Avrupa Ligi 2.Ön Eleme 1.Maç | Beşiktaş 3-0 Vikingur | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2.Ön Eleme 1.Maç | Beşiktaş 3-0 Vikingur | Maç Sonucu

uefaeuropaleaguel.png

1866.png
Vs.png
Vikingur_gota.PNG

futbolsmart.gif

Cevap: Avrupa Ligi 2.Ön Eleme 1.Maç | Beşiktaş - Vikingur | 15 Temmuz | 21.00 | Euro

başarabilirsin vikingur.

Cevap: Avrupa Ligi 2.Ön Eleme 1.Maç | Beşiktaş - Vikingur | 15 Temmuz | 21.00 | Euro

maçı eurofutbol değil futbolsmart gsöteriyor bilginize.

10 gol atıp yollayın.Alışıktır Fareo adaları

Vikinguuur oleeeey

Vikinguuuur oley

Vikinguuur oley

Vikinguuuur oleeeeeey

oooooooooooooooooo

Vikinguur oleeey

En çok gol atan kazanır.Sahaya 22 kişi çıkacakmış büyük ihtimal.Vikingur'lu oyuncular hakeme bjk 9 kişi başlasın diye teklif götürmüş hakem kabul etmemiş:asd:

umarım 1-2 inter maçı izlemişlerdir de maç boyu kapanmayı akıl ederler..

bunlar kapansın bjk bunlara bile gol atamaz :asd:

umarım 1-2 inter maçı izlemişlerdir de maç boyu kapanmayı akıl ederler..

bunlar kapansın bjk bunlara bile gol atamaz :asd:

Doğru vikingur kapanırsa 0-0 biter hatta şansa 1 gol atsa vikingur tarih yazarlar.

Cevap: Avrupa Ligi 2.Ön Eleme 1.Maç | Beşiktaş - Vikingur | 15 Temmuz | 21.00 | Futbo

Beşiktaş bizim geçen seneki halimiz gibi.Çok iyi ama formdan düşmüş yabancılar ve de sisteme uymayan pasdan bihaber Türkler.İlk maçta kesinlikle sıkıntı yaşarlar ama gene de 2-0 falan alırlar maçı.Ama ben Beşiktaş'ın gruplara kalacağını sanmıyorum.

Cevap: Avrupa Ligi 2.Ön Eleme 1.Maç | Beşiktaş - Vikingur | 15 Temmuz | 21.00 | Futbo

Stat: BJK İnönü

Hakemler: Igor Egorov, Vladislav Khoodeev, Andrey Malorodov (Rusya)

Beşiktaş: Hakan, Erhan, Sivok, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez, Nihat, Ernst, Delgado, Tabata, Quaresma, Bobo

Vikingur: Turi, Hanus Jacobsen, Stankovic, Vatnhamar, Klettskard, Erlink Jacobsen, Sam Jakobsen, Djurhuus, Justinissen, Bardur Hansen, Niclasen

O karşı takımda serenomide el sıkan en öndeki adamdaki göbek ne öle :D Çok güldüm arkadaş :D

Quaresma apaçisinin saçlara gel . :asd:

Q7 cok iyi basladi maca. Mükemmel bir calim atti.

Bu dandik takımlara tam kadro çıkmayı anlamıyorum. Geçen sene biz de erken form tuttuk sonra patladık.

Üst Alt