Atakan Akkaynak'ı Devler İstiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atakan Akkaynak'ı Devler İstiyor!

Leverkusen'de oynayan orta saha oyuncusu Atakan Akkaynak'ı Barcelona, Roma ve Chelsea istiyor.

19 yaşındaki oyuncuya Türk Milli takımından teklif yapılmasına rağmen tercihini Almanya'dan yana kullanmıştı.

Alman milli takımında forma şansı biraz zor bulur gibi geliyor.Gerçi bizde de zor bulur bizimkiler dandun kadro kurdukları için.

fm 17 de fena değil bu, rotasyon için transfer edilebiliyor ama gerçekte nasıl bilmiyorum
eğer peşinden koşan takımlar bunlarsa potansiyeli olabilir

Rahat bırakın adamları, istedikleri takımı seçsinler. Ne büyük sorun oldu bu gurbetçilerin Milli takım seçimleri.

Bizi seçen 1-2 örnek dışındaki adamlarıda görüyoruz.

Bir adamin seciminden dolayi saygisizlik degil mi senin suan soyledigin?
Sonucta almanyanin ekmegini yemis herif sirtini onlara cevirsede serefsizlik olmaz mi?
Bazen boyle bir karar ne kadar zor oldugunu anlamazsiniz iste size kolay geliyor.

almanlarda hayrına bakıyodu bizim Türklere demi renktaş, evleviyetle it gibi çalıştıran kendileri değildi zamanında.

Şöyle bir durumda var.

Futbol eğitimini Almanya'da almış bir oyuncunun Türk Milli Takımını seçmesi neden bekleniyor?

Madem bu durumlar kanınıza dokunuyor, o halde küçük yaşlarda takip edip eğiteceksin o çocukları.

Yıldız olduğu zamanda ahlar vahlar çekmeyeceksin, arkasından küfür etmeyeceksin.

Bu konuda Milliyetçilik yapılması dünyanın en saçma durumlarından birisi malesef.

Bi dogma buyume Hollanda Turku olarak veya Turk Hollandali olarak TURK Milli takimini secmeyen butun pieplerin suratina tukureyim... Turksen Turk Milli takimi arkadas... Ben mesela Hollanda milli takimi Icin oynasam TURK Milli takimi icin oynayacagim coskuyla oynayamam... Turk milli takimi Icin COK DAHA FAZLA elimden geleni yaparim... Opmusum kariyeri... Nuri Sahinde Realde oynadi Hamitte oynadi... Kariyer mariyer olayi fasa fiso

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bi dogma buyume Hollanda Turku olarak veya Turk Hollandali olarak TURK Milli takimini secmeyen butun pieplerin suratina tukureyim... Turksen Turk Milli takimi arkadas... Ben mesela Hollanda milli takimi Icin oynasam TURK Milli takimi icin oynayacagim coskuyla oynayamam... Turk milli takimi Icin COK DAHA FAZLA elimden geleni yaparim... Opmusum kariyeri... Nuri Sahinde Realde oynadi Hamitte oynadi... Kariyer mariyer olayi fasa fiso

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Valla bende turkum ama gider Danimarka milli takiminda oynardim - tukururmusun lutfen.

Üst Alt