Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da


Atletico Madrid'in başkanı Angel Gil, dün İstanbul'a gelip G.Saray Başkanı Ünal Aysal ile kıran kırana bir pazarlık yaptı. Reyes için görüştüler. A.Madrid 7 milyon Euro istedi, G.Saray daha azını önerdi. Bu bilgiyi G.Saray üst yönetimi teyit etti. Reyes gelir mi, bence gelir! A.Madrid'in sahibi herhalde İstanbul'a boşuna gelmemiştir. - Ibrahim Seten
 
Cevap: Atletico Madrid başkanı Reyes için Istanbul'daBurun kıvırıyordum ama Riera'dan ve Kazım'dan iyi olur gibi.
 
Cevap: Atletico Madrid başkanı Reyes için Istanbul'daAtletico Madrid'in başkanı Angel Gil, dün İstanbul'a gelip G.Saray Başkanı Ünal Aysal ile kıran kırana bir pazarlık yaptı. Reyes için görüştüler. A.Madrid 7 milyon Euro istedi, G.Saray daha azını önerdi. Bu bilgiyi G.Saray üst yönetimi teyit etti. - Ibrahim SetenAysal yurtdışındaymış.Ne olacak şimdi?
 
Cevap: Atletico Madrid başkanı Reyes için Istanbul'dafiyasko kelimeler yetmez anlatmaya riera örneği varken hemide 7 milyon avro allah yazdıysa bozsun nabıon sen başkannnnn??
 
Cevap: Atletico Madrid başkanı Reyes için Istanbul'daÜnal Aysal yurtdışındaymış bu gece İstanbul 'da olması bekleniyormuş yarın toplantı varmış.
 
Cevap: Atletico Madrid başkanı Reyes için Istanbul'daİbrahim Seten kolpalamış başkan İstanbul 'da değil bir kere. Ayrıca Reyes sezon başında gelecekti. Alemin salağı biziz ya şimdi 7 milyon € sadece bonservisine vericez.
 
Cevap: Atletico Madrid başkanı Reyes için Istanbul'daAtletico'yu hic tekip etmiyorum. Gercekten takip edenler bu adamın son durumunu karalasınlar bir zahmet. Nedir bu Ispanyol takıntısı anlamıs degilim. Bu ulkede Ispanyol tutmuyor arkadas zorla mı.
 
Cevap: Atletico Madrid başkanı Reyes için Istanbul'daona 7 milyon euro vercegine üstüne 5 daha ver podolskiyi alın daha iyi.
 
Cevap: Atletico Madrid başkanı Reyes için Istanbul'daAtletico'yu hic tekip etmiyorum. Gercekten takip edenler bu adamın son durumunu karalasınlar bir zahmet. Nedir bu Ispanyol takıntısı anlamıs degilim. Bu ulkede Ispanyol tutmuyor arkadas zorla mı.sürekli yedekte olduğu için pek birşey söylemek zor. taraftar adeta tapıyor, orası ayrı. antrenörle arasında sorunlar var.oynadığı zaman ise vasat bir futbol sergiliyor. arda'dan bir fazlası yok, eksiği var. riera'dan biraz daha iyi gibi gibi
 
Cevap: Atletico Madrid başkanı Reyes için Istanbul'dalan 7 buna vericeğimize 5 e keitayı geri alırız pinoyuda geri çağırırız sağlı sollu yardırsınlar
 
Üst Alt