Atilla Turan, Fenerbahçe'ye Doğru | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atilla Turan, Fenerbahçe'ye Doğru

Fransa 1. Lig takımlarından Grenoble'de forma giyen Atilla Turan, Fenerbahçe SK'nin kendisiyle ilgilendiğini açıkladı...

Fanatik

Fatih Terim, hazır Fransa'da iken bu futbolcuyada el atsa ya. Fenerbahçe'ye giderse Gökhan Gönül'ün sol versiyonu olur. :mad:

Cevap: Atilla Turan, Fenerbahçe SK'ye Doğru...

Alınmalı bu adam. Takımı üçüncü lige duştu. Çok ucuza düşürülür.

Cevap: Atilla Turan, Fenerbahçe SK'ye Doğru...

Müthiş potansiyel.Fener alırsa 3-4 yıla 15-20 ye okutur.Terim Fransadayken el atmalı

Cevap: Atilla Turan, Fenerbahçe'ye Doğru

1 yıldır söylüyorum bu adamı, yaşına göre fiziği çok iyi, ağır da değil, sadece konsantrasyon konusunda problemleri var. Çok paraya da mal olmaz yahu, neden göremiyorlar şu adamları anlamak güç.

1 yıldır söylüyorum bu adamı, yaşına göre fiziği çok iyi, ağır da değil, sadece konsantrasyon konusunda problemleri var. Çok paraya da mal olmaz yahu, neden göremiyorlar şu adamları anlamak güç.

Yönetimde hakli biraz önüne gelen genci alamazlarki bir liste yapip en iyilerini en uygunlarini secmek lazim yönetimde öyle yapiyor kesin... birazda kendi altyapiya önem vermek lazim...

transfer komitesinin başında adnan sezgin gibi angutlar olunca nasıl böyle adamlar alınsın ?

Teknik direktör istemedikten sonra yöneticiler ne yapsın? Adamın sonuçta futbol ile ilgili yöneticilik dışında hiçbir ilişkisi yok. Yöneticiler değil, antrenörler görmeli bu yeteneği...

Adnan Öztürk'ün Fransa futboluna hakim olduğunu biliyoruz. Ayrıca Scouting sistemimiz kurulalı kaç ay oldu. Elmander'i, Fatih Terim mi gördü ve aldık? Önerildi, o da transfere olumlu rapor verdiğini biliyoruz.

Yönetimde hakli biraz önüne gelen genci alamazlarki bir liste yapip en iyilerini en uygunlarini secmek lazim yönetimde öyle yapiyor kesin... birazda kendi altyapiya önem vermek lazim...

Scout ekibi yok mu ? İzleseler görürler, Mehmet Ekici, Ömer Toprak vs. gibi adamları burada 2 yıldır öneriyoruz biz mesela ama onlar araştırıp bulamıyor, şimdi ikisi de transfer oldular mesela. Belki de buluyorlar ama risk almıyorlar, gidiyorlar Alparslan, Barış gibi adamlar için risk alıyorlar anca. Bu tip çok adam var yurt dışında, değerlendirmeliyiz. Helede sol bek problemi varken.

Adnan Öztürk'ün Fransa futboluna hakim olduğunu biliyoruz. Ayrıca Scouting sistemimiz kurulalı kaç ay oldu. Elmander'i, Fatih Terim mi gördü ve aldık? Önerildi, o da transfere olumlu rapor verdiğini biliyoruz.

Elmander'i Bülent Tulun önerdi. Başından beri ilgilendi ve imzayı da bizzat kendisi attırdı.

İkincisi Fransa futboluna hakim olması önemli değil, teknik ekibin onayını almadan kafasına göre hamle yapacak değil ya. Hem branşları profesyonellere emanet edeceğim deyip, hem de eski sistemle oyuncu alırsa o zaman çelişkiye düşmez mi? Ki bence yönetimin Atilla Turan konusu hakkında daha önceden bilgisi yoktu, belki Bülent Tulun vs. faktörüyle ilgileniyor olabiliriz.

Elmander'i Bülent Tulun önerdi. Başından beri ilgilendi ve imzayı da bizzat kendisi attırdı.

İkincisi Fransa futboluna hakim olması önemli değil, teknik ekibin onayını almadan kafasına göre hamle yapacak değil ya. Hem branşları profesyonellere emanet edeceğim deyip, hem de eski sistemle oyuncu alırsa o zaman çelişkiye düşmez mi? Ki bence yönetimin Atilla Turan konusu hakkında daha önceden bilgisi yoktu, belki Bülent Tulun vs. faktörüyle ilgileniyor olabiliriz.

Ben Adnan Öztürk gitsin alsın demiyorum ki, Fransa futboluna hakim olduğunu söylüyorum. ( Yalnız bu sadece bir söylenti. Ribery transferinden dolayı sanırım bu şekilde bir görüş ortaya çıktı. ) Ayrıca bu futbolcu hakkında bilgi sahibi olduğunu düşünüyorum, teknik ekip ile bu bilgilerini paylaşmasında bir sakınca görmüyorum..

antep ve kayseri bu gurbetci isinde cok basarili

buyuk takimlarimiz yediremiyor mu kendine nedir pek ilgilenmiyorlar..

seneye cenk tosun antepte cosacak gibi misal, serdari aldilar bize sattilar direk kayseride mesela

buyuk takimlarimiz buyuk isimlerle ilgilenirken bu isimler sanirim arka planda kaliyor veya anadolu alsin biz sonra 38290 katini verip aliriz mi diyorlar anlamadimki

Üst Alt