ASY Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Yıkılıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ASY Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Yıkılıyor!

Cevap: ASY Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Yıkılıyor!

20-25 kişi bunu yaptı diye genelleme yapamazsın. ultrAslan yetkilileri onlara haddini bildirdi zaten merak etme.Artık şu duruma bile gelmişiz ki; GFB'yi bile savunan çıktı pes diyorum.Yalnız unutma,onların bütün besteleri bizden çalıntı. Sadece çArşı kendi bestelerini yapıyor.

Tamam o zaman , Galatasaray Taraftarı bulsun besteleri bakalım.Ben burda anladım ki biz boşuna çaba harcıyoruz ultrAslan olarak. Baksana kendi taraftarlarımız bile bizi istemiyor.

[video=youtube;fxJoUcxYBjo]https://www.youtube.com/watch?v=fxJoUcxYBjo[/video]

Bunlar uA mi şimdi :D

[video=youtube;fxJoUcxYBjo]https://www.youtube.com/watch?v=fxJoUcxYBjo[/video]

Bunlar uA mi şimdi :D

O videodan başka bi video getir bana.Ne zaman başınız sıkışsa o videoya kaçıyorsunuz. Eğer şimdi ultrAslan olmazsa Galatasaray Taraftarı stadı bile dolduramaz bu kadar net söylüyorum. Ekleme de yapayım,eğer o videoda o zamanlar ultrAslan olsa emin ol rekor kırılırdı.

O statta sence 30 bin kişi mi koltuk kırdı?

Biz diyoruz stadda 30 bin ua lı yok,her GS taraftarı ua lı değildir,kale arkasındaki bölüm ua dan oluşuyor.Sen geliyorsun hala 30 bin kişi mi koltuk kırdı diyorsun.Ua nın en yoğun oldukları yer kale arkası ve orada 2 maçtır koltuk rezaleti yaşanıyor.

Valla 15-20 sene önceki videoları arayıp bulurum da sen yine bi kulp takarsın.Gerek yok.

Yukarıda söylediğim her bağıranı uA sanma lafını hatırla yeter.

Biz diyoruz stadda 30 bin ua lı yok,her GS taraftarı ua lı değildir,kale arkasındaki bölüm ua dan oluşuyor.Sen geliyorsun hala 30 bin kişi mi koltuk kırdı diyorsun.Ua nın en yoğun oldukları yer kale arkası ve orada 2 maçtır koltuk rezaleti yaşanıyor.

O zaman neden 30 bin kişide ultrAslan atkısı vardı?

O videodan başka bi video getir bana.Ne zaman başınız sıkışsa o videoya kaçıyorsunuz. Eğer şimdi ultrAslan olmazsa Galatasaray Taraftarı stadı bile dolduramaz bu kadar net söylüyorum. Ekleme de yapayım,eğer o videoda o zamanlar ultrAslan olsa emin ol rekor kırılırdı.

Büyük ihtimal saldır Galatasaray gibi birşey olurdu :asd:

Valla diğer taraftarlara da beleş bilet verseler çok rahat dolar stad rahat olun.:asd:

Burada tartışma açmazdım ama ilk mesajında saçma sapan tartışma demişsin bunun aksini tek fotoyla ispatladım ;)

İspatlamak demiyelim ona. Neyse kapatalım konuyu. Tekrar söylüyorum , bi gün bu dediğiniz her kelimeden utanç duyacaksınız.

beyler ben size objektif bir yorum yapayim

böyle tüm stat toplam sadece 3 defa bagirdi ( mactan önce, ilk düdük, ve golden sonra )

bunun haricinde 90dk sadece kale arkasi tribünün sesi geliyordu

Emre, geç aga bunları. uA berbat bir oluşumdur. Boşuna savunuyorsun, içinde bulunduğun için utanman gerekirken sen savunuyorsun. Son yıllarda kulübe hiçbir yerde sahip çıkmayan, kaptanının özel hayatını tezahürat yapan, kaptanını iki günlük adamlarla bir tutan, yönetime destek çıkmayan, herkes yönetimin ve kulübün üstüne gelirken bir kere bile yönetimin arkasında durmayan, onu korumayan, GS'yi ve yönetimini kuşlara yem eden, Başkan'ına gereken protestoyu kendisi göstermeyip başkalarının yıpratmasına izin veren, ASY'de koltuk bırakmayan, en olmadık yerde başkanını ıslıklayan, açılış maçında rezillik çıkaran, son 10 yıldır adam gibi tek beste yapamayan, milletin bestelerine küfürlü yanıt vermeyi marifet sanan, uyku getiren saçma sapan besteler yapan, bunun yüzünden takımın coşkulu oynamasının önüne geçen, nevizade geceleriyle iş yaptıklarını sanan, her geçen gün kötüye giden, on yıllık bestelerle takımı havaya sokmaya çalışan, destek ve köstek yerlerini ayırt edemeyen, kendi kendini bitiren bir oluşumdur.

uA bu kulübün yüz karasıdır, şu anki mevcut yönetimden bin kat daha başarısız ve beceriksizdir.

Emrecim

kıralan koltukların sadece UA nın mesken tuttuğu yerde olması tesadüfmü.

Bu koltukları kıranlar evet UA . O koltuğu kırdıranlardan UA lı. Yanındaki adama sahip olmayan adamlardan ne bekliyorsun.

Kaldıki stadta PEGASUSU dışında UA grup oluşunu yok denecek kadar az.

Bizde bağırdık. O atmasferi UA sağlamadı Büyük GALATASARAY taraftarı sağladı.

Ben UA değilim ben GALATASARAY taraftarıyım.

UA yu bu kadar büyütme.

Emre, geç aga bunları. uA berbat bir oluşumdur. Boşuna savunuyorsun, içinde bulunduğun için utanman gerekirken sen savunuyorsun. Bugüne kadar kulübe hiçbir yerde sahip çıkmayan, kaptanının özel hayatını tezahürat yapan, kaptanını iki günlük adamlarla bir tutan, yönetime destek çıkmayan, herkes yönetimin ve kulübün üstüne gelirken bir kere bile yönetimin arkasında durmayan, onu korumayan, GS'yi ve yönetimini kuşlara yem eden, Başkan'ına gereken protestoyu kendisi göstermeyip başkalarının yıpratmasına izin veren, ASY'de koltuk bırakmayan, en olmadık yerde başkanını ıslıklayan, açılış maçında rezillik çıkaran, son 10 yıldır adam gibi tek beste yapamayan, milletin bestelerine küfürlü yanıt vermeyi marifet sanan, uyku getiren saçma sapan besteler yapan, bunun yüzünden takımın coşkulu oynamasının önüne geçen, nevizade geceleriyle iş yaptıklarını sanan, her geçen gün kötüye giden, on yıllık bestelerle takımı havaya sokmaya çalışan, destek ve köstek yerlerini ayırt edemeyen, kendi kendini bitiren bir oluşumdur.

uA bu kulübün yüz karasıdır, şu anki mevcut yönetimden bin kat daha başarısız ve beceriksizdir.

035.jpg

Bunun gibi bir çok resim bulabilirim. Bunları yapan da ultrAslan.

yine objektif bir yorum;

emre fotoyu görünce aklima geldi

[video=youtube;KqW9ufruKVw]https://www.youtube.com/watch?v=KqW9ufruKVw[/video]

ve bu videoda yer almayan daha nice kareografiler

Üst Alt