Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim

Cevap: Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim

Sidney Sam, Lewandowski ve Alejandro Gomez'i tavsiye ederim. Sol beke de Marcos Rojo fena olmaz. Geliştiriyor kendini zamanla.

Kike Sola da ucuz bir forvet işe yarayabilir.

Sidney Sam, Lewandowski ve Alejandro Gomez'i tavsiye ederim. Sol beke de Marcos Rojo fena olmaz. Geliştiriyor kendini zamanla.

Kike Sola da ucuz bir forvet işe yarayabilir.

Tavsiyelerin için teşekkürler değerlendiricem . Ancak ben orta saha ve forvet hattına yabancı düşünüyorum . Sol beke Hasan Ali Kaldırım'ı düşünüyorum . Ama diğer tavsiyelerine bakıcam .

EMENİKE ESKİ TAKIMINA ACIMADI ! 4-1

Emmanuel Emenike'nin yıldızının parladığı eski takımına karşı 2 gol ve 1 de asist yaparak galibiyetin mimarı oldu. Bu arada Emenike ligdeki gol sayısını 14'e çıkardı .

memem.png

emenike_gol.jpg

CİMBOMA ŞOK MAĞLUBİYET ! 2-1

Aykut Demir maçın 69. dakikasında kırmızı kart görünce tüm dengeler değişti . Gençlerbirliğinin ardı arkası kesilmeyen atakları sonunda gol geldi.

sasaq.png

0085bpino.jpg

CİMBOM ÇOK FARKLI ! 5-2

Emenike ve Pino 2 şer gol atarak maçda yıldızlaşan isimlerdi . Hakan Balta ve Çağlar Birinci de sakatlanarak maça devam edemediler .

pino.png

fft99_mf1584936.Jpeg

TİOTE'YE YAKIN MARKAJ !

Blackburn Rovers ve Manchester City Galatasarayın orta saha oyuncusu Tiote'yi transfer listelerine aldı . Ancak Galatasaray Tiote için 15 milyon eurodan kapıyı açıyor .

tiote.png

Cheik+Tiote+Newcastle+United+v+Bolton+Wanderers+o_OKf4ASx_ml.jpg

Defansa Kemal Tokak'ıda öneririm. 2 yıla Top kapması 17, Markajı 16 ya çıkıyor. Kısıtlı defans olarak iyi iş çıkarıyor. :)

KIRAN KIRANA ! 4-3

Türk Telekom Arena'da yapılan mücadelede tarihi bir karşılaşma oynandı . Maçın en önemli ve heyecan verici anları ise 80. dakikadan sonra yaşandı . 80.dakikada Taarabt'ın penaltı golüyle öne geçen sarı-kırmızılılar 4 dakika sonra Necipin golüyle yıkıldı . Ancak herşey bitmemişti 84.dakikada Selçuk İnan'ın ortasıyla Ceyhun Gülselamın kafa vuruşu golü getirdi ve Cimbom galibiyete ulaşan taraf oldu . Emenike bu maçı boş geçsede 2 asistle maçın adamı oldu .

ceyhun.png

pino-galatasaray-futbolistan.jpg

Zaten takım bi tuhaf bu aralar . Kazım'ı denedim Emenike'nin partneri olarak oda ayak uyduramadı . Bi ara Sercan oldu dedirtti ama o da son zamanlarda gol atamamaya başladı 5.9 ortalamaları aldı ve yedek klubesine çektim Elmander'i koydum bir var bir yok . Yarı dönemde bir golcü almayı planlıyorum .

Kurtulman lazım Servet'ten,Balta'dan.. Onlarla başarı gelmez.. Savunmaya Galeano'yu al.Sağ da Kazım idare eder, Pino ile zaman kaybetme.Tolga Ciğerci'yi al orta sahaya Selçuk bir kaç yıl sonra fizik olarak bitiyor haberin olsun.

Kurtulman lazım Servet'ten,Balta'dan.. Onlarla başarı gelmez.. Savunmaya Galeano'yu al.Sağ da Kazım idare eder, Pino ile zaman kaybetme.Tolga Ciğerci'yi al orta sahaya Selçuk bir kaç yıl sonra fizik olarak bitiyor haberin olsun.

Sezon sonu Hakan'dan kurtuluyorum Hasan Aliyle anlaştım . Servet'in yerine Türk olsa tadından yenmezdi :)

CİMBOMDA ÇİFTE TRANSFER!

Galatasaray Hasan Ali Kaldırım ve Torric Jebrin ile anlaştı . Sarı-kırmızılılar Hasan Ali Kaldırım için 3.1 milyon euro , Torric Jebrin için ise 1 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek .

hasan600_L4G0Z.jpg

fft99_mf999282.Jpeg

ASTON VİLLA AYKUT DEMİRİN PEŞİNDE !

Aston Villa Galatasaray'a Aykut için 1.6 milyon euro teklif etti . Galatasaray ise 5 milyon eurodan aşşağı inmiyor .

Edit : Aykut sözleşmesini 2017 yılına kadar uzattı :D

Üst Alt