Aslantepe Ajax'la açılacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslantepe Ajax'la açılacak

150081_164381316928348_110039765695837_356217_590514_n.jpg

Türk Telekom Arena'nın açılışı için geri sayım sürerken, Galatasaray açılışta karşılaşacağı rakibi de büyük oranda belirledi.

Yoğun programları nedeniyle birçok kulüpten olumsuz yanıt alan sarı-kırmızılı ekip, açılış maçı için Ajax ile el sıkıştı. Hollanda ekibi bir aksilik olmazsa 15 Ocak Cumartesi günü yapılması planlanan dostluk maçı için Türk Telekom Arena'da olacak.

Fotomaç - Ajax'la açılacak

Cevap: Aslantepe Ajax'la açılacak

15 Ocak tarihinde İspanya, İngiltere ve İtalya ligleri devam ediyor olacak. Çünkü devre arası tatili yapılmıyor. Ajax kötü bir tercih değil, her ne kadar eskisi gibi olmasa da müzesinde 3 Şampiyon Kulüpler 1 Şampiyonlar Ligi kupası olan bir takımdan bahsediyoruz. Ayrıca Litmanen'li, Overmars'lı, Bergkamp'lı, Van Der Saar'lı günlerinde en sevdiğim Avrupa Kulübüydü 93'ten 96'ya kadar..

Bir ara Beypazarı lafı geçiyordu :)

Ligin 2 nci yarısının ilk maçı Kupoada oynayacağımız Beypazarı maçı olacaktı.

Normal şartlar altında Aralık sonunda oynayacağımız son lig maçı sonrasında Ali SAMİYENİ teslim edeceğimiz için ilk resmi maçın kupa maçı olacağını yazdım.

Açılış maçının büyük bir takımla yapıalacağınıda özellikle belirtmiştik.

Sonrasında Klüpten yapılan maç takvimini konu altında belirterek konu başlığını değiştirdim.

Yine plansız programsız işler.Sezon başında belirlenebilirdi bu işler.

Olmaz ki öyle birşey. Özellikle İngiltere kulüpleri düşünülüyorsa çok zor. Kupa maçları oluyor devre arasında, bir anda takvime oturtulursa diğer federasyonlar tarafından bir maç, yatardı ayarlanan takımla. Beklenmesi normal. Bana göre görüşme yapılıyordur da. Bence Arsenal gelecek.

Barcelona,Celtic,Boca Juniors, St.Pauli, Borissia Dortmund, Livorno ve AdanaDemirspor gelmeli..

Az gelir Ajax. Ben Shaktar Donesk'i istiyorum.:lol:

Ne çabukta inanır olduk Fotomaç'a

Shaktar Donesk gelicek %90 eminim buna.

Barcelona Real Madrid Milan Chelsea gibi takımlar gelmez. o zaman her yeni stad yapan takımlar bunları çagırsın bunlarda gitsin :D

Üst Alt