Avrupa Ligi F Grubu | D. Bükreş 0-3 Galatasaray | 5 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | D. Bükreş 0-3 Galatasaray | 5 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Dinamo Bükreş - Galatasaray | 5 Kasım | 20.00

RAKİPLER NE YAPTI?..

Galatasaray ve Fenerbahçe’nin Avrupa Lig’indeki rakipleri kendi liglerinde bu hafta başarılı sonuçlar aldı.

Galatasaray’ın UEFA Avrupa Lig’indeki rakibi Panathinaikos evinde oynadığı lig maçında Panionios’u 2-1 mağlup etti.

İlk yarının hemen başlarında bir penaltı kazanan ev sahibi takım Djibrill Cisse’yle bu penaltıyı gole çevirdi. Atılan golden iki dakika sonra sahneye tekrar Fransız golcü çıktı ve durumu 2-0 yapan golü attı. İlk yarı bu skorla sona ererken ikinci yarı Panionios’un atakları sonuç getirdi ve Sito Riera’nın golü skoru belirledi ve karşılaşma 2-1 Panathinaikos’un üstünlüğü ile tamamlandı.

Galatasaray’ın Avrupa Lig’indeki bir diğer rakibi Dinamo Bükreş ise deplasmanda Politehnica İasi’yi Cristea’nın üç golüyle 3-1 mağlup etmeyi başardı.

Bir diğer Rumen temsilcisi ve Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Lig’indeki rakibi Steaua Bükreş ise deplasmanda FC Timisoara’yı Surdu’nun attığı golle 1-0 mağlup etti.

maraton.com.tr

___________Leo___________

Sabri__Servet_Gökhan__Hakan

_________Mustafa__________

_______Elano__Barış________

Keita______Nonda______Kewell

tam kadro bu olmalı bence.

Barış kesinlikle olmalı bi kere kafadan. Elano, Kewell, Keita ve Nonda'da öyle. Mustafa'da formda ama dinlenmesi açısından Mehmet'te oynayabilir.

Linde. de 2.yarı girer oyunu domine ederiz inşallah iyice :)

tam istediğim kadro kewell dinlenir belki arda oynayabilir veya değişirler :2_thumbs_up_-_anima

......................Leo.........................

....................................................

Sabri.........EmreG......Servet........Hakan

......................................................

.......................Elano........................

.......Linderoth................Arda...............

.......................................................

.......Serdar....................Kewell.............

......................Nonda...........................

Emir hocam,kadrona katılıyorum ama merakımdan şeyettim.Elano'yu bilerek mi önlibero yaptın?

Emir hocam,kadrona katılıyorum ama merakımdan şeyettim.Elano'yu bilerek mi önlibero yaptın?

aynen patron, Arda'yla beraber oynayacaksa, ön libero olmalı.. Linderoth o bölgede tam bir köprü, anlaşmazlıkları düzeltir. oyunu o yönlendirir, Elano'da rahatlar ve birazda kendini gösterme açısından presli oynarsa, açılabilir diye düşünüyorum. City'de de o pozisyonda iyi maçlar çıkardı. mutlaka denenmeli bu şekilde. zaten ne kadar iyi pasör olduğunu biliyoruz bence takım oyunu üst seviyeye çıkabilir. oyunu güzel açar...
winku.gif

rotasyon açısından bence şu kadroyla çıkılmalı.. arda ve kewell artık dinlenmeli

_________________leo___________________

uğur_____zan______servet___________caner

______________linderoth_________________

_______ayhan_______________elano_______

keita__________nonda______aydın_________

......................Leo.........................

....................................................

Sabri.........EmreG......Servet........Hakan

......................................................

.......................Elano........................

.......Linderoth................Arda...............

.......................................................

.......Serdar....................Kewell.............

......................Nonda...........................

Şu ortasaha ile bu takımın halini düşünemiyorum.

Şu ortasaha ile bu takımın halini düşünemiyorum.

neden ? Linderoth kadar koşan adam mı var ? Arda yine çok iyi pres yapıyor gaza geldiği zaman.. Elano kendini kanıtlamak zorunda... ve bunların hepsi iyi, teknik adamlar...

Barcelona'nın orta sahası;

.............Toure YaYa.......

Xavi.............................Iniesta

sonuçta onlardada pres manyağı bir orta saha yok ama okadar iyi top yapıyorlarki, pres'e gerek kalmıyor... bence bizde bu tip şeyleri denemeliyiz artık... iyi top oynamalıyız.

Arda-Tobi-Elano zor gibi görünüyor, yumuşak olması nedeniyle değil ortada oynayan adamın fiziksel olarak biraz üstün olması gerekiyor.

Arda-Sarp-Elano olabilir ama bence.. çok da güzel olur, yavaş yavaş yaklaşıyoruz bu şablona zaten. Son bir kaç maçtır tek önliberoya döndük, fakat defans alan savunmasını oturtamamıştı bu yüzden çift önlibero gidiyorduk.

