Aslan'da Terim heyecanı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan'da Terim heyecanı

Cevap: Aslan'da Terim heyecanı

Yine Terim Festivali başlamış...

]Imageshack - hiibitmesinrk0.jpg

FT Festivali Hic Bitmesin.

Benim görüşüme göre eğer Polat istifa etmemeyi kesin kafaya koymuşsa ya TD lük yada Sportif Direktörlük için Fatih Terim'i ikna etmeli.

Ne Hagi, ne Avcı, ne Kafkas, ne Bilic vs vs hangisi gelirse gelsin bu kurşun yağmuruna uzun süre dayanamaz. Enerji kalkanları ince kalır.

Fatih Terim'i teknik direktörlük özellikleri için değil, ağırlığı ile camiayı ve takımı toparlayıp "dış mihraklara" karşı vereceği savaşta daha tecrübeli olduğu için seçmemiz lazım.

Ama ben Fatih Terim olsam gelmem. GS yi düşnmediğim kendimi düiündüğüm için değil tam tersi GS'nin iyiliği için Polat'a destek vermem, beklerim yıkılsın.

evet milletimiz geçmişiyle yaşamayı sever doğrudur, başarıyı yakalamış geçmişte kalanlarıda yerden yere vurmayı değersizleştirmeyi layık görür..

bizim insanimiz gecmisle yasamayi cok sever, 1 defa Uefayi kaldirdi diye, terim 1000 defa bu kulüpten gitse, ne zaman TD arayislari baslarsa, her zaman Terimin Ismi ortaya atilir, bizim huyumuz bu...
4 yıl ardarda şampiyonluk ve uefa ve süper kupalar gelmese Galatasarayın taraftarı şimdikinden en az 5 milyon az olurdu.

Fatih Terim le gene macera arayışındayız ama Terim akıllandı artık yemiyor bunıu.

Abdullah Avcı, Tolunay Kafkas diyorum başka bişey demiyorum.

Bu adam hadi diyelim 90 jenarasyonun, Hagi'nin Popescu'nun Tafa'nın ekmeğini yedi diyelim. Ya Fiorentina'yı ayağa kaldırmasına ne diyeceksiniz, Ya millilerle Avrupa 3.lüğü nolacak (nerdeyse final göreceklerdi).

Bence onun Teknik bilgisine laf söyleyen ayıp eder. Transferlerde başarılı değildir doğru ama verilen malzemeyi en iyi o kullanır. Taktik zekası ve motivasyon yeteneği üst düzeydir.

gelmesini istemeyebilirsin iyi hoş anladımda, üstünü niye çiziyorsun anlamadım? üstü çizilecek bir adam mı sence ?

gelmez etmezz amaaa neyseee, kendi içinden çıkan bir başarı imsalini böyle bir avatar resminde üstünü çizmek ne anlama geliyor... saygını göster sevmiyorsanda....

A.Polat olduğu sürece asla gelmez A.Polat kendine başka meze yapacak hoca bulsun tabi başkan olarak kalabilirse.

Bu adam hadi diyelim 90 jenarasyonun, Hagi'nin Popescu'nun Tafa'nın ekmeğini yedi diyelim. Ya Fiorentina'yı ayağa kaldırmasına ne diyeceksiniz, Ya millilerle Avrupa 3.lüğü nolacak (nerdeyse final göreceklerdi).

Bence onun Teknik bilgisine laf söyleyen ayıp eder. Transferlerde başarılı değildir doğru ama verilen malzemeyi en iyi o kullanır. Taktik zekası ve motivasyon yeteneği üst düzeydir.

Buraya katılabilicem sadece.

2. gelişini ben çok iyi hatırlıyorum Terim'in saçma sapan futbolcular aldırdı. Lukunku fln aman allahım..

Siz istesenizde istemesenizde bir gerçek var. Fatih Terim Galatasaray tarihinin en başarılı teknik direktörüdür.

Üst Alt