Audi RS3 Rekor Fiyata Ulaştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Audi RS3 Rekor Fiyata Ulaştı

Audi RS3 yani A3'ün modifiyeli versiyonu diyebiliriz Türkiye satış fiyatı tam 111.628€ :D Yani 280.000TL civarı bir rakam. Şaka değil gerçek. Audi'nin sitesinde net temiz fiyatın 40.853€ olduğu görülüyor.

Audi Turkiye > audibar > Fiyat Listesi > A3

Arabayı merak edenler için;

Audi-RS3_Sportback_2012_1024x768_wallpaper_08.jpg

2011-audi-rs-3-sportback1.jpg

2011-Audi-RS3-Sportback-24.jpg

20101123140554892_Audi-RS3-Sportback-arabam4.jpg

ABD'de 15.000$'a Camaro ve Mustang olduğunu düşünürsek, neyse düşünmeyelim. :ays:

Cevap: Audi RS3 Rekor Fiyata Ulaştı

Rezillik, yeni kasa 3.20 için çok güzel hayaller kuruyordum, M-Paket için para bile biriktiriyordum ama bütün hayaller suya düştü. Aptal aptal vergiler koyun, bütün benzinden ötvden aldığını paraları sövüşleyin, git oğluna gemi falan al "ne var bunda" deme cüretine sahip ol sonra.

Çok büyük ihtimalle canım S60'ımı satacam, çünkü içtiği benzine artık yetişilmiyor. Yerine dizel bir araba düşünüyorum; hatta düşündüğüm şey yeni kasa dizel/otomatik A3. Ama bu şartlar altında nasıl olacak bilmiyorum. Bu kriz ortamında S60'a da kolay kolay alıcı bulamam zaten.

Durmak yok yola devam!!

Bu arada RS3 de kompakt sınıfın en deli aracıdır ama o fiyata yeni sitelerden 2+1 ev alırsın :)

Çok büyük ihtimalle canım S60'ımı satacam, çünkü içtiği benzine artık yetişilmiyor. Yerine dizel bir araba düşünüyorum; hatta düşündüğüm şey yeni kasa dizel/otomatik A3. Ama bu şartlar altında nasıl olacak bilmiyorum. Bu kriz ortamında S60'a da kolay kolay alıcı bulamam zaten.

Durmak yok yola devam!!

s60 kaç model, kaç motor, kaç km ve hangi paket?

2006, 2.0 T, V5, 180 hp, 20.000 km, premium..

5.000 TL falan aylık gelirin yoksa o arabaya benzin yetiştiremezsin :)

Bu arada ben Yeni Focus almayı düşünüyorum tekrar.Değerli görüşlerinizi beklerim.

Edit : OHA 60.000 fiyat çekmişler lan.Sattığım 2008 Focuslardan mı alsam acaba diye düşündüm şu anda. :)

Kusura bakmayin ama Turkiyedekiler olarak siz buyuk kazik yiyorsunuz.

Ohaaaaaaa CuSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSs

€111.628 ya ben burdan 20.000kmlik Porsche panamera alirim

5.000 TL falan aylık gelirin yoksa o arabaya benzin yetiştiremezsin :)

Bu arada ben Yeni Focus almayı düşünüyorum tekrar.Değerli görüşlerinizi beklerim.

Üni bitti, staj yaptığım şirketle görüştüm, allahın izniyle önümüzdeki ay yolcuyum, bundan sonra aylık gelir olayı pek sıkıntı olmaz; ama ne olursa olsun bir vatandaş olarak benzin fiyatlarını hazmedemiyorum..

Üni bitti, staj yaptığım şirketle görüştüm, allahın izniyle önümüzdeki ay yolcuyum, bundan sonra aylık gelir olayı pek sıkıntı olmaz; ama ne olursa olsun bir vatandaş olarak benzin fiyatlarını hazmedemiyorum..

Gelirde benim de sıkıntı yok da benzin fiyatları insanları mal yerine koyuyor.Ben BMW'yi aldım, 4 ay sonra sattım.Yaktığı benzin içime oturuyor resmen.

Yeni Focus hakkında başlık açacağım gece toparlarsam açarım, arkadaşım da aldı harika bir araç. Kısaca C sınıfı segment için 2012 model 3 araç öneririm herkese, Citroén C4, Golf ve yeni Focus.

Üst Alt