Audi A6 - Bmw 5 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Audi A6 - Bmw 5

Cevap: Audi A6 - Bmw 5

Önden ve arkadan Audi, profilden de BMW daha güzel görünüyor bence. Yalnız Audi'nin far tasarımı ve aydınlatması LED ile muhteşem oldu gerçekten. Zaten Audi'den sonra BMW ve Mercedes de LED kullanmaya başladı.

Bu arada iki araba da 200 milyar falan en az. Kısaca KESİNLİKLE değmezler parayı kıyıp almaya. 200 milyara neredeyse 1.200-1.300 kiralı daireler var ulan satılık. El insaf.

Bu Bmw 5.20d'den(205.000TL civarı) günde çok rahat değişik plakalı 10-12 tane görüyorum. Bedava mı dağıtıyorlar anlamadım. Ankara'nın en varoş semtlerinde bile 3-4 tane görüyorum o derece.

A6: 2.0 tdi, 177 hp, 380 tork, 8 ileri, yakıt ortalaması 5.0, ağırlık 1660 kg. 79.215 €

BMW 5: 2.0 d, 184 hp, 380 tork, 8 ileri, yakıt ortalaması 5.2, ağırlık 1715 kg. 85.103 €

Mesela bu iki araç neredeyse aynı. Fiyatta 5 bin €'luk bir fark var, o da o fiyatlardaki arabalar için büyük fark değil. Sadece bu ikisi arasında tercihim bmw olur. Ama normalde xf dururken bunların yanından bile geçmem.

Bu Bmw 5.20d'den(205.000TL civarı) günde çok rahat değişik plakalı 10-12 tane görüyorum. Bedava mı dağıtıyorlar anlamadım. Ankara'nın en varoş semtlerinde bile 3-4 tane görüyorum o derece.

160 lirayken alınmıştır vergi öncesi euronun fiyatı tavan yapmadan. Ya da kafadan sorunları vardır 200 küsür milyarı bir arabaya vermek gibi.

160 lirayken alınmıştır vergi öncesi euronun fiyatı tavan yapmadan. Ya da kafadan sorunları vardır 200 küsür milyarı bir arabaya vermek gibi.

Bu arabaya alanlar niye enayi, sorunlu fln olsun ki? Özellikle Ankara'da arsa zengini adam çok. Örnek olarak adam babadan kalma 10 arsasından birini satıp 5-6 (5.20d) parası kazanıp bir tane alıyordur, zaten gidip devlet memuru 100 yıllık maaşını biriktirip almıyor ki. Öyle olsa haklısın.

Bu arabaya alanlar niye enayi, sorunlu fln olsun ki? Özellikle Ankara'da arsa zengini adam çok. Örnek olarak adam babadan kalma 10 arsasından birini satıp 5-6 (5.20d) parası kazanıp bir tane alıyordur, zaten gidip devlet memuru 100 yıllık maaşını biriktirip almıyor ki. Öyle olsa haklısın.

En varoş semtte diyorsun ama. Zaten parası olan almasın demedik ki, ama ne bileyim 5-6 milyarlık aylık maaşı olan adamın bile alması gereken arabalar değil bunlar benim görüşümde. Değmez çünkü o paraya daire alınır. Lüks kategorisindeler 220-240 milyarlık fiyatlarla.

En varoş semtte diyorsun ama. Zaten parası olan almasın demedik ki, ama ne bileyim 5-6 milyarlık aylık maaşı olan adamın bile alması gereken arabalar değil bunlar benim görüşümde. Değmez çünkü o paraya daire alınır. Lüks kategorisindeler 220-240 milyarlık fiyatlarla.

Tamam olm varoş semtte illa durumu kötü insanlar mı oturuyor? Ankara'da bir gecekondu önünde bile bir Porsche Cayenne veya bir X6 görebilirsin yani. :)

Ayrıca yine Ankara'da 200-250.000TL'ye alacağın bir ev sana kesinlikle 900TL'den fazla kira getirmez.

Valla ben bu arabaları bizim sitenin kapalı otoparkına bile koymaya korkarım. :)

Alt katta oturan bir amca var, 150 tane işçi çalıştırıyor yanında. Benim arabanın bir model düşüğü var adamda.

Ve ben onun olumlu referansıyla aldım arabayı.

Bu tip araçlara gerek yok İstanbul gibi bir yerde.

