Aslan'dan Cristian Rodriguez harekatı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan'dan Cristian Rodriguez harekatı

Cevap: Aslan'dan Rodriguez harekatı

Nokta atışı olur. Hulk'un gölgesinde kaldı biraz Porto'da.. Neden alamayalım ?

Bize gol ve assist oranlari yuksek olan bir oyuncu lazim kanatlara.

Rodriguez'i hic izlemedim ama gol orani cok dusuk, assistlerini bilemicem.

tam bir takim oyuncusu diyenler herifi izlememis herhalde. tam bir egoist kendine oynayan , ama aslinda hicbirsey oynayamayan adamdir.

08-09 / 6 Gol 2 Asist (29 Mac)

09-10 / 4 Gol 1 Asist (18 Mac)

10-11 / 1 Gol 1 Asist (13 Mac)

11-12 / 1 Asist (3 Mac)

Riera bile bundan iyi transferdir. Bunun gibi lesh bir oyuncuyu alirsak Yönetim vizyonunu belli etmistir derim..

Ben en son izlediğimde iyiydi bu adam ama harbi istatistikleri kötüymüş la.. Bizden uzak olsun o zaman..

Yaşı ideal ve büyük bir potansiyele sahip bir oyuncu gelirse eğer Riera daha iyidir diyenleri çok pişman edeceğine eminim. Arda gittikten sonra yaz transfer dönemi boyunca hep onun alınmasını istemiştim

Riera'dan iyi olabilir ama yine de idare eder diyebileceğimiz kalitede bir oyuncu. Portoda yedek. O zaman Pino'yu niye gönderdik? Keita'yı alaydık ya da?

Bizim sol kanada almamız gereken oyuncular Podolski gibi oyunculardır.

Galatasaray'a Uruguaylı forvet geliyor

Portekiz basını, Porto’da forma giyen Uruguaylı forvet oyuncusu Cristian Rodriguez’in her an Galatasaray forması giyebileceğini iddia etti. ...

64406.jpg

Portekiz’in ünlü spor gazetesi Abola, Porto’nun Galatasaray ile Rodriguez için 3 milyon euro bonservis bedeliyle el sıkıştığını, bu oyuncunun ocak ayında İstanbul’a gideceğini yazdı. Porto’nun Teknik Direktörü Pereira’nın, planlarında olmayan Uruguaylı oyuncuya gitmesi konusunda yeşil ışık yaktığını vurgulayan gazete, tarafların bir haftadır sürdürdükleri görüşmelerden olumlu sonuç aldığını belirtti. Haberde ayrıca, Porto’nun 2008 yılında bu oyuncunun yüzde 70 hakkı için 7 milyon euro ödediğini de hatırlatarak, bu transferden zarar edeceği yazıldı.

26 yaşındaki Cristian Rodriguez, orta sahada forvet arkası oynamasına rağmen, Pereira tarafından sol açıkta sahaya sürülerek bu oyuncudan önemli verim elde etmişti. Uruguay Milli Takımı’nda kaleci Muslera’nın da takım arkadaşı olan Rodriguez 45 kez milli formayı giydi.

Galatasaray'a Uruguaylı forvet geliyor

çok iyi adam bu ya.. hele geçen senelerde ManU maçları vardı , döktürmüştü o maçlarda..

geçen arkadaşla fifa kapışırken portoyu aldım...kadroda baktım c.rodriguez dedim bunu kimse oynatmıyor bari biz alsak cok iyi olur :) hadi hayırlısı...

Rodriguez Aslan gibi

Galatasaray’ın listesindeki Uruguaylı yıldız sarı-kırmızılı takımın yanı sıra Panathinaikos’tan teklif aldığını söyledi.

dvssd.jpg

Galatasaray’ın transfer gündeminde yer alan Uruguaylı yıldız Cristian Rodriguez, sarı-kırmızılı kulübün yanı sıra Yunanistan’ın önde gelen ekibi Panatinaikos’tan teklif aldığını açıkladı.

Milliyet gazetesinden Mehmet Çiftçi’nin haberine göre; Porto ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Rodriguez, her şeyin yolunda gitmesi halinde devre arasında tercihini Galatasaray’dan yana kullanmak istediğini söyledi. Uruguay’da yayımlanan Elpais Deportivo gazetesine konuşan 26 yaşındaki solak oyuncu, “Görüşmeler var, ancak henüz biten bir şey yok. Kısa süre içinde her şey netleşecek” ifadelerini kullandı.

MUSLERA İLE TEMAS HALİNDE

Haberde, yedek kaldığı için Porto’dan kesin olarak ayrılma kararı alan Rodriguez’in devre arasında Galatasaray’la sözleşme imzalamaya yakın olduğu kaydedildi.

Forvet bölgesinin yanı sıra sol kanatta görev yapabilen Uruguaylı futbolcunun Porto’dan ayrılmak için geri sayıma geçtiği ve Galatasaray’da forma giyen vatandaşı Muslera’dan sık sık bilgi aldığı vurgulandı.

Bu arada Portekiz basını da, Albert Riera’nın yerine düşünülen Cristian Rodriguez ile Galatasaray arasındaki transfer görüşmelerinin olumlu yönde ilerlediğini yazdı. O Jogo ve Abola gazetelerinde çıkan haberlerde, Porto’nun sezon sonu serbest kalacak olan Rodriguez’i sarı-kırmızılı kulübe satarak, yıldız oyuncunun bedelsiz ayrılmasını engellemek istediğine dikkat çekildi.

kralspor.ensonhaber

Üst Alt