ASY Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Yıkılıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ASY Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Yıkılıyor!

[video=youtube;osvOAkNiTTM]https://www.youtube.com/watch?v=osvOAkNiTTM[/video]

Spiker Melih Şendil: İstanbul'un En Sağlam Yerindeyiz Fakat Aslantepe Resmen Sallanıyor!

Cevap: ASY Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Yıkılıyor!

ultrAslan ' ı beğenmeyenlere , benimle saçma sapan tartışmaya girenlere saygılarımla. :tiphat:

Dün uzun zamandan sonra taraftarı beğendim. Sadece takıma konsantre olmuş ve tamamen takımın arkasında olan bir taraftar ve hep bir ağızdan tezahuratlar. Mükemmeldi.

Abartmıyorum,belki 100 defa izledim.Her seferinde tüylerim diken diken oluyor.

Yok abiciğim böyle bir şey.Dehşet ötesi bir ambians.

Hele birde 52 .000 bin kişinin aynı anda yaptığını düşünürsek varya ,offff offf,hayal etmesi bile zor.

ultrAslan ' ı beğenmeyenlere , benimle saçma sapan tartışmaya girenlere saygılarımla. :tiphat:

dscf2288.jpg

Yalniz ultrAslan olmasa bu stat gazetelerin bütün manşetlerinde atılmaz deprem oldu , stat sallandı vs. diye. 20 koltuk kırılmış , bunu yapan bütün ultrAslan mı oluyor? Statta 30 bin ultrAslan Taraftarı vardı. Sizler gitmişseniz sizleri saymıyorum tabiki. Bunu yapan 20-25 taraftar. Bunu tüm ultrAslan'a mı yıkmak gerekiyor.

O zaman o stada giden herkesi uA saymayalım bi zahmet.Böyle giderse hakkatten yıkılacak yazık.

O zaman o stada giden herkesi uA saymayalım bi zahmet.Böyle giderse hakkatten yıkılacak yazık.

Zaten herkesi ultrAslan'dan saymıyorum ben , mesela sizin gibiler 'ultrAslan Yıkılsın' diyenleri saymıyorum. Geriye kalan 30 Bin ultrAslan taraftarı bu statta dün deprem yarattı.Az kalsın Beşiktaş'ın desibel rekorunu kırıyorduk.Daha ilk maçtan.Gerçi geriye kalan maçlarda bu kadar dolduramayız stadı ama , 23 bin kombineli adamdan , 20 bin'i ultrAslan , dışarıdan da bi 10 bin ultrAslan gelse , bu statta her geçen gün desibel rekoru kırılır.Geçin bu koltuk kırılma muhabbetini , onu yapan 20-25 taraftar.

Galatasaray taraftarı onlar uA'ymış :D

Valla her uA bir koltuk kırsa demek ki stadda koltuk kalmayacak

Zaten herkesi ultrAslan'dan saymıyorum ben , mesela sizin gibiler 'ultrAslan Yıkılsın' diyenleri saymıyorum. Geriye kalan 30 Bin ultrAslan taraftarı bu statta dün deprem yarattı.Az kalsın Beşiktaş'ın desibel rekorunu kırıyorduk.Daha ilk maçtan.Gerçi geriye kalan maçlarda bu kadar dolduramayız stadı ama , 23 bin kombineli adamdan , 20 bin'i ultrAslan , dışarıdan da bi 10 bin ultrAslan gelse , bu statta her geçen gün desibel rekoru kırılır.
30 bin falan yoktu abartma,her maça gelen biletliyi ua saymak ta ne? :eek: O 23 binin 10 bini ua dır 5 bini de zaten adnandan aldıkları beleş kombinelerdir.Desibel rekoru falan finalmış geçin onları,önce gelsinler katlanan koltuğu açıpta üstünde zıplamak ta nedir,onu açıklasınlar.Sonra desibele falan bakarız.

Emre Zeytun'un uA GSCimbom'da savunma baş görevlisi olduğunu düşünmeye başladım.

Galatasaray taraftarı onlar uA'ymış :D

Valla her uA bir koltuk kırsa demek ki stadda koltuk kalmayacak

Her uA'mı koltuk kırmış iyi bi bak. 20-25 kişi koltuk kırmış. Gerçekten burada senle bu polemiğe girdiğim için kendimden utanıyorum.ultrAslan'ın içinde olmadığınız için önyargılı yaklaşıyorsunuz olaylara.Hemen laf atın ultrAslan'a.ultrAslan olmazsa bu statta rekor kırılamaz.Eğer diyorsanız ki biz rekor istemiyoruz , tamam kapansın o zaman ultrAslan. Bu stattaki söylenen besteleri kim buluyor sence? Neyse fazla uzatmayalım ultrAslan'ın içinde olmayan kimse anlayamaz bu söylediklerimi.Ne kadar çaba harcandığını.Bi gün bu dediğiniz her kelimeden utanç duyacaksınız.

Her uA'mı koltuk kırmış iyi bi bak. 20-25 kişi koltuk kırmış. Gerçekten burada senle bu polemiğe girdiğim için kendimden utanıyorum.ultrAslan'ın içinde olmadığınız için önyargılı yaklaşıyorsunuz olaylara.Hemen laf atın ultrAslan'a.ultrAslan olmazsa bu statta rekor kırılamaz.Eğer diyorsanız ki biz rekor istemiyoruz , tamam kapansın o zaman ultrAslan. Bu stattaki söylenen besteleri kim buluyor sence? Neyse fazla uzatmayalım ultrAslan'ın içinde olmayan kimse anlayamaz bu söylediklerimi.Ne kadar çaba harcandığını.Bi gün bu dediğiniz her kelimeden utanç duyacaksınız.
Evet bizde zaten bunu istiyoruz,ayrıca 3 büyüklerde en leş besteleri ua yapıyor.Koltuklar meselesine gelirsek,kale arkası koltukları kırılıyor 2 maçtır ve ua nın olduğu yerler,nasıl hala savunuyorsun anlamıyorum gerçekten.

Bestelerin iyi olduğunu kim söyledi zaten.

Kafanıza sokun her gördüğünüz bağıran ve sarı kırmızılı giyinen uA değildir.Galatasaray taraftarıdır.

Eğer koltuk kırma işini ultrAslan'a mal etmiyorsanız tüm stadın o performansını da ultrAslan'a mal etmeyeceksiniz.

Evet bizde zaten bunu istiyoruz,ayrıca 3 büyüklerde en leş besteleri ua yapıyor.Koltuklar meselesine gelirsek,kale arkası koltukları kırılıyor 2 maçtır ve ua nın olduğu yerler,nasıl hala savunuyorsun anlamıyorum gerçekten.

20-25 kişi bunu yaptı diye genelleme yapamazsın. ultrAslan yetkilileri onlara haddini bildirdi zaten merak etme.Artık şu duruma bile gelmişiz ki; GFB'yi bile savunan çıktı pes diyorum.Yalnız unutma,onların bütün besteleri bizden çalıntı. Sadece çArşı kendi bestelerini yapıyor.

Bestelerin iyi olduğunu kim söyledi zaten.

Kafanıza sokun her gördüğünüz bağıran ve sarı kırmızılı giyinen uA değildir.Galatasaray taraftarıdır.

Tamam o zaman , Galatasaray Taraftarı bulsun besteleri bakalım.Ben burda anladım ki biz boşuna çaba harcıyoruz ultrAslan olarak. Baksana kendi taraftarlarımız bile bizi istemiyor.

Üst Alt