Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Maccabi Netanya 1-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Maccabi Netanya 1-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Galatasaray - Maccabi Natenya | 30 Temmuz

1 Daniel Lifshitz

4 Zeev Haimovic

5 Rahamin Klemi Saban

6 Ravid Gazal

7 Ahmad Sabaa

8 Almog Cohen

10 Snir Goata

11 Bamidele Yampolsky

12 Orel Ogani

25 Maoz Samya

26 Shalev Menashe

Substitutes

31 Tariq Natour

2 Taras Shulkovskyy

14 Feras Magharbeh

18 Alon Weisberg

21 Tel Maabi

22 Hen Ezra

24 Reef Messika

Coach

Natan Azarya

Bu geceki kadrosu böyle !!

Cevap: İlk Maç Deplasmanda

Simdi geldim eve de peder deplasmana gidelim diyo gaza gelmis :D Takim netanya da Mustafa Sarp Tel-Aviv'de dedi mac.Nerede bu mac :D

tobol gibi olmayacaktr.

israil ekibine karşı daha diri,daha uyumlu cıkacagız.

toboldan yeterince ders almışlardır umarım.!

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Maccabi Natenya - Galatasaray | 30 Temmuz

İlk maç deplasmanda konusu ile birleştirilmiş ve başlık düzenlenmiştir.

Simdi geldim eve de peder deplasmana gidelim diyo gaza gelmis :D Takim netanya da Mustafa Sarp Tel-Aviv'de dedi mac.Nerede bu mac :D

Wikipedi den baktım. Buna göre kulüp maçlarını, İsrail'in orta bölgesinde,176500 nüfuslu bir şehir olan Netanya'da oynuyor. 14 kilometrelik plajıyla popüler bir turizm bölgesi imiş.

Ekli dosyalar

• JPF-Netanya.jpg
    JPF-Netanya.jpg
    92.8 KB · Görüntüleme: 119

Maccabi Netanya kalite olarak Tobol'dan 2,3 kat üstün bir takım...Bir kere kesinlikle ciddiye almamız lazım rakibi..Netanya kesinlikle Türkiye'den örnek verecek olursak Ankaraspor veya İ.B.B kadar kuvvetli...Hatayı affetmeyebilirler,keşke bir Avrupa takımı çıksaydı (Belçika,Hollanda,Çek Cum. vs..) İsrail takımı bize daha çok direnç gösterebilir.Ama tabii ki Galatasaray'ın gücü,yapabilecekleri belli.Her ne kadar bu sene ciddi gol sıkıntısı çeksek de,deplasmanda kesinlikle gol bulmamız gerektiği açık..

Şu ilk maçın deplasmana alınması hem takım hemde benim için çok iyi oldu.

O tarihte tatilde olacağımda ilk maça gidemeyecektim ama maç deplasmana alınınca sorun ortadan kalktı.

Sağolasın UEFA... :D

bu takımın yabancıları acilen takıma monte edilmesi gerekiyor ligin başlamasına 15 gün gibi bir süre kaldı hala tek yabancı baroş la sahaya çıkıyoruz bu durum pek iç açıcı değil acilen bu sorurun çözülmesi lazım bu arada keitanın metanya maçında oynaması bile zormuş bu nasıl iş anlamadım bu adam bize 3 hafta önce geldi hala uefa listesinde yer almamış ilginç valla neyse geç olsun güç olmasın

bu takımın yabancıları acilen takıma monte edilmesi gerekiyor ligin başlamasına 15 gün gibi bir süre kaldı hala tek yabancı baroş la sahaya çıkıyoruz bu durum pek iç açıcı değil acilen bu sorurun çözülmesi lazım bu arada keitanın metanya maçında oynaması bile zormuş bu nasıl iş anlamadım bu adam bize 3 hafta önce geldi hala uefa listesinde yer almamış ilginç valla neyse geç olsun güç olmasın

Sorun çözüldü oynayabilcekmiş...

------------------------Le Franco---------------------------

Ugur---------Gokhan-----------Servet-------Hakan Balta

-----------------------M.Topal/M.Sarp------------------------

--------Linderoth/Ayhan---------------------------------------------

--------------------------------Arda---------------------------

Keita---------------------Baros----------------Kewell/Serdar

Bu kadroyla çıkmalıyız artık,takımı birbirine ısındırmalıyız.Sabri'nin kesinlikle oynamaması gerekiyor,Rijkaard nasıl oluyor da oynatıyor,yada oynatmasının sebebi nedir anlayamadım.Ama o bizden daha iyi bilir tabiki.:)

Bu arada Linderoth'un paslarına hayran kaldım,kendini girdiği gibi nasıl da belli etti ama .. :) Bu sene Allah izin verirse sakatlık falan yaşamazsa çok şeyler bekliyoruz artık ondan.:)

Wikipedi den baktım. Buna göre kulüp maçlarını, İsrail'in orta bölgesinde,176500 nüfuslu bir şehir olan Netanya'da oynuyor. 14 kilometrelik plajıyla popüler bir turizm bölgesi imiş.

Guzel shirmis. Tam tail yapmalik.Umarim futbolcular boyle dusunemz ve rakibi ciddiye alir(Toboldaki mac buyuk ornektir). Sonrasi zaten rahat gelecektir.

Şu uğursuz NTV vermesin de kim verirse versin

İsrailde iyi bir ders vermemiz şart

bu ısraıl lı katıllere gunlerını gosterelım cocuk katıllerı Alı Samı Yen e nasıl gelecek

ilk maç hangi kanalda ne zaman belli olacak bilen var mı?

Barış oynamadığı sürece sırtımız yere gelmez. ;)

bakın Barış sadece 180 dakikanın 45 dakikasında oynadı. ve biz sadece o 45 dakikada gol yedik ve atamadık. Barış'ın olmadığı bir 45 dakika, bir gole eşit.

Üst Alt