Avrupa Ligi F Grubu | D. Bükreş 0-3 Galatasaray | 5 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | D. Bükreş 0-3 Galatasaray | 5 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | D. Bükreş 0-3 Galatasaray | 5 Kasım | Maç Sonucu

Fenerbahçe topicinde bunu dediğimde ;)

Böyle demişlerdi ve fikrimi beğenmemişlerdi..3 lü koşan ve sert orta sahaya geçtik.2 maçta 5 gol attık , 0 gol yedik.Belki Fener maçını kazanıkcaktım böyle çıksak, hiç olmassa 1 puan alıcaktık.Ama Gs yenilince hiç bir şey diyemedi bu üyeler.

---------Mehmet Topal

Barış Özbek--------Mustafa Sarp

Bu dizilişi bozmayacaktır Rijkaard. Sadece oyuncular değişecektir.

Maçı izleyemedim ama bütün futbolcuları galibiyet için kutluyorum.

Gruptan 1.de çıktıkmı tamamdır bu iş.:2_thumbs_up_-_anima:2_thumbs_up_-_anima:2_thumbs_up_-_anima

---------Mehmet Topal

Barış Özbek--------Mustafa Sarp

Bu dizilişi bozmayacaktır Rijkaard. Sadece oyuncular değişecektir.

Topal-Barış formda. Sarp'ı kesip Tobi'yi koyabilir. Ver kaptanlığı Sabri'ye çıkar Arda'yı al sağa Keita'yı solda da Kewell formda. Tamamdır. Durdurabilene aşk olsun.

Bakıyorumda herkes Mustafa Sarpı çıkartıyor ne ilginç daha dünkü maça kadar Sarp en iyisiydi ne oldu ? Yoksa dünkü maçta kötümü oynadı biz bir günlük değiştiriyoruz ya takımı ondan soruyorum (!)

Ne alakası var Yunus ya. Sarp hala çok iyi oynuyor. Ama Barış bu kadar güç katmışken orta sahaya Topal'da bu kadar form tutmuşken kesmek doğru mu?

Tobi'nin zaten bu takımın vazgeçilmezi olması gerektiği herkesin hemfikir olduğu bir düşünce. E bu durumda da Sarp biraz dinlense hiçkimseye zararı olmaz.

Sarp bu takımın bankosudur,Barış dengesiz bir adam yarın ne oynayacağı belli değil.Sarp sezon başından beri en istikrarlı oyuncumuz.

En sevindigim nokta artik oyuncularimiz kendinden zayif rakipleri artik kucumsemiyor... Bence bu Rijkaard'in sayesinde...

.........................topal...............

........elano.........................linderoth........

eğer avrupa'da finali hedefliyorsak ortasahamız

bu kalitedeki futbolcularla dizili olmalı

Bakıyorumda herkes Mustafa Sarpı çıkartıyor ne ilginç daha dünkü maça kadar Sarp en iyisiydi ne oldu ? Yoksa dünkü maçta kötümü oynadı biz bir günlük değiştiriyoruz ya takımı ondan soruyorum (!)

mustafa sarp kart cezalisi renkdas.

onun icin boyle yorumlar

Linderoth Mustafa Mehmet Ayhan Barış .Heralde en çalışkan orta sahalar bizde. Sadece savunmada değil ileridede güçleriyle takıma çok büyük katkı sağlıyor.Barış'ın asisti.Mehmet Topal'ın golü.Mustafa'nın top taşıyıp attırdığı goller.

Maçı canlı izleyemedim ama tekrarını izleme fırsatım oldu ve genel görüşlerim şöyle;

Maça istekli ve kontrollü başladık,ilerleyen dakikalarda ise üstünlük elimize geçti.Ancak dinamo bükreş takımı bizim tam tersimize maça istekleri yada oyun oynama gibi bir neyetleri yoktu.Maçı kendi yarı alanlarında kabul ettiler ve ne bir pres nede bir baskı uyguladılar.Elbette durum böyle olunca bizim takım çok çok rahat bir maç çıkardı ve 3 güzel gol atarak maçı çevirdi.3-0dan sonraki sertlik ise anlamsızdı zira dinamo bükreş maçı başdan bırakmış bir görüntüsü vardı ve 3-0 ağır mağlubiyet onları oldukça sinirlendirmişdi.

