atalay babacan - mustafa kapı olayı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

atalay babacan - mustafa kapı olayı

çok saçma haberler bunlar
ben babacan ailesiyle ailem denizlede aynı sitede yaşıyoduk. abisi yakın arkadaşımdır. aiesi galatasaraylıdır fakat kendisi beşiktaşlıydı ama çok erken yaşlardı tutardı şimdi çok hakim degilim. haliyle istanbula gelince dagıldık. ama böyle işgüzar karakterler degilllerdir. geçen seneden beri devam ediyor bu mevzu. biraz terimin dikte ettigi noktalar varmış. sonuçta atalyı terim kendi getirdi denizliden istifa etmeden önce ünal aysal döneminden. sanırım terim uzun vaade kontrat ve kendi tanıdıgı bir menajerler çalışmasını istiyormuş nedendir bilinmez. umarım çözülür sonçta kaç yıldır gs ekmegi yiyor bu çocuk ve düzgün de bir çocuk. bakalm.

renktaşlar altyapımızda oynayan ama formaya sadık olmayan illa çıkacaktır ama 2 kişi için koca camianın altyapısı hain dolu demek oradaki diğer gençlere çok büyük haksızlık oluyor o yüzden 2 kişi yüzünden koca altyapımıza laf atmayalım bence

çünkü bu gençler internet kullanıyor ve buraları okuyorlardır eminim eğer biz daha adını duymadan hain diyeceksek bu çocuk 17-18 yaşında formayı giydiğinde korkudan bacakları titreyecek yani ekstra baskı yapmak gibi oluyor gençlere buradaki genellemeler

Haha şimdide suçlu Terimmi oldu. Çocuğu altyapıya 13 yaşındayken Terim aldırdıysa tabiki karışacak sözleşmesinede. Ben bu çocukların yerinde olsam Terim ne diyorsa yapardım. Burada besbelli Galayasaraylı olmayan bir takım kişiler bu çocukların beynini menajerler vasıtasıyla yıkayarak onlardan kar elde etme peşindeler. Fb bunları alıp oynatacakmı, tabi ki hayır. 1-2 milyon kazanıp postalayacak. Bu çocuklara tavsiyem yediği kaba pislemesinler. Ömür boyu hayır gelmez yoksa.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çok fazla üzerinde durulmamalı diye düşünüyorum Standart sözleşmeleri kabul etmiyorlarsa gidebilirler şımartmamak gerekiyor. Fenere en son büyük umutlarla giden barış vardı 2 senedir nerede oynuyor belli değil.

Maçları izleyenler bilir Mustafa sürekli ergence tripler yapıyor müsabaka esnasında. Ben oldum kafasında, 13 yaşında sahaya atıp totosunu kaldıran bedenciye selamlar beğensin şimdi yaptığı haltı. Almanya da 16 yaşından ufakları bundesliga'da oynatmak yasaktır bunu da çoğu kimse bilmez bizde şov olsun diye sahaya sürülüyorlar. Yıldız olacak yıldız olacak diye şişirip psikolojisini bozup başımıza bela ettiler.

Atalay için çelimsizliği dışında olumsuz bir şey diyemem süre veremiyorsak gitmek istemesi normal.

Bir genc oyuncunun, oynadigi takimi tutmasina gercekten gerek varmi? A takima alindiktan sonra, iyi performans gösterirlerse benim icin fazla önemli degil. Bir de iyi fiyata satilip avrupaya giderlerse, dahada iyi olur. Bir yandan para kazandirmis olurlar, diger yandan gelecek genc oyunculara belki yer yapmis olurlar.

Bir genc oyuncunun, oynadigi takimi tutmasina gercekten gerek varmi? A takima alindiktan sonra, iyi performans gösterirlerse benim icin fazla önemli degil. Bir de iyi fiyata satilip avrupaya giderlerse, dahada iyi olur. Bir yandan para kazandirmis olurlar, diger yandan gelecek genc oyunculara belki yer yapmis olurlar.
Sorun işte tam olarak bu.
Adamlar hain. sözleşmesi bitiyor uzatmıyor sen yedirip içiriyorsun cebine harçlık koyuyorsun onlar tuttuğu takıma gidiyor sana nanik yaparak.alt yapıda kesinlikle Galatasaraylılık testi yapılmalı sınavı geçemeyenlere zaman ve emek harcanmamalı. 30 milyon taraftarımız var diye övünüyoruz bu havuz bize yeter de artar. Hatta afrikadaki yetenekli çocuklar keşfedilip işlense içimizdeki fenevli veletleri def etsek

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizim romantik taraftarlarimiz yok mu yarabbim bizdeki cahiliyet kimsede yok. Mustafa kapi denen çocuğu sezon sonu fener alır da cok zor bi ihtimal ama oynatıp parlatip yabancı bi takıma 10 milyona satarsa ben harbiden çıldırırım aga. O leş sırıtışlarini salak sacma sosyal medyadaki yazıları görür gibiyim. Abi amatorluge gerek yok yap 5 senelik sözleşmeyi tut takimda ne olursa olsun potansiyeli yüksek bir çocuk bu kadar konuşuluyor yıllardır. E zaten 10 yılda bir topçu çıkardığımız da düşünülürse ne istiyorsa ver gerekirse aklına gir tut takimda arkadaş. Gerekirse bitsin bizde futbol hayatı ama Türkiye'nin bayern munihiyiz diyorsak olmaya çalışıyosak en büyük rakibini güçlendirmeyeceksin şunu bi idrak edemedik ne olursa olsun yollarına taş koyacaksın.

Üst Alt