Atletizm Başlığı - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atletizm Başlığı

Cevap: Atletizm Başlığı

Gümüş madalya kazanan Gamze Bulut fenerbahçenin sporcusuymuş Aziz maziz birşeyler dedi. Olimpiyatlara gönderdikleri sporcularla iyi propaganda yapabiliyorlar.

Artık bizimde amatör sporlara yatırım yapma zamanımız geldi de geçiyor sutopunda yıllardır şampiyon oluyoruz Avrupada tık yok, keza atletizmdede birşeyler yapmamız gerek ya da Judo şubemiz var ama ses seda çıkmıyor.

Ünal Aysal demişti sanırım, bizim amatör sporlar için çıkarılacak bir kart projesi var o çok önemli valla bulduğum Galatasaraylıya alması için o kartı teşvik edicem.

Gümüş madalya kazanan Gamze Bulut fenerbahçenin sporcusuymuş Aziz maziz birşeyler dedi. Olimpiyatlara gönderdikleri sporcularla iyi propaganda yapabiliyorlar.

Artık bizimde amatör sporlara yatırım yapma zamanımız geldi de geçiyor sutopunda yıllardır şampiyon oluyoruz Avrupada tık yok, keza atletizmdede birşeyler yapmamız gerek ya da Judo şubemiz var ama ses seda çıkmıyor.

Ünal Aysal demişti sanırım, bizim amatör sporlar için çıkarılacak bir kart projesi var o çok önemli valla bulduğum Galatasaraylıya alması için o kartı teşvik edicem.

Dün gece Eurosport'tan yarışın tekrarını izliyordum. Sunucu Caner Eler ve yanında yaşlı bir amca vardı, adını bilmiyorum. Kamera tek tek sporcuları gösterirken Caner Eler direk Gamze fenerbahçe'nin oyuncusudur dedi. Sanki Olimpiyatlara Türkiye adına değilde fenerbahçe adına katılmış kız. Yanındaki amca direk 2'side bizim oyuncumuz, 2'side Türkiye'nin spircusu dedi. Anca o zanan rahatladım. Hani bu kadarda olmaz ya. Ulan fener logosunu Ay-Yıldız'dan üstün gören bu zihniyetin Allah beladını versin.

Dün gece Eurosport'tan yarışın tekrarını izliyordum. Sunucu Caner Eler ve yanında yaşlı bir amca vardı, adını bilmiyorum. Kamera tek tek sporcuları gösterirken Caner Eler direk Gamze fenerbahçe'nin oyuncusudur dedi. Sanki Olimpiyatlara Türkiye adına değilde fenerbahçe adına katılmış kız. Yanındaki amca direk 2'side bizim oyuncumuz, 2'side Türkiye'nin spircusu dedi. Anca o zanan rahatladım. Hani bu kadarda olmaz ya. Ulan fener logosunu Ay-Yıldız'dan üstün gören bu zihniyetin Allah beladını versin.

Caner Eler Galatasaraylıdır yalnız. Hatta "Yenilsen de Yensen de" programına Galatasaray formasıyla çıkıyordu. Hakaret edilecek bir adam değildir kaliteli bir insandır kendisi

Caner Eler Galatasaraylıdır yalnız. Hatta "Yenilsen de Yensen de" programına Galatasaray formasıyla çıkıyordu. Hakaret edilecek bir adam değildir kaliteli bir insandır kendisi

Ben anladığımı, hissetiğimi söyledum. Ben adama değil zihniyete laf ettim. İyi bir insan olabilir, Galatasaray'lıda olabilir ama belkide ona söyleneni yapıyordur.

Benim bildiğim Fener'li Caner Eler. Hatta abisiyle falan Fenerbahçe'de spor yapmış. YDYD'yi sürekli izlerim hiç görmedim kanıtın var mı?

Acilen bu duruma çözüm bulmamız gerek, fenerbahçe amatör branşlarda kabul etsekte etmesekte büyük bir atılım yaptı şimdilik tek tükte olsa buradan gelen başarılarla ciddi propaganda yapıyorlar. Fakat iş ilerlerse sıkıntı yaratır bizim açımızdan yakında olimpiyatlarda izleyeceğimiz sporcuların hepsi fenerbahçe orijinli olursa Aziz başkan hüeeeey diye yırtınırlarsa hoş bir durum olmaz.

Ne kadar erken amatör branşlara yatırım yaparsak o kadar iyi olur

Acilen bu duruma çözüm bulmamız gerek, fenerbahçe amatör branşlarda kabul etsekte etmesekte büyük bir atılım yaptı şimdilik tek tükte olsa buradan gelen başarılarla ciddi propaganda yapıyorlar. Fakat iş ilerlerse sıkıntı yaratır bizim açımızdan yakında olimpiyatlarda izleyeceğimiz sporcuların hepsi fenerbahçe orijinli olursa Aziz başkan hüeeeey diye yırtınırlarsa hoş bir durum olmaz.

Sırf bunun için yeni branşlara mı yönelelim diyorsun? Saçma.

Önemli bir noktayı kaçırıyorsun. fenerbahçe'nin yaptığı şey onların nasıl bir mantaliteye sahip olduklarının, hangi karaktere sahip insanlar tarafından yönetildiğinin ispatıdır. Zaten bu yüzden şike yapıyorlar, bu yüzden Türkiye'de en sevilmeyen markadır fenerbahçe. Diyorsun ki fenerbahçe çok sporcu gönderiyor Olimpiyata ve bunla tabiri caizse hava atıyorlar. Böyle bir zihniyete nadıl özenirsin ? Orası milli platfirm. Kim ipler feneri yada başka bir kulübü. Başarıda başarısızlıkta Türkiye'nindir, hepimizindir. İkincisi övünülecek şey insanın şerefidir. Şerefi olmayanlar böyle şeylerin ardına sığınırlar. Bırak Olimpiyat'taki tüm sporcular onların olsun.

Sırf bunun için yeni branşlara mı yönelelim diyorsun? Saçma.

Arkadaşım sen daha Galatasaray Spor Kulübünün yapısından bihabersin, bizim bünyemizde Olimpiyat sporları olan amatör branşlar var zaten.

Judo, yüzme, atletizm, su topu branşları var Galatasarayın sanırım bilmiyorsun bunları. İlla ki yeni branşlar açmak zorunda değilsin zaten ama mademki bu branşlar var biz de buralardan da başarılı sporcular çıkarmamız gerek her sene sutopunda şampiyon oluyoruz da ne oluyor Avrupa'da ilk turda eleniyoruz bu branşlar öncelikle halledilmeli.

Üst Alt