Aslantepe'nin Açılış Maçı Real Madrid ile! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslantepe'nin Açılış Maçı Real Madrid ile!

Futbol şube sorumluları Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ ile birlikte önceki gece Ali Sami Yen Spor Kompleksi´nin inşaatını teftişe giden Başkan Adnan Polat, burada işçilerle sohbet etti.

Talu da eşlik etti

Futbol şube sorumluları Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ ile birlikte önceki gece Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nin inşaatını teftişe giden Başkan Adnan Polat, burada işçilerle sohbet etti. Geçtiğimiz günlerde maaşların ödenmediği gerekçesiyle iş bırakma eylemi yapan işçilere güvence veren Polat, herkesin emeğinin karşılığını alacağını söyledi. Polat’a, teftiş sırasında ihaleyi alan Eren Talu da eşlik etti ve detaylı bilgiler aktardı.

Görüşlerini aktardı

Teftişi takip eden medya mensuplarına, stadın açılış günüyle ilgili görüşlerini aktaran Adnan Polat, “29 Ekim 2009’da açılışı yapacağımızı söylemiştik. Çalışmalar iyi gidiyor. Gördüğünüz gibi gece gündüz, yağmur, fırtına demeden herkes elinden geleni yapıyor. Gecikme süresinin şubat ayında telafi edileceğini öğrendik. Biz de Galatasaray’a yaraşır bir açılış töreni yapmayı düşünüyoruz ve o gün Real Madrid’le maç yapmayı planlıyoruz” diye konuştu. (Fanatik)

Bnce nasıl ajax stad adıyla turnuva duzenliyor dunyanın her tarafından buyuk takımlar geliyor bizde bunun ilk adımını atmalıyız yani acılıs macıyla kalmamalı her sene turnuva duzenlemeliyiz.

Eee, o maça gitmeyen de Real Madrid 'li olsun.:p

GSCimbom tribününde yerimizi alırız. (Çok mu uçtum :D:D:D)

bncede gzl haberde abi dusunceme ne diyorsun? altından kalkamazmıyız?

Forum olarak bu yeniden yapılanmayı tamamladığımızda hem kulüp gözündeki değerimiz/imajımız artacak hem de en aktif taraftar forumu olarak medya da fazlasıyla yer işgal edeceğiz. Portal vs ile kamuoyuna vereceğimiz mesajlar ses getirecek (tıpkı derbi öncesi antu ve ultrAslan 'ın hazırladığı gibi).

O dönemde bunu kulübe önerebilir ve mutlaka ses getirmesini sağlarız.

Alttaki mesajımda uçmuştum. Ama bu kez gayet ciddi söylüyorum.

"Hazır olun, geliyoruz".

bekleyın gelıyoruzzzzzzzz

bence real madrıd de olur ama gonul ıstıyorkı halen aktıf olan veteran star takımımızla uefa sampıyonu takımımız bır mac yapsın acılısta

Pendikspor'la yapılsın :p Hatta Balıkesirspor :D

Şaka bi yana.. Bi Brezilya ekibi , Bi İspanyol devi , Bi tane de İtalyan'dan oluşan bi turnuva..

Cruziero,Barcelona,İnter..

İnter kesin olacak onu garanti görüyorum.Ortaklık var çünkü.

Real Madrid,İnter gibi 2 dev olmalı kesinlikle,çok sağlam,hoş ve dikkat çekici bir turnuva yapılmalı..

Neyse,hele bir stad olsun da,o zaman düşünürüz.:)

Daha önce İnter ve Milan adı geçiyordu şimdi Rea^l'in adı güzel bir turnuva falan yapılsa keşke geleneksel olarak. Hatta Ali Sami Yen Kupası olarak bile düzenlenebilir. Bence de harika olur :D

ilk Maç, Arsenal ile olmalı ...

UeFa'yı kazanan kadRo bu çimlere ayak basmalı; keza Prekazi ve jenerasyonu da.

Unutulmamalıdır, bugünlere gelmemizde en büyük katkıyı saglamıslardır.

Hem unutulmaz bir ( vefa ) jubile oluR,

Hem de tüm dünyanın konusacagı görsel bir şölen, Futbol show ...

Büyük takım lazım elbette. Ben nostalji için Arsenal, Real Madrid, Milan gibi takımları düşünüyorum ama belki bir Fenerbahçe derbisi ile de açılabilir stat.

Nasıl ki biz onları Şükrü Saracoğlu'nun açılışında yenmişsek, yeni stadımızın açılışında da yeneriz. :D

Büyük takım lazım elbette. Ben nostalji için Arsenal, Real Madrid, Milan gibi takımları düşünüyorum ama belki bir Fenerbahçe derbisi ile de açılabilir stat.

Nasıl ki biz onları Şükrü Saracoğlu'nun açılışında yenmişsek, yeni stadımızın açılışında da yeneriz. :D

BoşveR Renktaş, Biz ArsenaL'le yapalım ...

Germesinler bizi Yeni Mabette ...

Şans ya, gelir yine onlardan oluR...

ilk Maç, Arsenal ile olmalı ...

UeFa'yı kazanan kadRo bu çimlere ayak basmalı; keza Prekazi ve jenerasyonu da.

Unutulmamalıdır, bugünlere gelmemizde en büyük katkıyı saglamıslardır.

Hem unutulmaz bir ( vefa ) jubile oluR,

Hem de tüm dünyanın konusacagı görsel bir şölen, Futbol show ...

Seninki toplu sünnet misali olmuş :)

bn bu dilegimi hep fmde yapmısımdır inş gercek hayattada görmek nasip olur ama sadece acılıs için deil bundan sonra GS var oldugu surece devam edecek bir turnuva bnm önerim acılıs için 1-milan 2-boca 3- madrid

Üst Alt