Assaidi İstanbul'dan Ayrıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Assaidi İstanbul'dan Ayrıldı

Cevap: Assaidi İstanbul'dan Ayrıldı

haberin originali bende :

sevgilisi hastalanmis dun gece hastanaden sonra sevgilisiyle yemek yemiye gitmislerdir ntvde haber yapmis iste

Çok da tın.

Hollanda liginde yaptıkları ölçü olamaz.

Sadece yıldız adayı bir futbolcu. Henüz yıldız değil

assaidiyi kim tanıyorda resmini felan yakalıcak yahu yolda karşınıza çıksa urfalı veya mardinli felan zannedersiniz

assaidi_1_321BC.jpg

bişey yok ki bunda madridle anlaştık adamlar doğru demiş

oyuncular gelmedi reyesle forlan

ujfayada verdiğimiz yıllık ortada o yaşta anca öyle getirebildik

Renkdaş adamlar bırakmadılar reyesi fln. nereye anlaştık. ben sayın ünal aysalın canlı yayın açıklamalarını dinledim. hiçbişey bitmedi. sadece görüştük geldik demişti. Sonra açıklama yapıldı atletico'dan hatırlıyorsan eğer. reyesi asla bırakmayız şeklinde.

bence anlaşıldı hanı paket dıyorlardı ya umut assidi melo xx paketi olabilir o xx demba ba olsunda

Renkdaş adamlar bırakmadılar reyesi fln. nereye anlaştık. ben sayın ünal aysalın canlı yayın açıklamalarını dinledim. hiçbişey bitmedi. sadece görüştük geldik demişti. Sonra açıklama yapıldı atletico'dan hatırlıyorsan eğer. reyesi asla bırakmayız şeklinde.

Nasil brakmadilar, sonra sevillaya gitti ya adam? Forlanda intere.

Ayrica Ünal baskan madridle anlastik, topcular gelmek istemedi dedi. Simdi durum degisti, ama bu sefer biz almak istemiyoruz belki dedi.

Afedersin, sen yildiz mi bekliyordun?

Ben sahsen yildiz yerine yildiz aday topculari alip, bizde yildiz olsunlar isterim.

Danny yıldız adayı, Umut alternatif futbolcu vs vs...

Yıldız adayı da olacak yıldız da olacak. Artık yıldız futbolcu transfer etme vakti geldi.

Seneye Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız. Bundan haberiniz yok sanırım...

Dün de yazdım, Galatasaray'ın aldığı oyuncular Danny ve Umut fizik bakımından oldukça güçlü isimler.

İlgilendiği oyuncular Demba Ba, Hamit Altıntop ve Hoilett de fizik olarak son derece dayanıklı adamlar.

O sebeple NTV Spor haberi hiç görüntü fotoğraf da olmadığı için büyük ihtimalle ya gerçeğin çarpıtılmasıdır yada yalandır.

Bence Fatih Terim'in kafasında cılız, ikili mücadelelerde dayanıksız, oyunda sürekliliği olmayan, güçsüz oyuncu yok. Nitekim geçen sezon alınan ve talip olunan futbolcuların da tamamı bu şekildeydi.

Benim de kişisel fikrim Türkiye Ligi'nde çok ince çalımlar atan dayanıksız oyuncular başarılı olamaz.Çünkü hakemlerimiz hakem, ligdeki topçularımız topçu, teknik direktörlerimiz de teknik direktör değil. Her türlü kitaba uymayan sertlik, pislik bizde. Hakemler de buna göz yumuyorlar. İstediği kadar iyi futbolcu olsun bu insanlık dışı müdahalelerle başa çıkmayı beceremeyecek adam malesef bizim ligde yapamaz.

Ben gelecek yabancının ligimizin kriterleri de gözetilerek alınmasını umuyorum.

Assaidi geçen sezon pek verimli olamadı, bir kaç tane ufak sakatlıklar yaşadı. Afrika kupasında Fas başarılı olamadı. Bundan bir önceki sezonda ki Assaidi'yi düşünün üstüne koyarak bize geleceğini eminim. Geçen sezon tam anlamıyla fit olsaydı kesin 15 gol 15 asist yapardı.

anlaşılmadı nerden çıktı arkadaşlar

yapılan görüşmelerin ilk etabı olumlu sonuçlandı diyor haber, bir zahmet açıp da okusanız

Nasil brakmadilar, sonra sevillaya gitti ya adam? Forlanda intere.

Ayrica Ünal baskan madridle anlastik, topcular gelmek istemedi dedi. Simdi durum degisti, ama bu sefer biz almak istemiyoruz belki dedi.

Tmm ama oynadı ya yarım sezon. hatırlamıyomusun ? ara transfer döneminde gönderildi reyes. Hatta taraftarlar atleticonun kulüp binasının önünde toplanmışlardı. Bu Ntvspor yine canlı olarak verdi o bölümüde.

Bkz:

İspanyol kulübü, ayrıca geçen hafta Ujfalusi, Reyes ve Diego Forlan için Galatasaray’dan teklif aldıklarını ilk kez duyurarak, ”Sadece defans oyuncusu Ujfalusi’nin, Atletico Madrid için gerekli ekonomik şartların sağlanması halinde, Galatasaray ile görüşmesine izin verildiğini” açıkladı.

Galatasaray’ın transfer görüşmesi için İstanbul’a getirdiği Heerenveen’de forma giyen Faslı Oussama Assaidi İstanbul’dan ayrıldı.

Dün akşam saatlerinde İstanbul’a gelen Assaidi, menajeriyle birlikte teknik direktör Fatih Terim’in yardımcıları Ümit Davala , Hasan Şaş ve sportif koordinatör Bülent Tulun’la Galatasaray Adası’nda yemek yedi. Yapılan görüşmelerin ilk etabı olumlu geçerken, transfere henüz nokta konulmadı.

“Assaidi” yemeğin ardından istanbul’dan ayrılırken, tarafların önümüzdeki günlerde bir kez daha bir araya gelerek transferi netleştirmeleri bekleniyor. 23 yaşındaki sol kanat oyuncusu Assaidi, Heerenveen forması ile Hollanda Ligi’nde geçen sezon 27 maç oynadı, 10 gol kaydetti ve 7 asist yaptı. Assaidi, aynı zamanda Fas Milli Takımı’nın da formasını giyiyor.

bunlar bile yeterli, hayirli olsun

Tez zamanda gel Assaidi reyiz. :ka21:

Bu transferlerle Terim'e sevgim artıyor.

Bıktık artık şov transferlerinden. Taraftarda şov transferlerine alıştığı için yediremiyor kendinlerine.Ah onlara Malouda,Kalou malları gelecekti ki of of of.

Ama alışsınlar artık sokağa atacak paramız yok. Nefis hamleler bunlar. :ayatollah:

Üst Alt