Aslan'da Terim heyecanı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan'da Terim heyecanı

images

Peş peşe gelen kötü sonuçların ardından, Galatasaray'da yine Fatih Terim sesleri yükselmeye başladı. Bu durum, hem taraftarlar arasında, hem de camia içerisinde büyük heyecan yarattı.

Frank Rijkaard’ın gönderilmesinin ardından, yönetim Fatih Terim’e gitmişti. Ancak İmparator, bazı özel sebepler nedeniyle bu teklifi geri çevirmiş ve takımın başına Gheorghe Hagi getirilmişti. Ancak Rumen çalıştırıcı yönetiminde beklenen çıkış bir türlü yakalanamadı.

Yarın oynanacak olan Gaziantepspor maçında Türkiye Kupası’na havlu atılması halinde, Hagi’yle yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Böyle bir durum olması halinde, yönetimin iki senaryo üzerinde durduğu ileri sürüldü. İlk senaryoya göre direkt Fatih Terim’e teklif yapılacak ve İmparator sadece teknik direktör değil, Florya’nın da patronu olacak.

Şimdi olmazsa, sezon sonu

Ancak Fatih Hoca’yı yakından tanıyanlar, onun sezon ortasında takımı devralmaya sıcak bakmayacağı görüşünde. Bu durumda, lig bitene kadar takım Tugay Kerimoğlu’na emanet edilecek. Yeni sezon öncesinde Fatih Terim teknik direktörlüğe getirilecek ve tarafların onay vermesi halinde Tugay Kerimoğlu da onun yardımcısı olacak. Kulaktan kulağa dolaşan bu senaryolar, taraftarları da camiayı da oldukça heyecanlandırdı.

Fanatik

Cevap: Aslan'da Terim heyecanı

Başarılı olur mu olmaz mı bilmiyorum , ama şu anda böyle bi hogaya ihtiyacımız var .

Tabi ilk önce YÖNETİM gitmelidir !!!

Başarılı olur mu olmaz mı bilmiyorum , ama şu anda böyle bi hogaya ihtiyacımız var .

Tabi ilk önce YÖNETİM gitmelidir !!!

Takım,bundan yıllar önce yine kötü gidiyordu.yine Fatih Terim getirilmişti.Tam 47 transfer yaptı.Ve hepsi başarısız oldu.Abdullah Ercanı bile tutun getirin demişti bedava diye..Ve takım da havlu atmıştı zaten..

Fatih Terim'in bu takımı toparlayacağına ne yazıkki inanmayanlardanım.Çok başka bi kan lazım bize..

ne zman Fatih Terim ismi ortaya çıksa benim Nankör tarfatarım hep 2. döneminden bahseder.

Takım,bundan yıllar önce yine kötü gidiyordu.yine Fatih Terim getirilmişti.Tam 47 transfer yaptı.Ve hepsi başarısız oldu.Abdullah Ercanı bile tutun getirin demişti bedava diye..Ve takım da havlu atmıştı zaten..

Fatih Terim'in bu takımı toparlayacağına ne yazıkki inanmayanlardanım.Çok başka bi kan lazım bize..

1996da o başarıları yakalayanda öydu , ne olursa olsun bence Terim 1kere daha bizim Tdmız olucak ama nezaman bilemiyorum :)

Tabi Abdullah Avcı olsun , Tolunay kafkas olsun bunlarda olabilir heleki Abdullah Avcı olursa iyi olur ama bizim yönetim yine bunu risk olarak duşunur ve Fatih terim gibi daha çok insanın HAYIR diyemiyice birini getirir .

Hagi bu takımın başına geldiğinde ben ''acaba'' diyenlerdendim. Yani acaba bu kez olur mu tutar mı diye düşünenlerden çünkü Hagi bunu fazlasıyla hakeden bir isim benim için ama gördükki olmadı...

Fatih Terimde bize 2, gelişinde başarılı olamadı eğer bu yönetimde hoca olarak gelirse ki yönetim Fatih Terim i getirip sonra da kolay kolay gitmez o zaman Terim e çok yazık olur . Hagiye bile ne laflar ediliyo Terim merim dinlemez bizim taraftar dikiş tutmadı mı başlar ona da saydırmaya. Kısaca yönetim gitmeden kim gelirse gelsin yazık eder kendine.

Olası yönetim değişikliğinde de ben Avcı'yı görmek isterim Galatasarayda ..Terim Avrupa'da bir takım çalıştırsın isterim

1996da o başarıları yakalayanda öydu , ne olursa olsun bence Terim 1kere daha bizim Tdmız olucak ama nezaman bilemiyorum :)

Tabi Abdullah Avcı olsun , Tolunay kafkas olsun bunlarda olabilir heleki Abdullah Avcı olursa iyi olur ama bizim yönetim yine bunu risk olarak duşunur ve Fatih terim gibi daha çok insanın HAYIR diyemiyice birini getirir .

Bize Lucescu lazım,Gerets lazım..İşte bu Amerikalar 2.kez keşfedilebilir.Çünkü başarılı olup da giden teknik adamdı onlar.Olmayan kadroları şampiyon yaptılar.Bize imkansızı başaracak lazım..

ayrıca bir konu da var ki o da Terim'in egosu cok yuksek.. cok gereksiz takabiliyor oyunculara.. eger ki egolarını ve dusunce yapısını 96-2000 arasındaki donemde oldugu duruma cekerse de sonuna kadar inanıyorum basarılı olacagına..

Hiçbirşey olmaz şimdiden söylüyorum.Fatih Terim'in başarısız olacağı inancındayım başarılı olsaydı Rijkaard olurdu zaten.Tüm eleştirilere rağmen bu kadroyla en iyisinide o yaptı.

Yaw Gerets nere kayboldu bi sırası Arabistanda bi takım yönetiyodu , şu anda nerde ??

Üst Alt