200.000TL ekstra param olsa oturduğum siteden bir tane 1+1 alırım, hiç olmazsa 800 TL kira getirir aylık Umut'un dediği gibi. :)

Valla ben bu arabaları bizim sitenin kapalı otoparkına bile koymaya korkarım. :)

Alt katta oturan bir amca var, 150 tane işçi çalıştırıyor yanında. Benim arabanın bir model düşüğü var adamda.

Ve ben onun olumlu referansıyla aldım arabayı.

Bu tip araçlara gerek yok İstanbul gibi bir yerde.

200.000TL ekstra param olsa oturduğum siteden bir tane 1+1 alırım, hiç olmazsa 800 TL kira getirir aylık Umut'un dediği gibi. :)

Olayı kimse anlamıyor ya da anlamak istemiyor.

Bu araçlara binenler, 10-20 yıl para biriktirip o parayla almıyorlar ki bu aracı. 200.000TL ve üzeri bir fiyatta araca binen bir kişinin zaten araç dışında en az 1milyon vs... nakiti daha vardır.

Olayı kimse anlamıyor ya da anlamak istemiyor.

Bu araçlara binenler, 10-20 yıl para biriktirip o parayla almıyorlar ki bu aracı. 200.000TL ve üzeri bir fiyatta araca binen bir kişinin zaten araç dışında en az 1milyon vs... nakiti daha vardır.

Biz de o adamlar almasın demiyoruz zaten Emre Allah Allah. Parası değerli olan adam almasın çünkü bir arabaya, dört tekerlekli bir araca bu kadar para vermenin manası yok diyoruz. Ferrari de alıyor adamlar Porsche da 400-500 milyarlara 800-900 milyarlara. Alınması doğru değil ama adamın harcayacak parası varsa zaten bir ömür boyu yetecek parası varsa problem değil. Ama belli bir refah seviyesine ulaşılmış olsa bile bu arabaları almak akıl karı değil çünkü o 200 milyarı insan işlerini geliştirmek ya da gelirini arttırmak ya da çocuklarına bırakmak için kullanabilir.

Biz de o adamlar almasın demiyoruz zaten Emre Allah Allah. Parası değerli olan adam almasın çünkü bir arabaya, dört tekerlekli bir araca bu kadar para vermenin manası yok diyoruz. Ferrari de alıyor adamlar Porsche da 400-500 milyarlara 800-900 milyarlara. Alınması doğru değil ama adamın harcayacak parası varsa zaten bir ömür boyu yetecek parası varsa problem değil. Ama belli bir refah seviyesine ulaşılmış olsa bile bu arabaları almak akıl karı değil çünkü o 200 milyarı insan işlerini geliştirmek ya da gelirini arttırmak ya da çocuklarına bırakmak için kullanabilir.

Bende tekrar ediyor ve diyorum ki; o arabaları alanlar, işlerini geliştireceği kadar geliştirmiş ya da gelirini arttıracağı kadar artırmış ya da çocuklarına bırakabileceği kadar bırakabilecek parası olan adamlardır. :)

Arkadaş paran varsa 200 milyara da araba alacaksın 400'e de. Asıl sorunlular, çok parası olupta 1 kuruş harcamaktan korkan insanlar. Ha bu arabaları normal bir memur veya işçi alamaz. Ancak çok iyi kazanan doktor gibi meslekeler, kendi işini yapanlar veya kısa yoldan kolay para kazananlar alır. Ben bu sektörde çalıştığım için biliyorum; lüks bir araba için, bir kendini çok iyi yetiştirmiş iyi para kazanan bir doktor gelir, bir de 2 kelimeyi yan yana getirip konuşmaktan aciz bir kıro gelir. Birisi yıllarca okur, çalışır, diğeri bedavadan-kolay yollardan para kazanır. Sonuçta ikisi de aynı model arabaya biner.

Bende tekrar ediyor ve diyorum ki; o arabaları alanlar, işlerini geliştireceği kadar geliştirmiş ya da gelirini arttıracağı kadar artırmış ya da çocuklarına bırakabileceği kadar bırakabilecek parası olan adamlardır. :)

O kadar parası olan adamların da 5.20'ye binmeleri yazık bence. Almanya'da 60-70 milyarlık araba burda 220-240 milyar.

O kadar parası olan adamların da 5.20'ye binmeleri yazık bence. Almanya'da 60-70 milyarlık araba burda 220-240 milyar.

O ülkeyle alakalı birşey ama. Vergi sistemi vs... Öyle düşünürsen hiç bir arabaya binemezsin.

Sende 30-35.000€'ya araba araştırıyorsun, Almanya-Fransa fiyatları nasıl sence? Buna girersek çıkamayız ve moralimiz bozulur.

Üst Alt