Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim

Cevap: Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim

Abi sende kazanıyorsun büyük takımlara karşı sonra olmadık takımlara yeniliyorsun :D

NE DE OLSA BAROS ! 2-3

Galatasarayın 31 yaşındaki yıldız forveti 3 gol atarak takımını ipten aldı .

sasahu.png

12631_501.jpg

UCHE ! 3-2

Galatasarayın kiralık olarak kadrosuna kattığı Uche Nwofor Trabzonspor maçında 2 gol atarak yıldızlaşan isimdi . Emenike Afrika kupasından sonra ilk defa oynadı ve galibiyet golünün asistini yaptı . Son dakikalarda Sabri Sarıoğlu takımı ipten aldı .

wofor.png

sabri-sarioglu.jpg

KIRMIZI GALİBİYET ! 0-5

Sarı-kırmızılılar 9 kişi kalan rakibine acımadı . Emenike de Afrika kupasından döndükten sonraki ilk golünü attı ve ligdeki gol sayısını 19'a çıkardı . Nwofor ise bu maçıda boş geçmedi .

999mi.png

K_12139_K.jpg

ZORDA OLSA GALİP ! 2-1

Galatasarayın önemli oyuncularından Emenike bu maçın ikinci yarısında sakatlanarak oyundan çıktı yapılan analizlerin sonucunda 5 ila 8 gün arası forma giyemeyecek .

asasasxs.png

istanbul-bb-galatasaray-maci-fotograflari-78p1.jpg

KRAL UYANDI ! 1-3

Geçen sezonun gol kralı Elmander bu seneki sessizliğini hatrick yaparak bozdu . Emenike'nin de sakat olmasından yararlanıp kadroya giren Elmander şansını en iyi şekilde değerlendirdi .

sasassss.png

elmander-423455424556.jpg

ASLAN SONUNDA MAĞLUP OLDU ! 1-0

6 maçtır yenilmeyen sarı-kırmızılılar en sonunda mağlup oldu .

asasasaaa.png

kayserispor-galatasaray-macindan-kareler-246p1.jpg

KARTALDAN CİMBOMA AĞIR DARBE ! 2-0

Play-off grubundan önceki son karşılaşmada Beşiktaş liderliğe yükseldi . Maçda ayağına darbe alan emenike 5 ila 6 hafta arasında forma giyemeyecek . Emenike'nin play-off maçlarının büyük kısmında oynayamayacak olması yönetimin moralini bozdu .

56904326.png

besiktas-galatasaray_49259_b.jpg

Taarabt nasıl iyi mi? Porto'ya rotasyon içi aldım. Sence iyi bir yedek olur mu?

Ben pek oynatmıyordum sonralardan alıyordum oyuna ama bir kaç maç Olsson'dan daha yararlı olduğunu gördüm ve yeni yeni 11 de şans veriyorum 5 golü 12 asisti var . İyi bir yedek olur sende ilerde belki onbirinde de yer bulur kendisine diye düşünüyorum .

Üst Alt