Atalanta BC Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atalanta BC Takip Başlığı

Çok formdalar lig bittikten 10 gün sonra oynayacaklar. Psg ise aylardır oynamıyor büyük ihtimal elerler zaten.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atalanta, 90 yıllık Seriea tarihinde maç başına gol istatistiğinde 2.82 gol ortalamasıyla 3.sırada. Birinci sırada 1949-50 sezonu Torino, ikinci sırada 1947-48 sezonu Milan var..

Yani 70 yıl öncesindenden bahsediyoruz. Ne kadar büyük iş yaptıklarını buradan anlıyoruz. Bu sene Bayern Münih sonrası 5 büyük ligin en çok gol atan takımı. Bayern'in o ligde kadro, büyüklük, tarih olarak ne kadar üstün olduğu malum.

Bundan 20-25 sene sonra futbolseverlerin yad edeceği "şöyle bir takım vardı" diye anlatacağı bir takım izliyoruz. Tek istediğim bu takım lig veya Şampiyonlar Liginde bir kupa kazanması. Yoksa sadece oyun olarak inanılmazı başaran ama bir şey kazanamayan takım olarak hatırlanacak.

aşırı dinamikler ve taktikseller yav bizim böyle 3-4 maçımız olmuştur bu sene pandemiden önce

Sence hangi mac onlarin seviyesinde oynadik? Uc senedir onlarin seviyesinde tek bir mac oynadigimizi dusunmuyorum.
Gecen iki sene ASY'de sampiyonluk doneminde taraftar destegi ile bir cok coskulu maclar cikarttik ama Atalanta seviyesinde oldugumuzu dusunmuyorum. Onlarla oynasak bizi 4-5'lik yaparlar. Bence....

gecen sezon bunlarla ilgili konu acmistim

tespitimde ne kadar hakli oldugum ortaya cikti

Transferi şu heriflerin oynadığı topa göre yapalım. Tekeri tekrar icat etmeye gerek yok, hoca italya hastası zaten.. şunların oynadığı topu en azından kopyalayıp oynamayı deneyelim 1 sezon.

Transferi şu heriflerin oynadığı topa göre yapalım. Tekeri tekrar icat etmeye gerek yok, hoca italya hastası zaten.. şunların oynadığı topu en azından kopyalayıp oynamayı deneyelim 1 sezon.

atalanta bu noktaya 4 senede geldi. Gasperini 2016'da geldi bu takıma. Uzaydan inmediler bir anda bu sene. Daha önce de söyledim; Olağanüstü potansiyeli olan ama bir türlü bunu gösterememiş isimleri topladılar ve onları doğru sistemde oynattılar. Takımın en büyük yıldızları gözüken papu gomez, ilicic, duvan zapata gibi.

bizim ülkede böyle oyuncular alınsa hemen yangın yapılır, nereden buldunuz, ne başarısı vardı bu yaşına kadar gibi..

atalanta bu noktaya 4 senede geldi. Gasperini 2016'da geldi bu takıma. Uzaydan inmediler bir anda bu sene. Daha önce de söyledim; Olağanüstü potansiyeli olan ama bir türlü bunu gösterememiş isimleri topladılar ve onları doğru sistemde oynattılar. Takımın en büyük yıldızları gözüken papu gomez, ilicic, duvan zapata gibi.

bizim ülkede böyle oyuncular alınsa hemen yangın yapılır, nereden buldunuz, ne başarısı vardı bu yaşına kadar gibi..

Kesinlike kolay değildir. Benzetelim yine iyi. Doğru sabır yok bizim ülkede ancak 2-3 maç toplam 10 gol’e ulaşalım herkes susup izler o takımı. Hayal işte, biz yine dönüp Çolak ve Turan taktiği yaparız..

Üst Alt