Maçda özellikle sabri ve ardayı çok beğendim.İkiside çok çalışkan görüntü sergilediler.Aynı şekilde mustafa sarpda görevini iyi bir şekilde yaptı.Kewell ve nonda hücum hattında istedikleri gibi top koşturdular zira onlara baskı yapacak bir oyuncu yoktu bükreşde.

Maç genel anlamda idman maçı gibi geçti ve çok rahat bir galibiyet aldık.Avrupa kupalarında 10 maçda 7 galibiyet 3 beraberlik ile güzel bir çizgi yakaladık.

Ancak şu unutulmamalıdırki bu maçlar ölçüt değil zira bükreş bizim ligde bile çoğu takımdan 3-4 yiyebilcek potansiyelsizliğe sahip bir takım.Bu şekilde zaten avrupada bir şey yapmaları imkansız olurdu.Artık olimpiyakos ile grup liderliği için çekişeceğiz.Büyük ihtimallede lider olup yolumuza devam edeceğiz fakat şu unutulmamalıdırki dünki maç skoru eksikliklerimizi örtmez zira yoğun pres ve baskı altında oynadığımız maçlarda böylesi performans sergileyemiyoruz.Ayhan ve gersindeki defans bloğunun yetersizlikleri akıldan çıkarılmamalıdır çünki ileride karşımıza çıkacak rakipler dünki dinamo bükreş gibi herşeyi kabul etmiş bir takım olarak karşımıza çıkmayacakdır..

valla topal gibi bir adamı kesmesinde üstad rijkaard diğer 2li kim olursa olsun çok fark etmez.

Mehmet Topal

Barış Ayhan

sanki en ideal orta saha kurgusu bu oluyor. Rakibe göre ve gücüne göre bazı maçlarda Elano da mutlak bu 3lünün içinde olmalıdır.

linderoth artık toparlayamaz renkdaşlarım, kolay mı 2 aylık sakatlıktan dönen topçular bile toparlayamazken bu adam 2 senedir sakat, tam 2 senedir. ve yaşı da 30 artık. maalesef o kadar kolay değil. evet katılıyorum çok iyi futbolcu ama artık hayır gelmez, ilk 11'lerinizde ben olsam ona yer vermem. bu da benim görüşüm. ))

linderoth artık toparlayamaz renkdaşlarım, kolay mı 2 aylık sakatlıktan dönen topçular bile toparlayamazken bu adam 2 senedir sakat, tam 2 senedir. ve yaşı da 30 artık. maalesef o kadar kolay değil. evet katılıyorum çok iyi futbolcu ama artık hayır gelmez, ilk 11'lerinizde ben olsam ona yer vermem. bu da benim görüşüm. ))

zaman gösterecek .zaman herşeyin ilacı olacak..

Selamlar Azerbaycandan...Butun turk forumlarinda bura da dahil Dinamo -Galatasaray macini anlatan Azeri spiker haqda konushulduqunu gordum. MAraqli olacaqini zenn etdim ve bu mesaji yazmaq qerarini verdim.

Ictimai TV-nin spikeri Tural Dadashov.. Bu yil Avropa Liqinde Galatasarayin butun maclarini o anlatdi.Cok genc birisi 26 yashi var.. 4 yil once TRT-de tecrube kecmish.Ardindan BBC-de ve diger TV-lerde. Ictimai TV-nin spor shobesinin rehberi genc olmasina raqmen. Azerbaycanin en iyi spikerlerinden sayilir.Turkiye klublarinin ve milli takiminin fanati... Bu yil Azeri medyasi terefinden cok ustune getdiler.Neden hep Turk klublerinin maclarini verirsiniz? Neden Fenerbahcenin Sherif kimi gucsuz bir takimla oyununu verirsiniz? Neden bosh tribunler onunde oynanan Dinamo -GS macini verirsiniz? deye...Ancaq adam yolundan donmuyor... GS ve FB ile davam diyor.. Tural turk forumlarini boyuk ehtimalle izlemiyor. Konlunden ona desteyini hiss etdirmek kecenler info@itv.az -a mail ata bilir... Tek olmadiqnini hiss etsin.. Bu yazimin diger forumlarda yerleshdirilmesine cok sevinirdim.

