Aslantepe'nin Açılış Maçı Real Madrid ile! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslantepe'nin Açılış Maçı Real Madrid ile!

Sarı - Kırmızı renklere sahip takımlarla turnuva yapabiliriz :)

Lens - Roma(Cengiz Çevik'e selam olsun) - Watford gibi :)

Açılışı çok süper olacak inşallah Sayın Adnan POLAT'IN da dediği gibi yeni stadımızın.Birde Real Madrid gelirse değmeyin keyfimize.

Konunun başında Meriç Babacan Inter kesin olur onlarla anlaşma var tarzı birşey söylemiş.Bende duydum bunu fakat kesin mi? Cidden var mı böyle bir anlaşma?

Bence Mac Barcelona ya karsi olmali...Barcelona ile galatasaray in iliskileri daha yakin ve Dostca...Barcelona nin Galatasaray a tanidigi Kolayliklari unutmalyaim..Hagi-Popescu-De Boer ler i kolaylik saglayarak verdiler bize....

Real Madrid ten hep nefret ederim ben..Baliclere Milyon Dolarlar harcamak..Carlos u vermek daha aklima neler geliyor neler....Baptistayi bize vermemek...Baptista Barcelona da olsaydi bizde oynuyor olurdu suan...

Bence Mac Barcelona ya karsi olmali...Barcelona ile galatasaray in iliskileri daha yakin ve Dostca...Barcelona nin Galatasaray a tanidigi Kolayliklari unutmalyaim..Hagi-Popescu-De Boer ler i kolaylik saglayarak verdiler bize....

Real Madrid ten hep nefret ederim ben..Baliclere Milyon Dolarlar harcamak..Carlos u vermek daha aklima neler geliyor neler....Baptistayi bize vermemek...Baptista Barcelona da olsaydi bizde oynuyor olurdu suan...

Adamlar

Popecu'yu

de Boer'i

Çok dost canlısı olduklarından yada Babalarının Hayrına Vermedi Bence ...:eek:

Aman Allahım daha ne istiyim ben bi tarafta herseydn cok sevdiğim Galatasarayım diğer tarafta cocukluktan Galatasarayı bilmezken ilk ismini öğrendiğim ve Galatasaray kadar sevdiğim takım zaten o stattaki ilk maca gidebilmek için bu sene hiç Alisamiyene gitmiycektim değicek buna VAY BE BENDEN MUTLUSU YOK

Cevap: Aslantepe'nin açılış maçı Real Madrid ile

O maça gitmek için gece son otobüsle Biletix bayiye gitcem sabah alırım bileti inş.

Üst Alt