Atlético Madrid Takip Başlığı - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atlético Madrid Takip Başlığı

tahmin ettiğim olacak sanırım. Simeone yaklaşık 7 yıldır kulübün adeta köklerine kazınmış futboldan vazgeçecek bu sezon.

O efsane kadro dağıldı çünkü. Godin-Filipe Luis-Juanfran-Tiago-Gabi-Arda-Diego Costa.. Sert,agresif,asla bırakmayan,rakibi yıpratan takımdan bir tek D.Costa kaldı, ancak o da gidecek deniyor. Kalsa bile o kadro bitti.

Artık Simeone daha hızlı,hücum futbolu oynamaya çalışacak. Eğer bunu başarırsa özellikle 2 senedir "büyük teknik direktör değil" diyenlere cevap verecek, başaramazsa bence Atletico ile yolları ayrılır.

tahmin ettiğim olacak sanırım. Simeone yaklaşık 7 yıldır kulübün adeta köklerine kazınmış futboldan vazgeçecek bu sezon.

O efsane kadro dağıldı çünkü. Godin-Filipe Luis-Juanfran-Tiago-Gabi-Arda-Diego Costa.. Sert,agresif,asla bırakmayan,rakibi yıpratan takımdan bir tek D.Costa kaldı, ancak o da gidecek deniyor. Kalsa bile o kadro bitti.

Artık Simeone daha hızlı,hücum futbolu oynamaya çalışacak. Eğer bunu başarırsa özellikle 2 senedir "büyük teknik direktör değil" diyenlere cevap verecek, başaramazsa bence Atletico ile yolları ayrılır.

United a gitsin de cl yerine pl izleriz tum sezon

Bence iyi bir sol bek almaları daha doğru olurdu, zaten şişik bir hücum hatları var. Saul, Koke ve Lemar'ın yanında oynayacak oyuncu ya Partey ya da Llorente olacak, bakalım Rodri'nin yeri dolacak mı

Sağ bekte de 3 aday var Hırvat iyileşince belki sol beki de yedekler.

Dünyanın en doğru yönetilen kulübü olabilir. Tabii dünyanın bana göre en iyi 5 antrenöründen birine sahip olmalarının da bunda büyük payı var.

ülkenin %95'i Felix transferine kazık derken ben gayet normal demiştim.. Neden normal? Çünkü piyasa normal değil. Önce 2016 yazında Pogba transferi, ardından 2017 yazında Neymar ve Mbappe ikilisinin toplam 400M bonservisle gelmesi piyasayı delirtti..

2 senedir çok çılgın paralar ödeniyor. Felix henüz 19 yaşında ve müthiş bir altyapıdan geliyor. Geçen sene yaşına göre çok iyi işler yapmıştı. Hemen hemen aynı paraya kendisinden 9 yaş büyük Griezmann'ı satıp Felix'i almaları son derece doğru hamleydi.

Felix kötü de oynayabilirdi o ayrı konu.. Ancak oyuncunun potansiyeline bu para gayet verilirdi.

Üst Alt