AVM'de Çifte İntihar: ''El ele tutuşup atladılar'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AVM'de Çifte İntihar: ''El ele tutuşup atladılar''

ankaradaki-avmde-cifte-intihar-el-ele-tutusup-atladilar,pyCGuU73FU2b2NssLs2BVQ.jpg

Ankara'daki AVM'de çifte intihar: El ele tutuşup atladılar

Ankara'nın Kızılay ilçesinde bulunan bir alışveriş merkezinde iki kişi, 6'ncı kattan atlayarak intihar etti.

Ankara'daki bir alışveriş merkezinde iki kişi 6'ncı kattan atlayarak intihar etti.

Alınan bilgiye göre, Kızılay'da bulunan bir alışveriş merkezine akşam saatlerinde gelen iki genç, kafe ve restoranların bulunduğu 6'ncı kata çıktı.

Henüz bilinmeyen bir nedenle el ele tutuşarak korkulukların üzerine çıkan genç çift, bir anda kendilerini boşluğa bıraktı.

İki genç, AVM'de bulunan vatandaşların gözleri önünde beton zemine çakıldı.

Görevlilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, genç kadın ve erkeğin hayatını kaybettiğini belirledi.

Ardından polis ekiplerini bekleyen görevliler, cesetlerin üzerine karton kağıt örttü. Yapılan incelemede cesetlerin üzerinden kimlik çıkmadığı öğrenildi.

NTV

Şu dünyada çakıl taşı mı daha fazla, geri zekalı insan mı daha fazla diye sorsalar, geri zekalı insan daha fazla derim.

Önce sevgilisine sıkıp, sonra kendi kafasına sıkanlar, el ele aşağı atlayanlar falan...

Oğlum mal mısınız lan ? Ha illa el ele çıktıysan korkuluklara, bırak o atlasın sen son anda atlamaktan vazgeç. Gerçi ne yaşadılar bilemeyiz ama, çoğu beyinsizliğinden yapıyor şu işleri.

Üzücü bir olay, hiç bir zaman intihar edenleri anlayamayacağım. Yazık bir insan kendini ve sevenlerini hiç mi düşünmez?

Üzücü bir olay, hiç bir zaman intihar edenleri anlayamayacağım. Yazık bir insan kendini ve sevenlerini hiç mi düşünmez?
Kardesim hiç psikolojik sıkıntı yasadinmi bilmiyorum bagzen beynin istem dışı inanailmaz dusunceler elde ediyor ve beynin resmen kaldirmiyor ve mantıklı dusunce kalmiyor çok zor birsey Allah kimseye vermesin kanser kadar kötü birsey bence.

Kardesim hiç psikolojik sıkıntı yasadinmi bilmiyorum bagzen beynin istem dışı inanailmaz dusunceler elde ediyor ve beynin resmen kaldirmiyor ve mantıklı dusunce kalmiyor çok zor birsey Allah kimseye vermesin kanser kadar kötü birsey bence.

Kardeşim elbette yaşadım, depresyona girdiğim dönemler oldu ama ne bileyim, ya kendi canım kıymetli ya da ailemi ve çevremdekileri çok seviyorum. Hiç böyle şeyler aklımın ucundan bile geçmedi, Allah kimseye yaşatmasın.

Kardeşim elbette yaşadım, depresyona girdiğim dönemler oldu ama ne bileyim, ya kendi canım kıymetli ya da ailemi ve çevremdekileri çok seviyorum. Hiç böyle şeyler aklımın ucundan bile geçmedi, Allah kimseye yaşatmasın.

Tabiki düşüncen doğal canım kardeşim hayatı sevmek insanları sevmek cok farklı ama depesyonla cok farklı seyler paran olmaz eşin terkeder borcun olur insanlar onuru serefini altına alır yani o kadar örnek varki adam yıllarca varlık içinde yasamasın bakıyorsun 1 liraya muhtac kaldıramıyor yani o duygu degişimi kişiden kişiye değişiyor mesela şimdi adam psikolojik sıkıntıları var aile destegi yok arkadas destegi yok umudu yok gercekten zor yani zor hele bir destekcin yoksa yalnızsan gercekten intihara gidebiliyorsun dediğim gibi Allah kimseyi msınamasın

İşin acı tarafı 18 altı yaşlarda olmaları.Muhtemelen ergenlik bunalımları, kolay aşılabilecek şeyler ama yeterli desteği görememişler çevrelerinden anlaşılan.

Son düzenleme:
Tabiki düşüncen doğal canım kardeşim hayatı sevmek insanları sevmek cok farklı ama depesyonla cok farklı seyler paran olmaz eşin terkeder borcun olur insanlar onuru serefini altına alır yani o kadar örnek varki adam yıllarca varlık içinde yasamasın bakıyorsun 1 liraya muhtac kaldıramıyor yani o duygu degişimi kişiden kişiye değişiyor mesela şimdi adam psikolojik sıkıntıları var aile destegi yok arkadas destegi yok umudu yok gercekten zor yani zor hele bir destekcin yoksa yalnızsan gercekten intihara gidebiliyorsun dediğim gibi Allah kimseyi msınamasın

Bu söylediğinin onda birini yaşadığım zaman kendimi tanıyamayacak duruma gelmiştim ben de.İntihar filan gibi düşüncelerim asla olmadı tabi ama eskisinden farklı oluyorsun.Yapmam dediğin hareketleri yapıyorsun, asla kırmam dediğin insanları kırıyorsun.İnsan hayatının şekillenmesinde çevresel şartlar çok büyük rol oynuyor.

Son düzenleme:
Üst Alt