Avcı: "Galatasaray'lıyım Ama..."


64cec77ef6-milli-takim-abdullah-avci.jpg
A Milli Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı, kendisinin Galatasaraylı olduğunu ancak bunun görevinde hiçbir etkisinin olmayacağını söyledi.

Devamı GSC Portal'da
 
Cevap: Avcı: "Galatasaraylıyım Ama..."Beşiktaşlı hırbolar son zamanlarda A. Avcı'nın Bjk li olduğunu iddaa ediyorlardı iyi kapak yapmış
 
Cevap: Avcı: "Galatasaraylıyım Ama..."Dün TRT 3 de gazetecinin biri,esi gazete küpürünü allıp,Abdullah hocanın eskiden sölemis oldugu bir lafı bu güne tasımasındaki amacı anlıyan anlamıstır sanırsam;)
 
Cevap: Avcı: "Galatasaray'lıyım Ama..."Dün trt3'de gazete küpüründe gösterdiler. "Galatasaray'lıyım ama beşiktaşa gideceğim" diye. Avcı da "Yalan değil, doğru." dedi.Bazı bjk'lilere kapak olsun :ays:
 
Cevap: Avcı: "Galatasaray'lıyım Ama..."Herzaman derim İmparator'dan sonra ilk teknik direktörümüz olacak A.Avcı.
 
Cevap: Avcı: "Galatasaray'lıyım Ama..."Ne olacak ki sanki? Fatih hoca milli takımı çalıştırırken Galatasaray lı olduğunu herkes biliyordu. Oğuz un fenerli olduğunu bilmeyen mi vardı? Abdullah hoca Galatasaraylı ysa ne olacak? Saçma sapan konularla uğraşmaktan kendini alamıyor bu medya.
 
Cevap: Avcı: "Galatasaray'lıyım Ama..."GS lı adam üstelememek lazım. GS yı çalıştırmak hep aklında hayalinde var adamın .kendi söylemişti 2008 de.
 
Cevap: Avcı: "Galatasaray'lıyım Ama..."imparatordan sonra teknikdirektörümüz belli.inşallah milli takımda başarılı olur reis.
 
Üst Alt