Avatar tema


Şu an avatar bölümleri için yeni bir görünüm üzerinde çalışıyoruz. Lütfen görüşlerinizi bildirir misiniz?Eski hali mi güzeldi, yoksa şimdiki mi?
 
Cevap: Avatar temaBen eski halini daha cok beğenmekle birlikte , yeni halini de hic beğenmedim.

Ancak tüm yeniliklere beğenmesekte gözümüz alışıyor bir süre sonra, gerekirse buna da alışılır, fakat eski hali çok daha iyiydi.
 
Cevap: Avatar temaDizayn açısından fena değil ama renkler gerçekten forumun görüntüsünü ve ağırlığını bozuyor. Avatar bölümünün background rengi, onun arkasındaki renkle uyumlu olsa daha iyi olur.
 
Cevap: Avatar temaTamam eskiye alışkanlık farklı oluyor. Bu da fena değil ama çok ön planda kalıyor - göz alıyor. Ek olarak "online-offline" tag'i avatarı olmayanın adına denk gelip kapatıyor ya da avatarın görüntüsü bozuluyor. Bu sorun düzelse daha ufak bir online yazısı-işareti olsa hoş olabilitesi yükselirdi.
 
Cevap: Avatar temaÖnceki daha sade ve daha güzeldi. Belki gözümüzün alışmasındandır bilemiyorum ama önceki hali daha iyiydi.
 
Cevap: Avatar temaMesajınız net arkadaşlar. (Tek olumlu oyu da ben kullandım zaten. :))Birkaç ayar kontrol ediyoruz, birazdan düzeltmiş oluruz.
 
Cevap: Avatar temaEski hali daha güzeldi sanki. Biraz daha sade bişeyler olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum.
 
Üst Alt