Atiker Konyasporlu Selim Ay: "Galatasaray'ı durduracağız"


5209209.jpg

Yeşil-beyazlı futbolcu Selim Ay, "İnşallah bu maçta hem Galatasaray’ı bu sene durduracak bir takım olacağız hem de güzel bir galibiyet alacağımıza inanıyorum" dedi.


Süper Lig ve UEFA Avrupa Ligi’nde oynadıkları son maçların kendilerini moral olarak biraz daha ileri taşıdığını anlatan Selim Ay, şöyle konuştu:


"Bizim için hem adaptasyonu tamamlama açısından hem de iyi hazırlanma açısından milli maçlar arası iyi oldu. İçerde, cezamız nedeniyle seyircisiz oynayacağımız Galatasaray maçı bizim için bir dezavantaj. İnşallah biz bunu avantaja çevirmeye çalışacağız. Güzel bir oluşum içerisindeyiz. Puanlarla devam etmek istiyoruz. Zor bir maç. Konyaspor’da 9. sezonum. Belki hiç Galatasaray’a karşı galibiyetimiz olmadı. İnşallah bu maçta hem Galatasaray’ı bu sene durduracak bir takım olacağız hem de güzel bir galibiyet alacağımıza inanıyorum."


Atiker Konyasporlu futbolcu Mehdi Bourabia da aldıkları puanların takımın kendine olan öz güvenini artırdığını belirterek, "Önümüzde zorlu bir Galatasaray maçı var. Galatasaray sezona çok iyi bir başlangıç yaptı ama biz de hazırız. Evimizde oynamanın avantajını kullanacağız." şeklinde görüşlerini aktardı.
 
Hedef gösterilmemiz ne kadar doğru yolda oldugumuzun göstergesi
Genelikle şampiyon takıma bilenir rakipler

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Neden her bizim maçımızdan önce rakipten bir yavşak çıkıp abuk sabuk açıklamalar yapıyor..? Bunu diğer takımlarda hiç görmüyorum.
 
Ne demesini bekliyorsunuz merak ediyorum. Galatasaray bizim içimizden geçecek mi desin ? Herkes bir şekilde kendi taraftarının kalbini mutmain edecek açıklamalar yapıyor. Böyle konuşması normaldir. Ama Kazanan biz olacağız.
 
Üst Alt