Audi RS3 Rekor Fiyata Ulaştı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Audi RS3 Rekor Fiyata Ulaştı

Cevap: Audi RS3 Rekor Fiyata Ulaştı

Yeni Focus hakkında başlık açacağım gece toparlarsam açarım, arkadaşım da aldı harika bir araç. Kısaca C sınıfı segment için 2012 model 3 araç öneririm herkese, Citroén C4, Golf ve yeni Focus.

Ben yeni kasa A3'ü acayip merak ediyorum. BMW 1 hayal kırıklığı oldu. Citroen'in yanına yaklaşmam. Focus baya iddalı ama Astra'yı tercih ederim. Golf her dönemin aracı..

Citroen alacağıma teneke alırım arabaya çeviririm.Focus iddialı bir araç değil daha iyileri var...

Buna bu para fazla... Hayalimin otomobili , evlat denilen -- Camaro--- :)

Oda 200.000 € olur. Yüzde 134 ÖTV mi olur. + KDV + Masraflar...

Allah yardımcımız olsun

b-427895-benzinci.jpg

Biz 2 sene boyunca focus kullandık daha yeni sattık.Yeni focusu sevmememin nedeni boyumdan olsa gerek.Tavanı eskisine göre alçak.Bindiğimde kafam direk üste değiyor:(

Eğer yeni kasa C4'e kötü diyorsan arabadan anlamıyorsundur. Eskisine kötü diyorsan hem fikiriz.

Ben sadece kasasına bakarak yorum yapmıyorum ki.Citroen markasını sevmiyorum.Ona bakarsan c5 in kasası hoşuma gitti ds seriside süper ama citroene güvenmiyorum...

Ek olarak yeni c4 kasası da öyle çok aman aman birşey değil...

Mega fabrikalar programında camaro'yu anlatıyordu, en sonunda fiyat 24000 dolar dediler, sağlam bi küfür salladım ben de. :D

Sadece kasasına bakarak yorum yapmıyorum diyorum sen ne diyorsun :S Bana yeni kasa c4ü beğenmiyorsan arabadan anlamıyorsun demektir diyosun.Kim tipine bakarak yorum yapıyor şimdi?

Arkadaşım anlama kıtlığın mı var yoksa Türkçe'n mi yeterli değil? Yeni kasa tanımdır. Yeni kasa C4 ve eski kasa C4 olmak üzere iki farklı versiyon C4 var piyasada. Ben sana C4 derken ön tanım yapmak zorundayım. C4 diyerek genelleme yapamam. Eski kasa diye tabir edilen 2004-2010 arası üretilen kasadır. Bu kasanın bir çok özelliği kötüdür. Bu anlamda kötüdür. Kullanmış, sürmüş vs... test etmiş biri olarak söylüyorum. Eski kasa derken tipinden kastım yok. Yeni kasa diye tabi ettiğimiz kasa ise 2011-2012 model olarak satılan güncel kasadır. Bunun da eskiye göre bir çok artısı ve iyileştirmesi vardır. Senin anlayacağın dilde ise ''200km panpaxD hız ile giderken kabinde ki ses oranı sınıfın en düşük db oranıdır'' Kaldı ki teneke diye tabi ettiğin araç NCAP testlerinde çok meşhur Golf ile ortalama aynı puanlara sahiptir. Araştırma yapmadan sallamayın.

Arkadaşım anlama kıtlığın mı var yoksa Türkçe'n mi yeterli değil? Yeni kasa tanımdır. Yeni kasa C4 ve eski kasa C4 olmak üzere iki farklı versiyon C4 var piyasada. Ben sana C4 derken ön tanım yapmak zorundayım. C4 diyerek genelleme yapamam. Eski kasa diye tabir edilen 2004-2010 arası üretilen kasadır. Bu kasanın bir çok özelliği kötüdür. Bu anlamda kötüdür. Kullanmış, sürmüş vs... test etmiş biri olarak söylüyorum. Eski kasa derken tipinden kastım yok. Yeni kasa diye tabi ettiğimiz kasa ise 2011-2012 model olarak satılan güncel kasadır. Bunun da eskiye göre bir çok artısı ve iyileştirmesi vardır. Senin anlayacağın dilde ise ''200km panpaxD hız ile giderken kabinde ki ses oranı sınıfın en düşük db oranıdır'' Kaldı ki teneke diye tabi ettiğin araç NCAP testlerinde çok meşhur Golf ile ortalama aynı puanlara sahiptir. Araştırma yapmadan sallamayın.

Sen benim arabaya nasıl baktığımı anlayamamışsın sanırım senin Türkçen de buna elvermiyor yapçak birşey yok.200 km panpa dicek adam değilim ama neyse sen takıl devam et böyle.Kralsın...

2 yil önce audi A5 3.0 TDi vardi, Türkiyeye cikarmayi arastirdim,bana 45 bin euroya gelen arabadan 90 bin euro vergi cikardilar.yurt disinda yasiyanlara gümrüksüz bir arac hak olayi dahilinde cikardilar 90 bin euroyu yani birde bu hakkim olmasa heralde 150 bin falan para istiyceklerdi utanmadan.

Audi RS3 yani A3'ün modifiyeli versiyonu diyebiliriz Türkiye satış fiyatı tam 111.628€ :D Yani 280.000TL civarı bir rakam. Şaka değil gerçek. Audi'nin sitesinde net temiz fiyatın 40.853€ olduğu görülüyor.

Arabanın vergisiz fiyatı 103000 TL, yani almanyadaki satış fiyatı. Demekki almanlar arabadan vergi almıyor. Eğer alıyorlarsa audi almanyadaki bayilere sattığından daha yüksek fiyata Türkiye'ye satıyor demektir.

Üst Alt