Aslan'dan Cristian Rodriguez harekatı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan'dan Cristian Rodriguez harekatı

G.Saray'ın ara transferde Porto'nun Uruguaylısı Cristian Rodriguez'i transfer etmek istediği belirtildi.

gffg_1.jpeg

G.Saray'ın ara transferde sürpriz bir bomba patlatma hazırlığında olduğu ortaya çıktı. Kuyt, Pavlyuchenko, Berbatov derken sarı-kırmızılı takımın hedeflerinden birinin de Porto'nun Uruguaylısı Cristian Rodriguez olduğu ileri sürüldü. Arda Turan'ın boşluğunu Rodriguez ile doldurmak isteyen Galatasaray'ın, 26 yaşındaki futbolcu için yaptığı ilk temasların olumlu geçtiği kaydedildi. 'Soğan' lakaplı 10 numaranın, Galatasaray'ın teklifinden sonra Porto'nun yaptığı sözleşme yenileme önerisini de reddettiği bildirildi.

"TÜRKİYE'DEN TEKLİF ALDIM"

Transferi ile ilgili Portekiz'in Ojogo gazetesine konuşan Rodriguez, "Fransa, İngiltere, Türkiye ve Rusya'dan teklifler aldım. Türkler'in önerisi çok cezbedici. Porto'da kalmamın artık eskisi kadar çok istenmediğini hissediyorum" ifadesini kullandı. Porto'nun da sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Rodriguez'i devre arasında satarak para kazanmak istediği belirtildi. Bu sezon 3 maçta toplam 158 dakika forma giyen Rodriguez, tıpkı Arda Turan gibi hem sağ hem sol kanadın yanı sıra forvet arkasında da görev yapabiliyor.

kralspor.ensonhaber

Cevap: Aslan'dan Rodriguez harekatı

Ojogo gazetesini araştırın,öyle bir haber varsa Ozaman hayırlı olsun.

Umarım gerçekleşir. Rodriguez, çok hareketli, seri, süratli bir oyuncu. Bence sezon başında alınmalıydı.

Geç olsun ama güç olmasın.

muthis olur

cok reyiz bi abimizdir kendisi

sol ayağı raket gibi

klas bi kişilik umarım diyelim

Geçiniz ya, ucuz etin yahnisinden bıktık. Riera da mı ders olmadı?????????????????

Sol kanada Podolski - Arshavin

Ofansif orta sahaya Marvin Martin - Pjanic - Honda

Ya hiç almayın, ya da Melo gibi adamlar alalım.

yanlış yere yazmışım.

ama bu forumda 2-3 kere onermiştim rodriguezi. iyi oyuncu h. olsun

[video=youtube;Cp-c205hNMI]https://www.youtube.com/watch?v=Cp-c205hNMI&feature=related[/video]

Budur.

145 maça çıkmış. 85 ilk 11.

15 gol atmış.

Sırasıyla Penarol, PSG, Benfica ve Porto'da oynamış.

O akışkan yardıran orta saha oyuncusu bu işte.Maliyeti de çok fazla değil.Hem de çok iyi oyuncu.Gelir umarım.

Üst Alt