Şimdi tam bu düşündüğüm orta saha olacak derken Baros sakatlandı, takımın direnci çok azaldı böylece. Nonda malesef Baros gibi rakip defansı baskı altında tutamıyor, rakip takımların geriden oyun kurma şansı yükseliyor böyle olunca, çünkü Baros kafalarını kaldırtmıyor oynarken..

Baros dönene kadar zor yani bunun olması, ama Emir'e katılıyorum; mutlaka olacak ileride, göreceğiz hepimiz.

neden ? Linderoth kadar koşan adam mı var ? Arda yine çok iyi pres yapıyor gaza geldiği zaman.. Elano kendini kanıtlamak zorunda... ve bunların hepsi iyi, teknik adamlar...

Barcelona'nın orta sahası;

.............Toure YaYa.......

Xavi.............................Iniesta

sonuçta onlardada pres manyağı bir orta saha yok ama okadar iyi top yapıyorlarki, pres'e gerek kalmıyor... bence bizde bu tip şeyleri denemeliyiz artık... iyi top oynamalıyız.

Emircim,Linderoth zaten çok pres yapan adam hemfikiriz,fakat şuanda dört nala pres yapacak kadar kondisyonu olduğunu düşünmüyorum ve bu riskli bir kadro.Elano ile Arda yanyana oynamamalı bence.

--Linderoth--Sarp--

---Elano---

--Keita---Nonda---Arda

Bu kadro çok daha iyi olur iyi de top oynarız.

Emircim,Linderoth zaten çok pres yapan adam hemfikiriz,fakat şuanda dört nala pres yapacak kadar kondisyonu olduğunu düşünmüyorum ve bu riskli bir kadro.Elano ile Arda yanyana oynamamalı bence.

Arda ve Elano'nun aynı atak hattında yer almaması gerektiği fikrine tamamen katılıyorum.. bu yüzden Elano'yu ön libero'ya çektim, o 3genden süper paslaşmalar organizaysonlar çıkar diye düşünüyorum. en azından Dinamo maçında denenebilirkınaa :eek:

bence bu maçta keitayı en azından bri yarı forvet olarak denemek lazım. nasıl oynayacağını çok merak ediyorum. elano umarım artık kendine gelir ve şu maçta maksimum katkıyı sağlar takıma. tabi elanoyu sağ açık düşünmek neden istemiyor hocamız bilmiyorum ama ona en uygun yer bana göre orası. kewell la başlayıp maçın durumuna göre oyundan alabiliriz yorulmaması için, arda fark yaratan oyuncumuz ama bu aralar biraz moralsiz gözüküyor. dinlendirilebilir bu maçta. hakan balta çok formsuz kimse dile getirmiyor ama hakikaten neoldu bu adama diye çok söylendim kendi kendime sivas maçında. insan bir taç atışını beceremez mi ya. direk rakibe atıyor hepsini sağolsun.

Elano-Arda-Kewell-Keita-Nonda'dan 1 tanesi yedek kalacak ben kimin yedek kalacağını açıkcası çok merak ediyorum.

Elano ve Keita kırmızı kart cezalıları oldukları için onları bu maçta kullanmak isteyecektir,Nonda'da elimizde kalan tek forvet,geriye Arda ve Kewell kalıyor,Kewell son maçlarda performansı yüksek ama karşısında Arda var.

kazanırsak gruptan çıktık demektir.

Arda ve Elano'nun aynı atak hattında yer almaması gerektiği fikrine tamamen katılıyorum.. bu yüzden Elano'yu ön libero'ya çektim, o 3genden süper paslaşmalar organizaysonlar çıkar diye düşünüyorum. en azından Dinamo maçında denenebilirkınaa :eek:

Senin istediğin ve sana en mantıklı gelecek kadro şöyle;

--------Linderoth

---Elano---------Sarp

----------Arda

-----Nonda---Kewel

- Elano kendi yerinde oynamş olur

- Arda'da kendi yerinde oynamış olur.

- Hem çift forvet oynamış oluyoruz.

- Hemde 4-3-3 oynamış oluyoruz.

Herkesin isteğini bir kadroda buluşturmuş oluyoruz yani :)

D. Bükreş buradaki gibi defans yapamıcak ve mecbur gol atmak ve kazanmak için oynucak.

Hal böyle olunca geride büyük boşluklar bıracaklar. Aslında tam Baros maçı olacaktı.

Ama bizde yinede hızlı adamlar var Keita - Kewell dağıtır bunlar içiniz rahat olsun.

.........................Leo...........................

Sabri.........G.Zan.......Servet........H.Balta

......................M.Topal........................

............Barış..............M.Sarp...............

Keita...................................Kewell(Arda)

.......................Nonda..........................

Çok dinamik bir 11 olur kanımca.

Üst Alt