beksiz bu kadar olur

Sapik misiniz nesiniz adamlar seni ugur ucarla muzmin sakat gokhaninlerle madara etti.
Kerim frei cikti milleti calimlaya calimlaya gol atti.
Oburu son 1.5 senenin 1 senesini sakat geciren 34 yasindaki sağbek var 35 yaşında atiba ile orta sahana taciz ettiler.

Su besiktas ve basaksehir maclarinda hocalari degiselim skorlar birebir tersi olmazsa bir daha futbol izleyeni öpsünler.

Sapik misiniz nesiniz adamlar seni ugur ucarla muzmin sakat gokhaninlerle madara etti.
Kerim frei cikti milleti calimlaya calimlaya gol atti.
Oburu son 1.5 senenin 1 senesini sakat geciren 34 yasindaki sağbek var 35 yaşında atiba ile orta sahana taciz ettiler.

Su besiktas ve basaksehir maclarinda hocalari degiselim skorlar birebir tersi olmazsa bir daha futbol izleyeni öpsünler.
Bunlar içi boş şeyler
2 gün sonra ana avrat soversiniz avcıya bizde olsa

Büyük maçlarda sorumluluk almayı bilen oyuncumuz yok da ondan. Daha doğrusu oyunu 3. bölgede tutacak oyunu kontrol edecek oyuncumuz yok. Küçük takımlara karşı bir şekilde gol atıyoruz. Birisi illa ki devreye giriyor ama büyük maçlarda bunu yapabilecek oyunumuz yok. Bknz; wesley sneijder. Kilidi aşacak takımı rahatlatacak bir oyuncumuz yok. Belhanda sorumluluk almayı istemiyor. İş Ndiaye'ye kalınca da olmuyor. Bizim ilk işimiz acilen topu 3. bölgede tutacak bir oyuncu bulmamız olmalı. Belhanda'yı kiralayabiliyorsak birisine kiralayalım. En 4-5 neyse verelim gitsin.

Sorun ön libero sol bek vs. değil. Başak maçını saymayın o farkı kesinlikle Tudor yüzünden yedik. Kanatsız çift forvet çıkarsan Konya bile 5'lik yapardı bizi. Fener ve BJK maçlarında savunmada idealdik. Keza FB 0-0 bitti. BJK'de de hata olmasa en kötü 1-0 yenilirdik. Gol hata ile gelince taraftarda coştu takımca afalladık. Bizim eksikliğimiz kreatif oyuncu şu an için. Belhanda işini tam yapsa BJK'ye en az 2 gol atardık FB maçını kazanırdık.

Bunlar içi boş şeyler
2 gün sonra ana avrat soversiniz avcıya bizde olsa

Okumayi bildigine emin misin tekrar oku derim. Adamlar yoktan var ediyor diyorum siz takmissiniz o yok bu yok.
Kufur edersiniz dedigin adam gecen sene ferhat- ugur bekleriyle sampiyonluk yarisi verdi orta sahada 35 yasinda emreyi diriltti.
Sorunu x oyuncuda gormemeli diyorum 3 senedir bu takimin plan program dahilinde hocasi yok kimin donemine denk gelmis bakalim Dursun Ozbek sasirdik mi peki ben şaşırmadim çünkü seçim dönemi moderatördüm başkan adaylarinin arastirmasini yaptik okuduk videolarini paylaştık vizyonlarini biz gördük.

Sorun çam ağacının tepesindeki yıldizda.

Zaten bu city verdiği adamdan ne zaman hayır geldi
Elano denayer fernando üçüde saman alevi gibi parladı geçti
Elano geldi 30 metreden yazdı sonra kaçarak gitti
Denayer geldi atletico maçı balı sürdü sonrası rezalet
Fernando iki sıradan maçta kasti büyük maçlarda madara oldu

+jo

transferde inanılmaz bir bahtsızlığımız var millet bitmiş babeli alır adam ronaldo gibi oynamaya başlar biz forvet alırız sigortson gibi adam müzmin sakat olur ! kağıt üstünde bu ligi dağıtması gereken bir kadro kurduk ancak büyük maçtan korkan futbolcular topluluğuna dönüştük nedir bu üzerimizdeki karabulut çözemedim !!

O iş hocada bitiyor. İyi hoca adamdan alabileceği maksimum verimi alır performansını arttırır. Kötü hoca da adamı mundar eder.

Üst Alt