Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe 1-1 LOSC Lille | 25 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe 1-1 LOSC Lille | 25 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş | Fenerbahçe - LOSC Lille | 25 Şubat | 22.05

Fener turu gecsin tabii ama yenilecekse en az 4 farkla yenilsin.

Aynen katılıyorum İşallah fener tutu geçer Sonuçta puan kazanırız.Ligde yorgun cıkacaklar maçalra falan fılan dıye uzar gider turu geçerse.Ama gel şunu 5 yapalım :gs::f68.gif:

Ben fenerin turu geçmesini istiyorum neden diye sorarsanız,bundan sonraki rakibi liverpool :) belki 8-0'lık tarihi skoru geliştirebilirler :)

Fark yerler inşallah :D Lille fark atıcak takım olmasa bile şu 55 bin eziğin acı çektiğini görmek istiyorum perşembe günü :D

Lille tam bir kontra takımı.Fenerin işi zor.

Başarılar Lille :)

Bu maçla birlikte iddia serüvenim tekrar başlıyor.

her türlü üst diyorum. 4-6 gol de oynarım başka bir kuponda. Çünkü tahminimce lille tek başına maçı üst yapacak, fener de 1-2 atsa al sana 4-6 gol.

hazard oynar bence bizim medya abartıyor hem ikisi bile oynamasada lılle her türlü bi beraberlik çıkartır turu geçer.

Yav bizim madrid maçından 1 ay önce de Forlan dizinden sakatlandı 2 ay yok diyolardı ertesi hafta maça çıktı adam.Bir tek Debuchy denilen adamın oynamayacağı yüzde 100 kesin çünkü son maçın özetlerini izledim adamın yürümeye hali kalmamıştı.İki tane kırık varmış galiba kaburgasında zaten

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe - LOSC Lille | 25 Şubat | 22.05

Fener 1-0 öne gecerse defansa cekilir,cünkü 1-0 yetıyor.

1-0 geriye düsersek ful atağı düsünücez defans bos kalıcak.En az 2 gol atıp macdan kopmamaya calısıcaz.Eger beklenen gol gelmezse bizde kontradan 2 yi yersek mac biticek.

Aksi taktirde Fenerbahceden 2-0 3-0 gibi bir galibiyet beklemiyorum.

İnşallah geceriz turu.

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe - LOSC Lille | 25 Şubat | 22.05

Bu konuya bizim maç bittikten sonra yorum yazaceğim

hazard yokmuş....

Gervinho yok, 2 tane dinamik adamları cezalı ve Debuchy'da yokmuş.. Kim kaldı bunlarda oynayacak,kadroları o kadar geniş mi ?

Tamam deniz,bilica wederson gibi yeteneklere bunlar fazla olabilirler,kendi ayarlarında adam olacak karşılarında ama insan yine de düşünüyo :asd:

Üst Alt