Atilla Turan, Fenerbahçe'ye Doğru - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atilla Turan, Fenerbahçe'ye Doğru

Cevap: Atilla Turan, Fenerbahçe'ye Doğru

Fransa 1. Lig takımlarından Grenoble'de forma giyen Atilla Turan, Fenerbahçe SK'nin kendisiyle ilgilendiğini açıkladı...

Sarı-Lacivertliler’in yanı sıra Türkiye’den Beşiktaş’ın da transfer listesinde olduğu iddia edilen genç oyuncu, “Türk takımlarının benimle ilgilendiklerini biliyorum. Ancak şu an için bana gelen somut bir teklif yok. Fakat ben Türkiye’de oynamaya sıcak bakıyorum. Önümüzdeki günlerde bu konu netleşecek” dedi

Haber tamamen çelişki.

su adami kacirmayalim yaa...zaten piyasada yerliler az, millet adamlari toplayinca dahada azaldi.

İstesek kimseye bırakmayız. Fransa lobimiz kuvvetli. Önemli olan bu oyuncudan klübün haberi varmı.

Git gide over-rated hale getiriyorsunuz elemanı..Hasan Ali yada Özgür Çek solbek olarak kötü mü bu çocuktan ?

Barcelona'da galiba pesindeydi bir ara bence almamiz gereken bir oyuncu uzun yillar sol hat icin cozum bulmus oluruz.

Heralde menejeri Ahmet Bulut oldu.

Barcelona talip oldu diye haberi çıktığından beri gündemden düşmedi.

Fransa 2. Ligi'nin en kötü takımını muhtemelen Fransa'da bile izleyen yoktur , burda bir maçını 90 dakika izleyen bir kişi olmadığını düşünüyorum. Evet Fm'de ve o 53 sn'lik videoda çok yetenekli bunun aksini iddia etmem.

Fener bir genç yeteneği daha köreltti.İlhan dünya gençler şampiyonasında Pique'nin özel markajında 3 gol atmıştı.İlhanın perişan ettiği Pique nerelere geldi İlhan nerede kaldı

O şampiyonayı izlemedim,ama Kayseri'deyken geleceğin yıldızı diyordum.Şimdi ise sıradan bir oyuncu.

Fener bir genç yeteneği daha köreltti.İlhan dünya gençler şampiyonasında Pique'nin özel markajında 3 gol atmıştı.İlhanın perişan ettiği Pique nerelere geldi İlhan nerede kaldı

Hadi canım. Ciddi mi? İlhan Parlak Pique'yi rezil etti he. Bi yaşıma daha girdim. Fener yatacak yerin yok. Ama İlhan'da fizik çok zayıf be kardeşim

Hiç izlemedim kendisini ama forumda övenler çok iyi oyuncu galiba ...

Hadi canım. Ciddi mi? İlhan Parlak Pique'yi rezil etti he. Bi yaşıma daha girdim. Fener yatacak yerin yok. Ama İlhan'da fizik çok zayıf be kardeşim

Harbiden yaptı İlhan.Kendini geliştirse çok çok üst seviyelerde olurdu.Biraz fenerin birazda kendisinin hatasıyla kendini geliştiremedi

Üst Alt