Avcı: "Adebayor'un golünü konuşacaklarına kendi attıkları gole baksınlar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avcı: "Adebayor'un golünü konuşacaklarına kendi attıkları gole baksınlar"

fft226_mf9011355.Jpeg

Başakşehir teknik direktörü Abdullah Avcı, maçın ardından yayıncı kuruluş mikrofonlarına konuştu.

Kadir Has Stadı'ndan 1 puanla ayrılmanın da önemli olduğunu söyleyen Abdullah Avcı, "Önemli bir puan. Artık önümüze bakacağız. Sakatlarımızın dönmesi ile birlikte daha önemli bir takım olacağımıza inanıyorum. Ligin ikinci sırasındayız. Haftaya derbi var. Biz evimizde oynayacağız. Yarışın içerisindeyiz" açıklaması yaptı.

''ADEBAYOR'UN POZİSYONUNDA EL YOK''
''Attıkları golde tacı 15 metre önden attılar. Onu da konuşsunlar. Pozisyona tekrar baktım, el yok. Bence penaltı da değil. Adebayor da zaten öyle bir şey söylemediğini bana söyledi.''

''ÜÇÜNCÜ BÖLGEDE HAREKETSİZ KALDIK''
''Sekiz günde üçüncü maçımızı oynadık. Kaliteli bir rakiple karşılaştık. Onların özelliklerine göre çalıştık. 3. bölgeye kadar oyunumuzu iyi oynadık fakat orada hareketsiz kaldık.''

hadi lan el yokmus
ama kayserinin golu ile ilgili dogru konusmus
taci 10 mt ilerden baska topla atmak da 3kagittir asil top sahada iken
kayseri bunun da hesabini versin tabi sikayetci degiliz o ayri konu

Her maç her bek taç atışını olduğu yerin 5-10 metre önünde kullanır, senin beklerin dahil. Bu mu yani bahanen? Resmen bullshit

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sumudica : "Hakemin bize karşı yaptığı hatalara ağlayan bir teknik adam değilim. Adebayor saatini kaybetti herhalde, koluna çarptı top. Gerçekten karakterli bir oyuncu, devre arasında koluna çarptığını bana söyledi."

Ulan Adebayor Avcı'ya da farklı konuşmuş :asd22:

başakşehir caimasını(camia değilde neyse) rasim ozan gibi şımartıp şımartıp tepemize çıkardılar.

Ne var lan Kayserinin attığı golde.2 maç kazandın diye kaba etinmi kalktı hıyarto.Kendi bekin caiçara ya bak önce her tacı 20 metre öteden kullanıyor şerefsiz herif.1 puanı hakemin ikramıyla aldın işte ne ötüyorsun hala.Bide pozizyonda el yok demiş.Gelde 7 sülalesine sövme bunun şimdi.

Üst Alt