Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim

Cevap: Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim

ben de galatasray kariyerimde elmandere partner bulamadım baros sakatlandı tüm özellikleri düştü.sercan gol atamıyo.fleck almıştım bi sezonda 5 gol attı sorun nerde anlamadım.

ASLAN KÜKREDİ ! 5-0

Galatasarayın bu seneki en formda oyuncularından olan Emmanuel Emenike bu maçda 2 gol 1 asistle oynadı . Ve gol krallığında açık ara ilk sırada bulunuyor . Gol krallığı : Emenike (18) - Sercan Yıldırım (9) - Turgay Bahadır (9) - G.Hoarau (8) - Halil Altıntop (8)

yesll.png

emenike.png

LİMA GALATASARAY'DA !

Galatasaray gelecek vaad eden Brezilyalı oyuncuyu kadrosuna kattı . Lima'nın bonservisine para verilmedi .

31203_ori_lima.jpg

CİMBOM EMENİKESİZ TAT VERMEDİ ! 3-0

Emmanuel Emenike ve Tiote'nin milli takımlarına çağırıldığı süreçte ilk maçına çıkan cimbom ağır mağlup oldu . Sarı-kırmızılılar şimdi kiralık az zamanda çok iş yapabilecek bir santrafor arıyor .

dassdasd.png

sosa-gaziantepspor-094.jpg

YİĞİT GÖKOĞLAN GALATASARAY'DA!

2.8 milyon euro karşılığında Galatasarayla sözleşme imzaladı . (Sırf gerçekte aldık diye aldım :D)

yigit-gokoglan-galatasaray-da.jpg

FENERBAHÇE ASLANA BOYUN EĞDİ ! 3-1

Dünyanın en büyük derbilerinden olarak kabul edilen Galatasaray-Fenerbahçe derbisi sarı-kırmızılıların galibiyetiyle sonuçlandı . Fenerbahçe maça iyi başlayıp öne geçsede Cimbom 3 puanı 3 golle almayı bildi .

oals.png

aslan-3-ald%C4%B1-2-b%C4%B1rakt%C4%B1-haber.jpg

#banaherseysenihatırlatıyor ;)

FENERBAHÇE ASLANA BOYUN EĞDİ ! 3-1

Dünyanın en büyük derbilerinden olarak kabul edilen Galatasaray-Fenerbahçe derbisi sarı-kırmızılıların galibiyetiyle sonuçlandı . Fenerbahçe maça iyi başlayıp öne geçsede Cimbom 3 puanı 3 golle almayı bildi .

oals.png

aslan-3-ald%C4%B1-2-b%C4%B1rakt%C4%B1-haber.jpg

#banaherseysenihatırlatıyor ;)

skor güzel olmuş :D

Böyle SS leri görünce benimde yeni oyun açasım geliyor :D Taaaa aylar önce Southamtham'la lige başlamıştım şimdi bırakamıyorum :)

CİMBOMDA BÜYÜK YIKIM ! 3-1

Emenike'den ve Tiote'den yoksun Galatasaray bir türlü belini doğrultamıyor .

ohag.png

galatasaray-manisaspor-maci_62824_b.jpg

Üst Alt