Assassin's Creed Valhalla - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Assassin's Creed Valhalla

AC'nin gerçekten AC olduğu son oyun Revelations'dı. Son AC oyunları AC isminin ekmeğini yiyen başarılı bir RPG'den öteye gidemezler.

Ezio'dan sonrası sarmamıştı beni. Seriyi Ezio ile bırakmıştım fakat bu Origins Odyssey Valhalla hoş duruyor. Origins ve Odysseyi bitirelim bakalım

İlk çıktığından beri yakından takip ediyorum seriyi, bir noktada yenilik yapmak durumundalardı çıkışta yaşadığı problemler bir kenara unity ve syndicate hem düşük puanlar aldı hem de çıkış yaptıkları fiyattan (60 dolar) eski oyunlara göre az satış yaptı. Satın alma rakamları büyük oranda %50 ve üzeri indirim olduğu dönemlere aitti. Dolayısıyla serinin karlılığı azalmaya başlamıştı ve her ne kadar çok sevsemde eski konsept sıkmaya başlamıştı insanları.

Origins ile birlikte ağırlığını rpg'ye verdiler, 15-20 saatlik bir oynama süresinden çıkıp 50-80 saatlik bir oyuna çevirdiler oyunu, bir de eski oyunlardan farklı olarak içi doly DLC'ler çıkardılar bu iki oyuna. Odyssey ve Origins'in çıktığı yıl ve bir sonraki yıl ubisoft rekor karlar açıkladı, zaten şirketin assasins creed sayesinde karlılığını sürdürdüğü söyleniyor son dönemde far cry 5 ve r6 siege dışında başarılı bulunan bir işi olmadı.

Uzun lafın kısası ilk başta tuhaf gelmişti, eski mekanikleri özlemiştim ama sonradan memnun kaldım açıkçası. Eski ac oyunları gerçekten çok basitti, el alıştıktan sonra en ufak bir zorlanma olmuyordu hikayesi de bana göre AC 2'den sonra düdük gibiydi öyle başarılı bir hikaye anlatımı yoktu, ben şahsen memnunum bu dönüşümden.

İlk çıktığından beri yakından takip ediyorum seriyi, bir noktada yenilik yapmak durumundalardı çıkışta yaşadığı problemler bir kenara unity ve syndicate hem düşük puanlar aldı hem de çıkış yaptıkları fiyattan (60 dolar) eski oyunlara göre az satış yaptı. Satın alma rakamları büyük oranda %50 ve üzeri indirim olduğu dönemlere aitti. Dolayısıyla serinin karlılığı azalmaya başlamıştı ve her ne kadar çok sevsemde eski konsept sıkmaya başlamıştı insanları.

Origins ile birlikte ağırlığını rpg'ye verdiler, 15-20 saatlik bir oynama süresinden çıkıp 50-80 saatlik bir oyuna çevirdiler oyunu, bir de eski oyunlardan farklı olarak içi doly DLC'ler çıkardılar bu iki oyuna. Odyssey ve Origins'in çıktığı yıl ve bir sonraki yıl ubisoft rekor karlar açıkladı, zaten şirketin assasins creed sayesinde karlılığını söyleniyor son dönemde far cry 5 ve r6 siege dışında başarılı bulunan bir işi olmadı.

Uzun lafın kısası ilk başta tuhaf gelmişti, eski mekanikleri özlemiştim ama sonradan memnun kaldım açıkçası. Eski ac oyunları gerçekten çok basitti, el alıştıktan sonra en ufak bir zorlanma olmuyordu hikayesi de bana göre AC 2'den sonra düdük gibiydi öyle başarılı bir hikaye anlatımı yoktu, ben şahsen memnunum bu dönüşümden.
Okumadik ustad durumumuz yoktu

Zor ya, ilk oyunları oynamıştım onlar yetti bana. Witcher oynarım RDR bitince bunun yerine.
Bu arada tam yeri gelmiş diğer başlıkta gördüm RDR 2 oynuyormuşsun, RDR 2'den sonra origins veya odyssey'e konsantre olmak epey zor olur bence. Geçenlerde can sıkıntısından tamamlamadığım yan görevlere bakayım diye açtm odyssey'i ama sarmadı, rdr 2 deki at fiziğinden sonra bir tuhaf geldi at çizimi ve at fiziği, katlanamadım bir kaç dakika sonra kapadım. Sıfırdan başlayacak olsam sabretsem alışırdım muhtemelen ama bir kaç yan görev yapmak için değmez gibi geldi.

Üst Alt