Aubameyang Dortmund'da Kalıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aubameyang Dortmund'da Kalıyor!

94358355235.jpg

AJANSSPOR DIŞ HABER - Almanya Ligi (Bundesliga) ekiplerinden Borussia Dortmund, golcü futbolcu Pierre-Emerick Aubameyang ile ilgili kararını verdi.

Alman basınında çıkan haberlere göre sarı-siyahlılar, takımdan ayrılması gündeme gelen futbolcunun Dortmund’da kalmasını kararlaştırdı.

Yakın zamanda Milan’a da transferi gündeme gelen Aubameyang için tatmin edici bir fiyat önerilmediği ve Gabanlu yıldızın takımda kalacağı ifade edildi.

29 yaşındaki futbolcu, geçen sezon 31 gol kaydetmişti. Hem Gabon hem de Fransa vatandaşlığı bulunan yıldız oyuncu, Dortmund’da toplamda 128 maça çıktı 85 gol 20 asistlik performans ortaya koydu.

Kaynak: Kicker / WAZ

Sanirim Dortmund kulubu 80 milyon euro'ya satabileceklerini daha once duyurmustu, veya oyle yazilip ciziliyordu. Demek ki kimse o kadar para vermek istemiyor Aubameyang icin. Bu da durumu az cok acikliyor zaten. Sasirmadim, cok iyi bir oyuncu ama bazi top class takimlarda basarili olmayacagini dusunuyorum sahsen. Bu biraz da oyun stili ile alakali.

Sanirim Dortmund kulubu 80 milyon euro'ya satabileceklerini daha once duyurmustu, veya oyle yazilip ciziliyordu. Demek ki kimse o kadar para vermek istemiyor Aubameyang icin. Bu da durumu az cok acikliyor zaten. Sasirmadim, cok iyi bir oyuncu ama bazi top class takimlarda basarili olmayacagini dusunuyorum sahsen. Bu biraz da oyun stili ile alakali.

bu paraları avrupanın zirvesinde yer alan takımlar verir. hiçbiri istemiyor muhtemelen.

zirvenin bir altı takımlarda max. 50'ye kadar cıkar.

Üst Alt