Av. Metin Ünlü: "Seçim Yapılacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Av. Metin Ünlü: "Seçim Yapılacak"

news_manset_resim_ed_av00001.jpg

Galatasaray'da 14 Mayıs'da seçim yapılacak mı; Yoksa kaos devam mı edecek? Mahkemede nasıl bir karar çıkacak? Adnan Polat ve yönetimi istifa edecek mi? Yoksa kulüp kayyuma mı teslim edilecek ? Tüm bu soruların yanıtlarını Galatasaray genel kurul üyesi ve hukukçu Metin Ünlü verdi...

[video]https://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=91707[/video]

Cevap: Av. Metİn ÜnlÜ : YÖnetİm kurulunun artik seÇİm sÜrecİne dahlİ mÜmkÜn deĞİl

Ne demek bu anlayamadım.

Cevap: Av. Metİn ÜnlÜ : YÖnetİm kurulunun artik seÇİm sÜrecİne dahlİ mÜmkÜn deĞİl

Secim yapilacak diyor.

Yönetim secimi engelliyemez diyor.

YAzI dÜzgÜn OlsA kEşkE dİ mİ ????

:eek:

Av Metin Ünlü : tedbir kararının bu seçimle alakası yok seçim her halükarda 14 mayısta yapılacak. Mahkeme 2 yıl sürer hiç mi Galatasaray seçime gidemeyecek.

Metin Ünlü avukat olarak yarınki duruşmayada katılacak..

Av Metin Ünlü : tedbir kararının bu seçimle alakası yok seçim her halükarda 14 mayısta yapılacak. Mahkeme 2 yıl sürer hiç mi Galatasaray seçime gidemeyecek.

Bu bir yorum mudur yoksa hukuki dayanağa göre mi konuşuyor acaba?

Cevap: Av. Metin Ünlü l Seçim Yapılacak

Buda önemli !

İrfan Aktar: Kim uyduruyor bu kayyum laflarını. Başkan istifa ederse seçime 12 gün var zaten kayyum falan yok.

Ozaman seçim 1 ay uzamaz.

Mehmet HELVACI : 14 Mayısta seçim olacak. Mahkeme kararının seçimle alakası yok.

Buda önemli !

İrfan Aktar: Kim uyduruyor bu kayyum laflarını. Başkan istifa ederse seçime 12 gün var zaten kayyum falan yok.

Ozaman seçim 1 ay uzamaz.

tedbir kalkmaz, polat istifa ederse seçimin uzamasına gerek yok di mi? Bende 2 gündür bunu soruyorum.. Hamdi Yasaman zaten bi seçim var aynı tarihinde yapılır dedi..

tedbir kalkmaz, polat istifa ederse seçimin uzamasına gerek yok di mi? Bende 2 gündür bunu soruyorum.. Hamdi Yasaman zaten bi seçim var aynı tarihinde yapılır dedi..

Zaten İrfan Aktar da dedi ki yönetim kurulunun aldığı bir olağanüstü seçimli genel kurul kararı varmış.Polat istifa etse falan diye de sordular o da istifa etse dahi yeni başkan gelene kadar başkan tüzük gereği Polat'tır ve onun yönetim kurulunun kararları geçerlidir gibisinden konuştu, mahkemenin durdurduğu ibrasızlıktan kaynaklanan seçimli genel kurulmuş yani sonuç olarak seçim olacak.

Ya zaten bu secimi artik durduramazsiniz, bu mumkun degil. Renk secimleri yapti, hazirliklar yapiliyor.

Rahat olun, secim olacak.

Üst Alt