Atlético Madrid Takip Başlığı - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atlético Madrid Takip Başlığı

Diego Simeone, Fiorentina forması giyen oğlu Giovanni Simeone'yi Fiorentina-Chievo maçında tribünden takip etti. Oğlu, babasını 1 gol 1 asistle selamladı. Takımının 6. golünü atan Giovanni Simeone, babasından alkışı kaptı.

DljYmyYXcAARnq4.jpg

Diego Simeone: "Giovanni yetenekli bir oyuncu ama onu asla transfer etmem. Çocuğunla aynı soyunma odasında yer almak çok zor olur. Özel hayatımızdaki ilişkimizde de sorun yaşarız"

Dm7I9RpX0AAVui9.jpg

Baskasi olsa (orn: morinyo) yıllik 10-15 milyon eurodan anlasip oglunu ihya ederdi. Tabi komisyonunu da alirdi. Futbol dunyasinin 2-3 adam gibi adamindan biri.

Atletico Madrid lige neden bu kadar kötü başladı anlamadım. Sadece puan olarak değil oyun olarak da kötüler. Rayo Vallecano bile çok zorladı kendilerini.

Ronaldo gittikten sonra ve Barça'nın ŞL'ye ağırlık vereceğini düşündüğümden şampiyonluk gelebilir diyordum ama şu ana dek yanıldım.

Gelson Martins-Lemar gibi yeni isimler de henüz etkili değil.

Bakalım ara dönemde toparlandılar mı?

Atletico Madrid lige neden bu kadar kötü başladı anlamadım. Sadece puan olarak değil oyun olarak da kötüler. Rayo Vallecano bile çok zorladı kendilerini.

Ronaldo gittikten sonra ve Barça'nın ŞL'ye ağırlık vereceğini düşündüğümden şampiyonluk gelebilir diyordum ama şu ana dek yanıldım.

Gelson Martins-Lemar gibi yeni isimler de henüz etkili değil.

Bakalım ara dönemde toparlandılar mı?

Malesef yine olmadı. Evinde Eibar'la son saniyede attıkları golle 1-1 berabere kaldı. Bu sene kadroyu koruyup iyi hamleler yaptılar ama ciddi bir sorun var. Yıllardır ilk kez bu kadar kötü durumdalar.

Simone Inter'e gidecek sezon sonu.

Toparlarlar lakin Simeone döneminde kurulan en iyi kadronun bu kadar kötü oynaması pek kabul edilebilir değil.

Simeone giderse takım dağılabilir Barcelona ciddi şekilde Griezmann ve Saul Niguezle ilgileniyor.

Atletico Godin'in yerini Porto'nun brezilya'li stoperi Felipe ile doldurmak istiyor, transfer gorusmeleri olumlu ilerliyormus.

Filipe Luis'in de sozlesmesi bitiyor, Alex Telles'i alsinlar da biz de para kazanalim.

Üst Alt