Aslan'ın Adresi Kemerburgaz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan'ın Adresi Kemerburgaz!

galatasaray_kemerburgaz_a_tasiniyor_h4793_bd1f9.jpg

Başkan Dursun Özbek’in geçen hafta Ankara’ya gerçekleştirdiği kritik ziyarette Kemerburgaz konusundaki bürokratik engeller ortadan kaldırıldı. Yönetim kurulu bu önemli anlaşmayla tesis problemini çözerken kulübe çok değerli bir arazi kazandırıldı.

Galatasaray Kulübü bir yıl içinde Florya Metin Oktay Tesisleri’ni Kemerburgaz’a taşıyacak. Sarı-kırmızılı yönetimin, Florya ve Riva arazilerinin değerlendirilmesi için Milli Emlak ile imzaladığı anlaşmanın detayları ortaya çıktı.

Protokole göre Galatasaray en geç 1 sene içinde Florya’dan çıkacak ve Milli Emlak tarafından yapılacak yeni tesislere geçecek. Kendisine sunulan seçenekler arasında Kemerburgaz’da karar kılan Galatasaray Kulübü bütün bürokratik engelleri de ortadan kaldırdı.

RİVA KADAR ÖNEMLİ!

Başkan Dursun Özbek’in geçtiğimiz perşembe günü Ankara’ya gerçekleştirdiği ziyarette Kemerburgaz konusunda tarafların anlaşma sağladığı belirlendi. Sarı-kırmızılı yönetim böylece Milli Emlak ile Riva ve Florya’nın değerlendirilmesi için kulübün elini rahatlatacak bir anlaşmaya imzaya atarken, diğer taraftan da Galatasaray’a önemli bir tesis kazandırıldı.Galatasaray’ın yeni tesisleri 1 sene içinde Kemerburgaz’da inşaa edilecek ve sarı-kırmızılı takımın yeni antrenman ve kamp tesisleri burada olacak. Florya’daki sahaların yetersizliğinden şikayetçi olan Cim-Bom’un yeni tesisinde bu sorun yaşanmayacak.

Tesislerde A takımın antrenmanlarını sağlıklı yapabilmesi için birçok alternatif saha yer alacak. Ayrıca Altyapı takımları için de yeni bir saha yapılacak. Sarı-kırmızılılar, Kemerburgaz’daki yeni arazinin kulübe kazandırılmasının en az Riva ile Florya’nın değerlendirilmesi kadar önemli olduğuna dikkat çekti.

Milliyet - Nevzat Dindar

Aslan'ın Adresi Kemerburgaz!

Kemerburgaz isinin olacagini dusunmuyorum , ama olur da gerceklesirse , stratejik bir durumu var oranin . Su an oraya sehir icinden bir rayli sistem projesi var , dekovil hatti .

Ve duraklarindan biri tt arena . Basitce soylemek gerekirse antrenman tesisleri ile stadyum arasi bir rayli sistem ulasimi olacak. Stratejik diyorum cunku sporcular elbette bunu kullanmayacak ama boyle bir omurganin olmasi avantajdir

Halic-Kemerburgaz Dekovil hattı hayata geciyor (TT Arena İstasyonu'nda entegre olacak) - 2 | NTV

Dursun kemerburgaz der ama tesis Bayburt a yapılırsa şaşırmayın

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Kasımpaşa tesislerinde idman yaparız sorun yok o kadar ihya ettik adamları.

Adem Büyük'ü de alıp tesisleri kiralarız.

Yav yıllardır istemişimdir hep BvB09 tesisleri gibi ultra lüx teknolojik tam anlamıyla spor tesisleri hani istanbulu çok aşırı iyi bilmiyorum ama böyle şehrin dışında sakin yerlerde olmasını çok isterdim Anadolu Kavağı-Kıyıköy filan gibi sakin yerlerde ney sanki topçular spor arabasıyla gelir koymaz onlara

Üst Alt