Atletizm Başlığı - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atletizm Başlığı

Cevap: Atletizm Başlığı

Ayşegül Baklacı TRT'deki olimpiyat yorumcuları içinde en iyisi bence, büyük keyif kattı şu ana kadar.

aynı kategoride başka 2 yarışmacımız oldu mu bu olimpiyatlarda??

Atletizmde bir branşta 3 sporcun yarışabiliyor diye biliyorum. Dikkat edersen Kenya'nın, Etüyopya'nın, Jamaika'nın, ABD'nin falan atletizmde birçok branşta birden fazla sporcusu hep yarışıyor. Bizim olmamasının sebebi bizim az sporcu ile katılmamız atletizme çünkü baraj derecelerini çoğu branşta geçen sporcumuz anca bir tane falan oluyor. 1500 metre ise hem de Türkiye'nin orta mesafeye genetik yatkınlığından, hem de bir süre önce Süreyya Ayhan'la gelen sinerjiden dolayı daha çok sayıda üst seviye sporcu yetiştirebildiğimiz bir branş.

Kesin finish çizgisine "İNDİRİM" yazısı asmışlardır, yoksa 2 Türk kızının 1500 m.de 1 ve 2. sırayı paylaşması düşünülemezdi :evilsmile:

Kesin finish çizgisine "İNDİRİM" yazısı asmışlardır, yoksa 2 Türk kızının 1500 m.de 1 ve 2. sırayı paylaşması düşünülemezdi :evilsmile:

Şaka tabi, kötü şaka da sayılmaz ama bu efsane başarı üzerinde şaka yapılacak bir konu değil bence Yusuf. UEFA kupası gibi birşey yani duble yapmak olimpiyatlarda atletizmde bir dalda, farkında değiliz millet olarak ama.

[video=youtube;W2goXy2VW00]https://www.youtube.com/watch?v=W2goXy2VW00[/video]

:tiphat::tiphat::tiphat::ayatollah::ayatollah::007::007:

Süperdi,

Ben finali Eurosport'ta canlı seyrettim, anlatım bu kadar coşkulu değildi,

1-2 Dublesi gelince, tüm kanalları o anda zaplamaya başladım,

tüm kanallar teker teker son dakika girmeye başladılar,

Bu anlatımı TRT'ye geçince gördüm, defalarca seyrettim,

dün gece mükemmeldi.

Canlı yayında Gamze Bulut'un, Aziz Yıldırım'a teşekkürünü ise manidar buldum.

Üst Alt