Atletico, Real'i Paspas Yaptı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atletico, Real'i Paspas Yaptı

Dünyanın önde gelen futbol kulüplerinin mücadele ettiği hazırlık turnuvası 2019 Uluslararası Şampiyonlar Kupası’nda Atletico Madrid, Real Madrid’i 7-3 yendi.

KADRO.PNG

Bu yıl 7. kez düzenlenen turnuvada, ABD’nin East Rutherford kentindeki MetLife Stadı’nda oynanan maçta İspanya’nın Real Madrid ve Atletico Madrid takımları karşı karşıya geldi.

Diego Simeone yönetimindeki Atletico Madrid, Diego Costa’nın biri penaltıdan 3, yeni transferi Joao Felix ve Angel Correa’nın da birer golüyle ilk yarıyı 5-0 gibi farklı bir skorla önde kapadı.

İkinci yarıda da fileleri havalandıran kırmızı-beyazlı ekip, Diego Costa ve Vitolo’nun golleriyle sahadan 7-3 galip ayrıldı.

Real Madrid’in gollerini Nacho Fernandez, penaltıdan Karim Benzema ve Javi Hernandez kaydetti.

Karşılaşmanın 65. dakikasında Atletico Madridli Diego Costa ile Real Madridli Dani Carvajal, kırmızı kart gördü.

AA

real madrid'in hala transfere ihtiyacı var.. Özellikle Asensio sakatlanınca orta saha şart oğlu şart.

perez başkan paraya acımayacak, gidecek Pogba ise Pogba'yı getirecek. Aksi halde yine 3. olurlar.

real madrid'in hala transfere ihtiyacı var.. Özellikle Asensio sakatlanınca orta saha şart oğlu şart.

perez başkan paraya acımayacak, gidecek Pogba ise Pogba'yı getirecek. Aksi halde yine 3. olurlar.
Isco, Rodriguez, Brahim Diaz (kira) Bale, Vazquez, Mariano Diaz ve Borja Mayoral gibi oyuncularin alayini yollardim ben. Ayrica kiraya verdikleri cogu oyuncuyu geri alma opsiyonuyla pek ala satabilirlerdi kaynak yaratmak icin.

Benzema, Jovic, Hazard, Vinicius ve Rodrygo tamam. Sag öne Jadon Sancho, Nicolas Pepe veya David Neres gibi tartismasiz bir yildiz oyuncu almalari gerekiyor ama. O transferi yapmazlarsa kusura bakmasinlar sampiyon olamazlar.

Fark yaratmayacak seviyede cok fazla oyuncu alip kadroyu sisirdiler. Orta saha hala Casemiro-Kroos-Modric üclüsünden olusuyor. Bu orta saha artik fazlasiyla oynadi. Yedekte bir tek Valverde görünüyor. En az 2 kaliteli orta saha sart. Pogba, Lo Celso olabilir.

Maçın özetine baktım.
Real mental olarak çökmüş.
Böyle umursamazlık olmaz.
Bu sezon max 4. olurlar.

Gscimbom mobil

morata ve d.costa ile ilk 11 e başlıyorlar ve yine de eziyorlar. Baktığın zaman ikisi de tek santrfor oynayan oyuncular sanki. Defansif manada katkı vermeyecek oyuncular zannedersin ama reale atletico nefes aldırmıyor

Isco, Rodriguez, Brahim Diaz (kira) Bale, Vazquez, Mariano Diaz ve Borja Mayoral gibi oyuncularin alayini yollardim ben. Ayrica kiraya verdikleri cogu oyuncuyu geri alma opsiyonuyla pek ala satabilirlerdi kaynak yaratmak icin.

Benzema, Jovic, Hazard, Vinicius ve Rodrygo tamam. Sag öne Jadon Sancho, Nicolas Pepe veya David Neres gibi tartismasiz bir yildiz oyuncu almalari gerekiyor ama. O transferi yapmazlarsa kusura bakmasinlar sampiyon olamazlar.

Fark yaratmayacak seviyede cok fazla oyuncu alip kadroyu sisirdiler. Orta saha hala Casemiro-Kroos-Modric üclüsünden olusuyor. Bu orta saha artik fazlasiyla oynadi. Yedekte bir tek Valverde görünüyor. En az 2 kaliteli orta saha sart. Pogba, Lo Celso olabilir.
Bomboş 1 yorum.

Orta sahayla kanat oyuncuları ona göre hazirlarsan 4 4 2 oynamak mümkün

arenada izlemistim bunlari haczo zamaninda
bizim izlenecek pek bi halimiz yoktu ama sahada bu herifler kadar organize duran takim az gordum herifler hakkaten invisible bir iple baglanmis gibi hep birlikte hareket ediorlardi. o zamanda 442 oynuyolardi 23142 fln oynasalar bile fark etmez adamlarda sistem haywan gibi oturmus vaziyette.

Üst Alt