Selamlar Azerbaycandan...Butun turk forumlarinda bura da dahil Dinamo -Galatasaray macini anlatan Azeri spiker haqda konushulduqunu gordum. MAraqli olacaqini zenn etdim ve bu mesaji yazmaq qerarini verdim.

Ictimai TV-nin spikeri Tural Dadashov.. Bu yil Avropa Liqinde Galatasarayin butun maclarini o anlatdi.Cok genc birisi 26 yashi var.. 4 yil once TRT-de tecrube kecmish.Ardindan BBC-de ve diger TV-lerde. Ictimai TV-nin spor shobesinin rehberi genc olmasina raqmen. Azerbaycanin en iyi spikerlerinden sayilir.Turkiye klublarinin ve milli takiminin fanati... Bu yil Azeri medyasi terefinden cok ustune getdiler.Neden hep Turk klublerinin maclarini verirsiniz? Neden Fenerbahcenin Sherif kimi gucsuz bir takimla oyununu verirsiniz? Neden bosh tribunler onunde oynanan Dinamo -GS macini verirsiniz? deye...Ancaq adam yolundan donmuyor... GS ve FB ile davam diyor.. Tural turk forumlarini boyuk ehtimalle izlemiyor. Konlunden ona desteyini hiss etdirmek kecenler info@itv.az -a mail ata bilir... Tek olmadiqnini hiss etsin.. Bu yazimin diger forumlarda yerleshdirilmesine cok sevinirdim.

Ne hoş bir lisan bu, inanın çok beğeniyorum. Dost ülke değil kardeş gibi yemin ederim.

Mesajını yayabildiğim kadar yayacağım. :)

Ne hoş bir lisan bu, inanın çok beğeniyorum. Dost ülke değil kardeş gibi yemin ederim.

Mesajını yayabildiğim kadar yayacağım. :)

uA forumunda bu mesajın altına şu e-mail girilmiş... ;)

Değerli İçtimai Tv çalışanlarına,

Azerbaycan’ın en büyük televizyonu İçtimai tv çalışanlarına dost ve kardeş ülke Türkiye’den selam ederim.Başta maçlarımızı büyük bir şevk ve heyacanla anlatan Tural Dadashov beyfendi olmak üzere hepinize bu güzel yayıncılık anlayışınızdan dolayı çok büyük teşşekürler ederim.Biz Galatasaray taraftarlarını,yani ultrAslan grubunu,Galatasaray’ımızın Avrupa Ligi maçlarını gayet nezih bir yayıncılık anlayışıyla evlerimize taşımanız çok büyük bir inceliktir.

Türkiye’de Süper Lig maçlarını izlerken bile sağdan soldan çıkan reklamlarla keyfimiz bozulurken İçtimai Tv’de neredeyse hiç reklama rastlamadan maçı rahatlıkla izleyebiliyoruz.Ayrıca maçlarımızı anlatan Tural Dadashov beyefendinin içten tutumu ve güzel maç yorumu bizleri gayet mutlu etmektedir.Aynı şekilde kaliteli yayıncılığınıza devam etmenizi temmeni ediyorum.

Saygılarımla,

Gürhan Demirkapı

Türkiye/Afyonkarahisar

Ben de bunu gönderdim.

Sayın Ictimai TV yetkilileri.

Biz Tural Dadashov 'u ve maç anlatımını çok sevdik. Kendisi biz Galatasaray 'lıları onere etmiştir.

Bize çekilmiş bir fotoğrafını gönderebilecekse, kendisine bildireceği ölçüde bir Galatasaray forması hediye etmek istiyoruz.

Saygılarımla,

Abdullah TAŞAN

www.gscimbom.com Yöneticisi

Sağolun Azeri kardeşlerimiz

Umuyoruz Azeri futbolda Bülent hoca sayesinde gelişme gösterecek

Üst Alt