Aslantepe 'ye tel örgü istemiyoruz... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslantepe 'ye tel örgü istemiyoruz...

Bugün çeşitli kaynaklardan yeni stadımızda tribünlerin yine tel örgü ile çevrileceğini okudum.

Galatasaray öncüdür, ilkleri yapabilmelidir. Ancak bu tel örgüsüz stad konusunda hali hazırda geri kalmıştır. Türkiye de birçok stad tel örgüleri kaldırırken, yeni ve modern stadımızda Galatasaray taraftarını tel örgüye mahkum etmek çok büyük bir haksızlık, o stadı antipatik yapacak önemli bir etken olacaktır.

Her toplulukta olduğu gibi çürük yumurtalar her zaman söz konusu olabilir. Lakin, büyük Galatasaray taraftarı içinden o çürük yumurtaları atmasını iyi bilecektir. Girişilebilecek muhtelif / münferit olaylar yine bu bilinçli taraftar çoğunluğu tarafından önlenecektir.

Lütfen bizi o stadta tel örgülere mahkum etmeyin. Galatasaray taraftarı bunu hakediyor. Taraftar yönetiminin kendisine güvenmesini istiyor.

Kulübe sesimizi duyurması bakımından tepki ve isteklerinizi bu mail adresine iletebilirsiniz. info@varyapuzunlar.com

Yazı linki ayrıca kulübe gönderilecektir.

Konu www.GSCimbom.org adresine de eklenmiştir.

Cevap: Aslantepe 'ye tel örgü istemiyoruz...

Bu kadar modern bir stada tel örgü yakışmaz..Sesimizi duyurmalıyız..

trübünler sahaya okadar yakın olacakken tel örgü saçma

benim bildiğim sadece kale arkasında ağ olcak ? hata onu bile koymayabilirlermiş öyle okumuştum

İstemiyoruz. Tel örgü, taşkınlık yapmayacak birini bile kışkırtabilen birşeydir.

Tribünden birşey atılmayacağının garantisi olsa haklsınız da, derbilerde muhakkak birşeyler oluyor. Ben de istemem tel örgüyü. Atmosferi olumsuz etkiler.

Istemeyin, tamam. Sonra PSV macindaki gibi sisko bir herifin teki sahaya girip Gomes'e goz kirptiktan sonra kosarak kendini aglara atip tum tribunu costurursa alacagimiz cezayi siz odersiniz. :eek:

Tel örgü olsun demek komik olur bence.Bunu söyleyecek kişi zaten maça gitmicek kişidir heralde.

TTArena'ya tel örgü demek Ferrari'ye tüp taktırmakla eşdeğerdir.Olmaz öyle şey...

Taraftarımız çok bilinçli ya gerek yok dimi.

İlk önce varoşlar gidicek holigan yerine TARAFTAR gelicek ondan sonra yapıldığı gibi kaldırılır.

rambo.jpg

Allah korusun..:rolleyes::asd:

Üst Alt