Avlu | Star TV | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avlu | Star TV

37b0de97c5.png

Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı ve Ruçhan Çalışkur'ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda "İftarlık Gazoz" ve "Dondurmam Kaymak" gibi projelere imza atan Yüksel Aksu’nun oturduğu Avlu dizisi, 29 Mart Perşembe 20.00'de ekran macerasına başlayacak.

Limon Film imzalı Avlu'nun konusu ise şöyle; Yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu’da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.

"Yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. "

Tehlikeli bir giriş. Suçluları masumlaştırır. Ama RTÜK gibi ön yargılı davranmamak, izlemek gerek yorum yapmak için.

Beethoven’in Moonlight Sonata eseriyle başlayıp Sagopa Kajmer ile devam edip gitti. Bir ara yine Beethoven’ın 9. Senfonisinden “Neşeye Övgü” sonatı araya girse de Sagopa Kajmer ile bitti.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beethoven’in Moonlight Sonata eseriyle başlayıp Sagopa Kajmer ile devam edip gitti. Bir ara yine Beethoven’ın 9. Senfonisinden “Neşeye Övgü” sonatı araya girse de Sagopa Kajmer ile bitti.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Abi kaç dizi takip ediyon sen ya

GSCimbom Mobile App

Vallahi bir. Jet Sosyete.

Çok klişe olacak ama bunu tesadüfen gördüm. Dizinin varlığından haberim vardı ama bugün başladığını bilmiyordum. Moonlight Sonata’yı duyunca bıraktım. İşim yoktu reklamsız yayınlandı. Tüm bölümü izledim. İkinci bölümü izleyecek yürek yok bende

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt