Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Avatar tema


Şu an avatar bölümleri için yeni bir görünüm üzerinde çalışıyoruz. Lütfen görüşlerinizi bildirir misiniz?Eski hali mi güzeldi, yoksa şimdiki mi?
 
Cevap: Avatar temaBen eski halini daha cok beğenmekle birlikte , yeni halini de hic beğenmedim.

Ancak tüm yeniliklere beğenmesekte gözümüz alışıyor bir süre sonra, gerekirse buna da alışılır, fakat eski hali çok daha iyiydi.
 
Cevap: Avatar temaDizayn açısından fena değil ama renkler gerçekten forumun görüntüsünü ve ağırlığını bozuyor. Avatar bölümünün background rengi, onun arkasındaki renkle uyumlu olsa daha iyi olur.
 
Cevap: Avatar temaTamam eskiye alışkanlık farklı oluyor. Bu da fena değil ama çok ön planda kalıyor - göz alıyor. Ek olarak "online-offline" tag'i avatarı olmayanın adına denk gelip kapatıyor ya da avatarın görüntüsü bozuluyor. Bu sorun düzelse daha ufak bir online yazısı-işareti olsa hoş olabilitesi yükselirdi.
 
Cevap: Avatar temaÖnceki daha sade ve daha güzeldi. Belki gözümüzün alışmasındandır bilemiyorum ama önceki hali daha iyiydi.
 
Cevap: Avatar temaMesajınız net arkadaşlar. (Tek olumlu oyu da ben kullandım zaten. :))Birkaç ayar kontrol ediyoruz, birazdan düzeltmiş oluruz.
 
Cevap: Avatar temaEski hali daha güzeldi sanki. Biraz daha sade bişeyler olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum.
 
Üst Alt