Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş | Galatasaray - A.Madrid | 25 Şubat | 20.00

Beşiktaş maçındaki gibi oynayalım eleriz.

bjk maçı yeterli değil

deplasman taktiği vardı bjk maçında

önce durdur sonra vur

ve başarılı oldu da

yuvamız da daha ofansif olmalıyız

benim en çok güvendiğim isim elano ve kaptan

Insallah hüsrana ugramayiz, ben gececegimize inaniyorum. Hadi hayirlisi, cok tedirginim...

bu maç forvetsiz oynayacağımız son maç olacak. umarım kazasız belasız atlatırız ve turu geçeriz. ama dikkat etmemiz gereken şey şu defansı çok ilerde kurmamamız gerekiyor. çünkü arkaya atılacak toplarda çok hızlı ve işbitirici forvetleri var. buna dikkat edersek belkide hiç gol bile atmadan 0-0 la turu geçebiliriz. takım savunmamız her geçen maç daha da iyiye gidiyor. bundan sanırım neill in katkısı çok. iyi bir transfer oldu bizim için, e.güngörde eski formuna kavuşmuş gözküyor ki, hakikaten iyi bir e.güngör servetten daha faydalı oluyor takıma, çünkü servet gibi saçma sapan hareketlere girmiyor ve servetten kesinlikle daha hızlı ve kıvrak. ve de hava toplarında iyi sıçradığı için daha da etkili.

birde keita için bir uyarım olacak, birgün hiç olmadık bir yerde bizi gerçekten yakabilir kırmızı görerek,ki daha önce fb maçında yaptı aynısını, bu adamın sinirlerine hakim olması lazım, ibrahim üzülmez çok sıkı marke etmeye çalıştı bundan dolayı bunalmış olabilir ama bu kendisine rakibine dirsek atma hakkı vermez, uyarılması lazım devamlı

Bu maçı geçersek çok büyük iş başarmış olucağız çünkü A.Madri'ti forvetsiz elemiş olucağız ,bide bu maç forvetsiz son maçımız Kewell dönicek ozaman bizi kimse tutamaz.:)

-----------LEO----------

SABRI-NEILL-EMRE-BALTA

--------TOPAL-----------

---SARP------ELANO-----

KEITA---ARDA------CANER

böyle cikariz bence insallah turu atlariz

atlarsak baros ve kewellin dönmesiyle finale kadar gidebiliriz

Inaniyoruz Aslanlarimiza. Hepimize o güveni verdiler.

Yeniyoruz sonra İngiltere'ye Everton'a koyuyoruz. Sonra çıkan başlıklar:

Galatasaray daha ciddi rakiple oynamadı :D

Şaka bir yana başarılar.

Bu son 90 dakika. Telafisi yok. En kritik macimiz. Tek hata bizi bitirir. Müthis gerilimli bi mac olacak. Taraftarimiza cok is düsüyor.

Geldiklerine pişman etmeliyiz.Kewell olsa 4lük yaparız bu takımı.

yuvamız da daha ofansif olmalıyız

Evet yuvamızda daha ofansif oyun görmek istiyoruz.Fakat şöyle bir sorunumuz var.Kun gibi hızlı bir oyuncuya hücum oynayıp da boş alanlar bırakırsanız hüsrana uğramanız kaçınılmaz olur.Kun adam adama marke edilecek bir oyuncu değil.Dar alana sıkıştırmak yeterli Kun'u marke etmek için.İlk maçta olduğu gibi.Tabi ilk maçtaki kadar topa sahip olacak takım onlar olmayacaktır.Mutlaka biz daha etkili oynayacağız ama çok fazla hücum oynamaktan ziyade akıllı bir oyunla turu geçmek daha makul olacaktır.Örnek vermek gerekirse geçen seneki Barça-Çelsi eşleşmesinde; Çelsi iki maçta da kapanarak oynadı,alan savunması yaptılar ilk maçta çok başarılı oldular,ikinci maçta öne geçtiler fakat son saniyede Iniesta ile şans golü bulan Barça turu geçti.Bize 0-0 yeterken hücum oynamak intihar olur elimizde forvet(ilerde top saklayabilecek güçlü bir oyuncu) yokken, akıllı bir oyunla turu geçelim yeter.1-0 olsun bizim olsun.

Alan daraltarak oynarsak son 2 maçta olduğu gibi ve topla hızlı çıkabilirsek kazanırız,yani Atletico'yu Atletico'nun kendi taktiği ile vurmalıyız ama tek fark top bizim ayağımızda en azından %55 kalmalı.

Kontrollü oynamaliyiz. Erken gol atarsak nedense arkaya cekilecegimizi düsünüyorum ve bizim icin iyi olmayacagini düsünüyorum. Gol attiktan sonra normal oyunumuzu oynayamiyoruz nedense. En büyük problemimiz bu yillardir. Arkaya cekilme hastaligi, skoru koruma istegi. Avrupali gibi sogukkanli, rahat ve efektif oynamaliyiz.

Maç Star tv'de imiş bu arada,insallah geçen Fener maçında uyduya şifre girmeyen Star bizim maçta da girmez yine.

Bu maç starda dahi olsa stad dolu olmalı!! Bundan öte parçalı formamızı çok ama çok özledim!

Korku veya endişe duyacak bişey yok ilk maçta istediğini alan taraf biziz aşırı performansada gerek olduğunu düşünmüyorum son 2 maçtaki (atletico ve bjk) gibi soğukkanlı oyunumuzu oynayalım tur için yeterli.Birde taraftarımızdan görsel şov bekliyorum hem cehennemi yaşamaları hem ilk maçtaki terbiyesizliklerini yüzlerine vurmak için.

Bilet alacam biletix cok yoğun insallah bana da 1 tane kalır

Biletler şuan itibariyle bitti bitecek. Sadece kapalı alt ve yeni açık üstte çok çok sınırlı sayıda kaldı belki de bu mesajı yazarken bitmiştir. Alabilenler de Gs Bonus sahipleri.. Stat ful dolu olacak ... Ben de bilet alabildim zr da olsa.. Ali sami yeni onlara dar edeceğiz inşallah

Üst Alt