Assaidi İstanbul'dan Ayrıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Assaidi İstanbul'dan Ayrıldı

d491cassaidi.jpg

Galatasaray'ın transfer görüşmesi için İstanbul'a davet ettiği Assaidi, İstanbul'dan ayrıldı.

Haberin devamı GSC Portal'da

Cevap: Assaidi İstanbul'dan Ayrıldı

İki tarafın şartları belli değil mi arkadaş? Bir daha ki görüşmeye kadar ne değişecek?

Ali Dürüst: Assaidi ile bir alakamız yok,buraya sadece kebap yemeye geldi :lol:

Belli olmaz,NTV hikaye yazıyor olabilir,belki de anlaştılar,resmi imza için çağıracaklar,adam toparlanmaya gitti,şu anda hiç bir şey belli değil :D

Bizimkiler büyük ihtimal sözleşme şartlarını ağır yaptılar. Şu kadar gol atarsan şu kadar para yada oynayacağın maç sayısına göre alacağın para gibi maddeler koyduysalar ki iyi bişey bundan olmamış olabilir. Yoksa Heerenveen'de 500.000 €uro alan adamın maaşını her türlü karşılarız mesela performans alabilecek sözleşme yapmakta. Yıllarca bu takım garanti paralar verip oyuncu kaybetmedi mi dilerim bu yüzden anlaşılmamıştır bana da sağlık olsun demek düşer.

Bu Ntvspor sallıyor arkadaş.. Adam geldi. oturdu yemek yedi gitti. sadece Ntvspor haber aldı fakat görüntü alınamadı. gittiğinide biliyorlar ve havaalanından görüntü alan yok. enteresan. :D

arkadaşlar ben cahilim... hayırsever bir kardeşimiz beni bir aydınlatabilir mi?

resmi transfer sezonu açıldı mı? açılmadıysa transfer yapıp sözleşme imzalatabilir miyiz?

kestane kebap... acele cevap...

arkadaşlar ben cahilim... hayırsever bir kardeşimiz beni bir aydınlatabilir mi?

resmi transfer sezonu açıldı mı? açılmadıysa transfer yapıp sözleşme imzalatabilir miyiz?

kestane kebap... acele cevap...

ön sözleşme imzalanıyo transfer sezonu açılmadan renktaş ama bi hükmü yok gibi bişey

Size yeni duyumcu buldum arkadaslar :D

Dünden beri iyi tutturuyor. Iki saat önce bakin ne yazmis. Ve daha demin Assaidi Istanbul'dan ayrildi yazdi NTVspor

Ergün ‏@Cimbomlu_

2-3 saat sonra Oussama Assaidi ile son bir görüsme olacak. Ondan sonra büyük ihtimal KAP'a düsecek. #Assaidi #Galatasaray

Üst Alt