aslıhan gürbüz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

aslıhan gürbüz

Cevap: aslıhan gürbüz

Olm hiç mi vicdanınız yok lan eriyorum bunu görünce bi yardım edin gidin adresini filan bulun abi :(

Neyse diğer fotolardan devam ... Sürekli güncellenecektir.

aslihan-gu-10-7509.jpg

783430526651.jpg

76028_133173770071452_118835801505249_175987_8244147_n.jpg

1073170.jpg

04d.jpg

msdi61.jpg

98671125.png

79hevg1r.png

[video=youtube;ZXBqUUAZm64]https://www.youtube.com/watch?v=ZXBqUUAZm64&feature=related[/video]

0:55 ten sonra cazibenin gelişi ....:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

Usta git seti bas.:D.Ayrıca doğal bir güzelliği var kendisinin.

İstanbulda değilim allah kahretmesin ya yoksa ciddiyim ben bu kızı bi şekilde tavlardım:(:D

Şaka bi yana çok tatlı bi bayan ya biri bulsun msn adres filan mektup yazayım bişeyler diyeyim kafayı yedirecek bana bu yoksa

Bugün de her zamanki gibi harikaydın be aybalam:D Gel alayım seni evinin direği geminin küreği olayım:eek:

İnşallah mehmet te ben istanbulda yaşamıyorum tek adresini bulup direk yazılmam lazım başka çözümü yok:D

Gırtlaktan çıkardığı tamamen kendine özgü bir ses tonuyla ''yani yani'' demesi, bana küçük çocukların oynadığı, genelde semt pazarlarında satılan, iki yanından tutup sıkınca ''vıyak vıyak'' diye acayip sesler çıkarkan ucuz plastikten imal edilmiş oyuncak bebekleri anımsatan hatun kişi.

Üst Alt