Aslan'dan Drogba'ya yıllık 4 milyon avro! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan'dan Drogba'ya yıllık 4 milyon avro!

Cevap: Aslan'dan Drogba'ya yıllık 4 milyon avro!

Ya beyler bosverin :( adam bize gelesiye 33 olacak... Ona yillik 4 Milyon verilecegine bir genc yetenek bulurz (ama cok saglam olmali).... onun bonservisine verirsin 10 milyon €.... Eger tutarsa 10 sene forvet sikintisi cekmezsin... veya daha büyük paralara satarsin....

Olurda tutmazsa 10 milyon € zarar edersin... ne var bunda ?... Simdiye kadar zaten hep zarar ettik... Genc yetenekler üzerinde durulmali bence....

(Besiktas modeline dönemyin bi anda)

Gelmez ancak o paraya gelirse türklerimiz öyle böyle tavır almaz oynamıyorlar ozamn hiç oynamazlar :)

Stancu ierli uçtaki isim olarak düşünülmüyor ise; forvet transferi orta saha kadar gerekli. Drogba'nın geleceğini düşünümüyorum.

Ahmet Çakar'ın ; Futbola doymuş , son bir vurgun yapıp futbolu bırakayım diyen oyuncular tabirine uyar gelirse :asd:

Adnan Sezgin´in Drogba´yi alabilecegine inananlar var mi gercekten? Bunu gectik. Peki Hagi´nin Drogba gibi bir stari isteyecegine inanan var mi?

Fatih ŞAMLIOĞLU

fatihs@sporx.com

Öncelikle bu haber bir iddia! Bunu kabul etmeliyiz... footylatest etkili ancak özellikle transfer dönemlerinde spekülatif haberlere fazlasıyla yer veren bir site... Haberin belki de bu denli yankı uyandırmasında BBC gibi kalitesi tavan yapmış bir yerde de yayınlanması önemli bir rol oynuyor.

Ancak belki de atlatan, gözden kaçan en önemli konu; Drogba - Galatasaray haberinin BBC'nin 'Transfer Gossip' kategorisinde yer alması... BBC günlük olarak hazırladığı 'Transfer Gossip' kategorisinde hemen hemen tüm gazete ve internet sitelerinde yer alan haberleri bir havuzda topluyor ve kaynaklarıyla beraber kullanıcılarına duyuruyor.

Drogba haberi de bunlardan biri; BBC'nin haberi değil...

Her iddia gibi footylatest'in ortaya attığı bu iddianın da değer bulması anlaşılır bir durum ancak söz konusu isimler dünyanın altın çocukları ve en başta da kazandıkları rakamların ucu yok. Drogba, Chelsea'dan haftalık yaklaşık 90.000 bin pound alıyor. Hatırlatırım...

Hagi'nin takımındaki tek yıldız kendisidir.

Bunu anlamak için futbolculuk yıllarına bile bakmak yeterlidir.

Kendinden başka yıldız olan takımlarda oynayamamış adam.

Şimdi teknik direktörlük döneminde de aynı.

Misimovic parlar diye inadından vazgeçmiyor :)

Drogba'yı mı alacak..

Hagi-Drogba-Adnan Sezgin

sadece gülüyorum.

böyle birşey olabilirmi allah aşkına.

Gelmez diye birsey yok ama kolpa haber oldugu kesin.

Vizyonsuz bu yönetim bunu basarirsa bütün hatalari taraftar nezdinde affedilir ve saha kalkarlar.

Bana sorarsan birakin Drogbayi, Drogba´nin formasini alirken pazarlik eden Adnan Sezgini dükkandan kovalarlar :D

İş ciddiye bindi galiba, başta sırf haber olsun diye yapınca belkide gaza geldi bizimkiler. :D

Drogba gelsin, 4 milyonda alsın arkadaş. Uefa kupasını aldığımızdan daha fazla reklamımız olur. Ben Digiturkun yerine olsam kendim çıkartır verirdim Galatasaray alsın diye. Üyeliği iptal ettiren her Galatasaraylı geri döner, bir o kadarda üyelik açılır. Birde, eğer Drogbada gelirse süper lig manyak olur, Afrikada bile izleniriz :D

Üst Alt